BETER

200...800 спеціалістів
Київ, Прага (Чехія)

5 відгуків

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Хочу почати саме з процесу найму, який проводила Anastasiia Semenova. Залишилась дуже задоволена її професійною роботою та підходом до кандидатів. Анастасія змогла запропонувати мені одразу дві вакансії, які підходили під мої навички та досвід, а також дала можливість разом із фінансовою командою обрати напрямок, який буде цікавішим для мене в розвитку. Для мене це стало показником того, що компанії дійсно не байдуже, чим хоче займатися кандидат і в якому напрямку він хоче розвивати свої скіли.
Сам процес найму був швидким, комфортним та зрозумілим. Вся інформація надавалася вчасно, комунікація була легкою та приємною.
Перші місяці роботи пройшли дуже спокійно, в обов’язки вводили поступово, завжди можна було поставити питання та отримати допомогу. Дуже сподобалась фінансова команда та люди в компанії загалом. За час роботи не помітила токсичності чи якогось негативного ставлення всередині колективу.
Окремо хочеться відзначити, що компанія дійсно піклується про своїх співробітників і входить у різні життєві ситуації. Відчувається людське ставлення та підтримка, що зараз дуже цінно. Також компанія використовує сучасні інструменти та програми для роботи, постійно покращує внутрішні процеси та приділяє увагу навчанню співробітників, зокрема питанням безпеки та кібербезпеки.
Умови роботи, чесно кажучи, для мене виглядають дуже сильними як для українського ринку. Компанія щомісяця ділиться новинами та результатами, є можливість поставити будь-яке питання керівництву й отримати відповідь. Відчувається, що компанія росте, залучає нових клієнтів і активно розвивається.
Також дуже приємно, що для співробітників організовують різні івенти, конкурси, розіграші подарунків. Є медичне страхування хорошого рівня, а не базового сегменту, що зараз можуть запропонувати далеко не всі компанії. Присутні оплачувані лікарняні, різні види відпусток, а також можливість працювати у гібридному або повністю віддаленому форматі, що зараз є дуже цінним.
Для мене ця компанія стала певною приємною несподіванкою, і досі інколи важко повірити, що стала частиною цієї команди. Дуже ціную можливість працювати тут і сподіваюся не підвести своїх колег!

Маріє, мені дуже приємно читати такий теплий і щирий відгук.
Особливо цінно знати, що процес найму та адаптації залишили саме такі враження.
З тобою було комфортно працювати ще з перших етапів спілкування, і я щиро рада, що ти стала частиною нашої команди :heart:
Неймовірно приємно бачити, що ти помічаєш і атмосферу всередині компанії, і ставлення до людей, і ті речі, над якими ми працюємо щодня.
Окремо дуже відгукнулись слова про підтримку та людяність — для нас це справді важливо.
Рада, що ти з нами, і впевнена, що попереду ще багато класного!

Перейти до дискусії

Першим питання від рекрутера — чи є відсрочка або бронь. Нема? Допобачення.
Ось і весь процес рекрутингу. Певно компанія хоче бачити серед працівників тільки багатодітних батьків, або з доглядом за людьми з інвалідністю, тощо. Вища мета.

Ярославе, дякуємо за відгук.

На жаль, це питання є надскладним для обох сторін. Це організаційна реальність сьогодення, з якою ми, як і більшість компаній, зіткнулися. Для певних ролей ми дійсно змушені уточнювати ці моменти на самому початку. З поваги до часу кандидатів та з нашого хайринг-досвіду ми вважаємо правильним повідомляти кандидатам про це одразу, а не після кількох етапів співбесід.

Розуміємо, що таким питанням на старті ми могли створити відчуття, ніби процес закривається ще до початку, і це розчаровує. Проте це не наш намір. Прозорість на початку — це повага до часу кандидатів та усіх учасників процесу.

Нам шкода, якщо комунікація з нами здалася різкою. Ми продовжуємо вдосконалювати наш процес, і ваш фідбек нам в цьому допоміг.

Бажаємо вам знайти роль, де все складеться.

Перейти до дискусії

Вітаю. В процесі пошуку роботи аналітика знайшов вакансію Бетеру під назвою баскетбол sport analyst, вона розміщена на сайтах ворк,робота, джубл, на цьому ресурсі її чомусь немає) Дана вакансія була описана вкрай бездарно на дату початок листопаду, в ній не було описано ніяких конкретних навичок, окрім знання правил баскетболу і бажано мати( не обов’язково) математичну освіту. На сьогоднішній день після моїх зауважень вже виправились і дописали це в опис вакансії. Отже, компанія шукає просто людей, які будуть виявляти і змінювати і різати вилочників і просто гарних каперів ставочників, аби контора була максимально в плюсі. Перед співбесідою я запитував,що Вам потрібно підготувати до співбесіди, мені сказали нічого, я гадав ну мабуть будуть загальні питання про баскетбол і математику, проте нічого з цього не було. В підсумку мене питали про те як формуються коефіціенти на ці ставки,хоча людина, без досвіду такого спорт аналітика в цій сфері, або вилочника, не може цього знати взагалі. Коли я запитав чому мені було відмовлено мені сказали що я не знаю математики і цих формул, що я маю їх знати. Наголошую ще раз- в вакансії в описі не портібен був досвід і команда таких аналітиків у них 200 людей, навряд чи можна стільки позицій закрити з досвідом. Проте я сказав що і так знаю математику, я закінчив ІПСА НТУУ КПІ з відзнакою, Технічний ліцей КПІ на Уманській, вигравав олімпіади в шкільні часи і таких людей взагалі мало в ІПСА і ваше це специфічне навчання для мене вміститься в максимум дві години самостійно — там звичайні формули на рівні 6 класу це максимум можна пройти самому. Це було дуже смішно і печально, що я як досвідчений рекрутер вирішив пошукати в Інтернеті хто така Аніта Комащук і як вона здала ЗНО з тієї самої математики. Я звичайно потім написав Хеду, пояснив ситуацію, мені назначили співбесіду, я знову запитав що мені підготувати, мені сказали нічого, я вже сам якось підготувався що сам знайшов ,але і так знав що вже мене не візьмуть, бо зробити провал це лишитись премії чи показати свою некомпетентність, в цілому я їм сказав що опис вакансії вони взагалі не вміють адекватно написати і ось уже свіжу вони таки виправили і вказали що треба мати досвід і знати ці коефіціенти, це після моїх зауважень))))) але наголошую — там достатньо 5 сторінкової брошурки в пдф і дві години часу це максимум. Рекрутерів вони змогли ж навчити, тільки таких людей не навчити розбиратись в спеціалістах і бачити потенціал на жаль чи на щастя. Колись 15 років тому таких людей взагалі в більш менш пристойні фірми не брали на роботу, у ейчарів був своєрідний стоп лист. В 2020 році ми з командою вже мали досвід (як рекрутингова агенція) пошуку фахівців для компанії Beter і вони цим людям відмовляли, навіть без розгляду, хоча кандидати їм по навичкам підходили, у конкурентів в нашому закритому комюніті теж цікавились — та сама ситуація. Бачу вже тут з минулих відгуків ті працівники вже в Бетері не працюють, перейшли в Уклон, мабуть начальство розібралось і вигнали за професійну непридатність, але найняли не кращих, може і гірших. Дівчата просто зрозуміли фішку — потрібно імітувати бурну діяльність, бо якщо закрити всі вакансії(а вони у них дуже прості закриваютсья за 2 тижні) то постане питання навіщо такий штат, когось же скоротять.

Тарасе, добрий день.

Дякуємо за розгорнутий коментар, вашу наполегливість і сильне бажання долучитися до команди BETER. Ми високо цінуємо ініціативних кандидатів і в таких випадках, навіть після первинного скринінгу, зробили додатковий крок назустріч і надали вам можливість проявити себе під час технічного інтерв’ю. Саме технічна оцінка та її результати визначають подальше рішення, а не враження, освіта чи активність кандидата в діалозі.

Ключові вимоги до ролі протягом процесу залишалися і залишаються незмінними. Ми відповідально підходимо до формування описів вакансій, і ваш коментар щодо них ми також уважно переглянули.

Комунікація з нашого боку була своєчасною й розгорнутою на кожному з етапів, які ви пройшли. Ми впевнені в компетентності нашої хайрінг-команди й менеджерів, і саме їхня експертиза дозволяє нам будувати сильні та професійні команди в BETER. Також ми завжди відповідально ставимося до якості фідбеків, адже вважаємо їх важливою частиною досвіду кандидата. Саме тому нам щиро прикро, що взаємодія з нами все ж таки залишила у вас негативні емоції.

Якщо у вас є питання, які хочеться додатково проговорити, ви можете звернутися напряму до мене, щоб зняти непорозуміння і максимально бути корисними один одному.

Тарасе, дякуємо ще раз, що ви інвестували свій час у спілкування з нами та надали розгорнутий фідбек.
Бажаємо вам знайти свій ідеальний метч на кар’єрному шляху якнайшвидше.

З повагою,
Head of Talent Acquisition
Анастасія Семенова

Подивитись всі коментарі (2)

Мав нагоду вести переговори з рекрутером Kateryna Karpova компанії «BETER» на позиції QA на djinni вакансія — djinni.co/...​303986-manual-qa-engineer.

Катерина зазначила що «Що ми не підійшли один одному. » після діалогу про принципи та методології які будуть використовуватись на проєкті. Хочу процетувати повідомлення яке отримав на рахунок свого питання:

«1. Это пишет продакт менеджер команды.
2. У нас смесь аджайла с классической проектной разработкой.»

Гайс от у вас 800 спеціалістів з яких я впевнений є виликий відцоток експертів у своїй сфері, як ви вважаєте чи ця відповідь являється експертною і дає відповідь кандидату на поставлене питання? Можливо людина не вірно виразилась все буває, так я перепитався на що отримав «Що ми не підійшли один одному. »

Як може бути «Смесь аджайла» з «Классической проектной разработкой»? Відповідно получається це Agile + Waterfall. Ця людина працює у вас на позиції PM і я по правді маю сумніви у компетентності даної персони як мінімум по факту його відповіді на поставлене запитання.

Звертаю увагу що до винекнення гнучких методологій розробки ПЗ та способу мислення Agile була класична методологія розробки Waterfall. Досвід який був отриманний за роки розробки ПЗ по методології Waterfall в свою чергу привів до винекнення гнучких методологій та способу мислення Agile які сформували кардинально інший підхід та цінності у SDLC.

Можете зі мною звязатись? Я надам усі скріни переписки для пітвердження своїх слів.

Підтримали: Pavlo YarkoEvgeniya Voitsekhovska

Констянтине, привіт!

Вимоги до продукту формує Product Manager. Щодо методології розробки ПЗ, то можемо зазначити, що команди використовують частину принципів з Agile Manifesto. Наприклад, впродовж усього проекту розробники і бізнес працюють разом щодня, над проектом працюють професіонали, що приділяють увагу проектуванню рішень, технічній досконалості, та інше. Оскільки компанія працює у B2B сегменті, який за своєю специфікою потребує перед впровадженням змін ще й погодження змін з компаніями-партнерами, то деякі ініціативи та проекти команд розроблюються з особливою прискіпливістю та аналізом рішень, який відбувається за методологією Waterfall. Наприклад, створення архітектури рішень (що масштабуються горизонтально та є відмовостійкими) потребує певного послідовного процесу в аналізі та побудові гіпотез та PoC, що складно робити ітеративно за Agile практками, бо вимагати постійних змін від бізнес-партнерів дуже складно. Після фіксації основної частини архітектури, команди вже переходять до розробки, підтримки та вдосконалень з використанням принципів Agile. Саме це малось на увазі у відповіді.

Сподіваємось, що ця розгорнута відповідь дасть більше розуміння про підходи в SDLC.

Подивитись всі коментарі (2)

Мала нагоду і задоволення попрацювати над описом одного з продуктів компанії (липень-серпень 2020), контрактна основа, техрайтер. Дуже дружній колектив, керівництво відкрите, завжди цікавиться, чи потрібна допомога, офіс — супер зручне місце і повністю обладнаний. Печево, фрукти — вже як щось оневід"ємне, тоже лише плюси. Працювати над описом продукту було легко, команди постійно надавали підтримку, розповідали-показували. Встигла описати також і гайд для техрайтерів — тож тепер компанія має трішки рекомемендацій, як розвивати свій стиль, та які інструменти застосовувати. Як роботодавців — рекомендую!

Ира, спасибо за отзыв. Очень рада, что нам удалось поработать вместе!

Перейти до дискусії

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.