Мав нагоду вести переговори з рекрутером Kateryna Karpova компанії «BETER» на позиції QA на djinni вакансія — djinni.co/...​303986-manual-qa-engineer.

Катерина зазначила що «Що ми не підійшли один одному. » після діалогу про принципи та методології які будуть використовуватись на проєкті. Хочу процетувати повідомлення яке отримав на рахунок свого питання:

«1. Это пишет продакт менеджер команды.
2. У нас смесь аджайла с классической проектной разработкой.»

Гайс от у вас 800 спеціалістів з яких я впевнений є виликий відцоток експертів у своїй сфері, як ви вважаєте чи ця відповідь являється експертною і дає відповідь кандидату на поставлене питання? Можливо людина не вірно виразилась все буває, так я перепитався на що отримав «Що ми не підійшли один одному. »

Як може бути «Смесь аджайла» з «Классической проектной разработкой»? Відповідно получається це Agile + Waterfall. Ця людина працює у вас на позиції PM і я по правді маю сумніви у компетентності даної персони як мінімум по факту його відповіді на поставлене запитання.

Звертаю увагу що до винекнення гнучких методологій розробки ПЗ та способу мислення Agile була класична методологія розробки Waterfall. Досвід який був отриманний за роки розробки ПЗ по методології Waterfall в свою чергу привів до винекнення гнучких методологій та способу мислення Agile які сформували кардинально інший підхід та цінності у SDLC.

Можете зі мною звязатись? Я надам усі скріни переписки для пітвердження своїх слів.

Підтримали: Pavlo YarkoEvgeniya Voitsekhovska

Констянтине, привіт!

Вимоги до продукту формує Product Manager. Щодо методології розробки ПЗ, то можемо зазначити, що команди використовують частину принципів з Agile Manifesto. Наприклад, впродовж усього проекту розробники і бізнес працюють разом щодня, над проектом працюють професіонали, що приділяють увагу проектуванню рішень, технічній досконалості, та інше. Оскільки компанія працює у B2B сегменті, який за своєю специфікою потребує перед впровадженням змін ще й погодження змін з компаніями-партнерами, то деякі ініціативи та проекти команд розроблюються з особливою прискіпливістю та аналізом рішень, який відбувається за методологією Waterfall. Наприклад, створення архітектури рішень (що масштабуються горизонтально та є відмовостійкими) потребує певного послідовного процесу в аналізі та побудові гіпотез та PoC, що складно робити ітеративно за Agile практками, бо вимагати постійних змін від бізнес-партнерів дуже складно. Після фіксації основної частини архітектури, команди вже переходять до розробки, підтримки та вдосконалень з використанням принципів Agile. Саме це малось на увазі у відповіді.

Сподіваємось, що ця розгорнута відповідь дасть більше розуміння про підходи в SDLC.

Мала нагоду і задоволення попрацювати над описом одного з продуктів компанії (липень-серпень 2020), контрактна основа, техрайтер. Дуже дружній колектив, керівництво відкрите, завжди цікавиться, чи потрібна допомога, офіс — супер зручне місце і повністю обладнаний. Печево, фрукти — вже як щось оневід"ємне, тоже лише плюси. Працювати над описом продукту було легко, команди постійно надавали підтримку, розповідали-показували. Встигла описати також і гайд для техрайтерів — тож тепер компанія має трішки рекомемендацій, як розвивати свій стиль, та які інструменти застосовувати. Як роботодавців — рекомендую!

Ира, спасибо за отзыв. Очень рада, что нам удалось поработать вместе!

Вакансії BETER