Betby

12 липня 2023 15:48

Natalia Lobodenko, QA engineer в Betby

Доброго часу доби!

Після 8 місяців роботи на посаді QA в компанії ділюсь особистими враженнями:

— я почала правювати якраз в момент коли в Україні масово відключалось світло/зникав інтернет, за весь час не було жодних негативних ситуацій пов’язаних з цим, лише підтримка та допомога, як від моєї компанди, так і від команди hr;

— порадувало, що вже є налаштований процес онбордингу (принаймні в нашій команді), тому я завжди мала що робити і не відчувала себе «розгубленою»;

— зараз маю щастя працювати в офісі... неймовірно затишному і прекрасному(!) офісі, в якому завжди є смаколики і можливість особисто обговорювати робочі або організаційні моменти з колегами;

— окрім цього радує комунікація між командами (не залежно від локації), усі з ким я спілкувалась були зацікавлені, старались зрозуміти та допомогти;

— мої колеги вміють розважатись! окрім неймовірних івентів присвячених досягненням компанії, легко можна зібратись щоб пограти в настільні ігри чи на барбекю;

— підтверджу слова колег стосовно техніки, релокейту, бенефітів, умов праці — в Betby з цим нема ніяких проблем, як і трекерів чи лишньої бюрократії.

P.S: +1 до карми усим, хто дочитав))) Бажаю кар’єрних успіхів!

Підтримали:  Khrystyna Patynska

Наталю, дякую! Як же нам з тобою пощастило!