Betby

Рига (Латвія)

4 відгуки

Близько 5 років я є частиною Betby як Front End Team Lead.
Що можу зазначити:
1) Відкритість менеджменту, відстутність бюрократій як такої
2) Вільний вибір технологій, відсутність legacy, участь команди у плануванні розвитку компанії
3) Крутезний колектив з високим рівнем експертизи
4) Сімейна атмосфера
5) Бонуси, плюшки, забазпечення сучасною технікою як у офісі так і віддалено
6) Гарний пакет та супровід при релокації
7) Дуже швидкий розвиток та ріст компанії і продукту

Підтримали: Khrystyna Patynska

Дмитро, дякую! Все про нас)
Тішуся, що такі люди, як ти обирають будувати свою кар’єру в Betby!

“NOT CONSIDERING CANDIDATES INSIDE UKRAINE” все, що треба знати про цю шаражку

Підтримали: Roman Rybakov

Олексiю, привiт!
Нажаль, це дійсно з нашої вакансії. Наразі маємо розподілену команду і охоче наймаємо українців. Часто наймаємо в Україні. Однак, враховуючи обставини і кількість нашіх співробітників в Україні, до деяких команд вже просто неможливо доєднувати нових співробітників, які наразі знаходяться в Україні. Думаю, ти розумієш, що це несе додаткові ризики для компанії.
Вірю, що скоро будемо писати абсолютно інші тексти в наших вакансіях.

У Давній Греції людину, що живе у відриві від суспільного життя, не бере участі у загальних зборах громадян поліса та інших формах державного і громадського демократичного управління, називали ідіотом.

Коли на дев’ятому році російсько-української війни рекрутер із Харкова пише кандидату мовою ворога — це ідіотизм чи кацапізм?

Найдивніше те, що після мого максимально коректного зауваження Senior IT Recruiter / Mentor / Coach продемонструвала високі комунікаційні навички й... просто видалила чат.

У зв’язку із цим у мене питання — дискримінація українців за мовною ознакою є позицією всієї компанії Betby?

Андрiю, привіт! Дякую за твій відгук!
Прикро, що твій досвід спілкування з нами залишив такий осад(

Можу запевнити, що в Betby немає місця дискримінації за мовною/віковою/расовою/гендерною/будь-якою іншою ознакою.

З’ясувавши деталі ситуації розумію, що сталося непорозуміння (і назва йому Т9 :) ). Нажаль, через мову розкладки, твоє ім’я автоматично було замінено, хоча решта тексту лишилась українською. Однак цього було достатньо, аби зачепити за актуальне і болюче (як і для багатьох з нас зараз).
Щиро перепрошую, якщо комунікація когось із членів нашої команди тебе обурила.
Сподіваюся, в нас ще буде нагода скласти приємне враження.

почтового ящика [email protected] просто не существует ;)
на сайте просроченный сертификат... появляется мысль, что некий «разводняк»

Денис, привет!
Актуальную информацию ты можешь найти на нашем сайте betby.com.

Вакансії Betby