Betby

Рига (Латвія)

Працюю в Betby вже майже 5 років як Backend розробник. Раніше працював тільки з outsource і хотів знайти хорошу продуктову компанію. Із самого початку компанія потурбувалася і супроводжувала релокейт, допомогла з документами і адаптацією.

У Betby дружний колектив, відмінна комунікація усередині і між командами, а також гнучкий і чуйний менеджмент. СТО і техлiди відкриті до побажань і ініціатив розробників. Також хочу відмітити обмін знаннями і досвідом між співробітниками.

Є можливість працювати як в офісі, так і видалено. Вважаю, що є простори для професійного зростання у різних напрямах.

Особливо варто відмітити щорічні бонуси.
Загалом, я рад роботою в Betby!

Підтримали: Oksana PetrovaKhrystyna Patynska

Славо, дякую за відгук! Дуже цінно читати твої слова. Рада, що такі круті спеціалісти обирають роботу в Betby!

Добрий день! Пройшла майже всі етапи співбесіди у компанію, від спілкування з Betby залишилися лише позитивні враження. Дуже ввічливе спілкування та дійсно дружня атмосфера.
Дуже приємна та професійна рекрутер Христина підтримує та надає віри в себе на кожному етапі!
Після інтерв’ю з Finance Manager Наталею та COO Євою очевидно, що у компанії відповідальне відношення до якості продукту та ретельний відбір фахових спеціалістів.
Якщо вас цікавить робота в професійній команді над цікавими задачами, то цю компанію варто розглядати.
Щиро бажаю Betby успіху!

Олено, привіт! Дякуємо за відгук! Шкода, що цього разу не склалося. Тобі так само бажаємо успіху!

Близько 5 років я є частиною Betby як Front End Team Lead.
Що можу зазначити:
1) Відкритість менеджменту, відстутність бюрократій як такої
2) Вільний вибір технологій, відсутність legacy, участь команди у плануванні розвитку компанії
3) Крутезний колектив з високим рівнем експертизи
4) Сімейна атмосфера
5) Бонуси, плюшки, забазпечення сучасною технікою як у офісі так і віддалено
6) Гарний пакет та супровід при релокації
7) Дуже швидкий розвиток та ріст компанії і продукту

Підтримали: Khrystyna Patynska

Дмитро, дякую! Все про нас)
Тішуся, що такі люди, як ти обирають будувати свою кар’єру в Betby!

“NOT CONSIDERING CANDIDATES INSIDE UKRAINE” все, що треба знати про цю шаражку

Підтримали: Roman Rybakov

Олексiю, привiт!
Нажаль, це дійсно з нашої вакансії. Наразі маємо розподілену команду і охоче наймаємо українців. Часто наймаємо в Україні. Однак, враховуючи обставини і кількість нашіх співробітників в Україні, до деяких команд вже просто неможливо доєднувати нових співробітників, які наразі знаходяться в Україні. Думаю, ти розумієш, що це несе додаткові ризики для компанії.
Вірю, що скоро будемо писати абсолютно інші тексти в наших вакансіях.

У Давній Греції людину, що живе у відриві від суспільного життя, не бере участі у загальних зборах громадян поліса та інших формах державного і громадського демократичного управління, називали ідіотом.

Коли на дев’ятому році російсько-української війни рекрутер із Харкова пише кандидату мовою ворога — це ідіотизм чи кацапізм?

Найдивніше те, що після мого максимально коректного зауваження Senior IT Recruiter / Mentor / Coach продемонструвала високі комунікаційні навички й... просто видалила чат.

У зв’язку із цим у мене питання — дискримінація українців за мовною ознакою є позицією всієї компанії Betby?

Андрiю, привіт! Дякую за твій відгук!
Прикро, що твій досвід спілкування з нами залишив такий осад(

Можу запевнити, що в Betby немає місця дискримінації за мовною/віковою/расовою/гендерною/будь-якою іншою ознакою.

З’ясувавши деталі ситуації розумію, що сталося непорозуміння (і назва йому Т9 :) ). Нажаль, через мову розкладки, твоє ім’я автоматично було замінено, хоча решта тексту лишилась українською. Однак цього було достатньо, аби зачепити за актуальне і болюче (як і для багатьох з нас зараз).
Щиро перепрошую, якщо комунікація когось із членів нашої команди тебе обурила.
Сподіваюся, в нас ще буде нагода скласти приємне враження.

почтового ящика [email protected] просто не существует ;)
на сайте просроченный сертификат... появляется мысль, что некий «разводняк»

Денис, привет!
Актуальную информацию ты можешь найти на нашем сайте betby.com.