beleven

Львів

Це була моя перша компанія, яка надала мені комерційний досвід, і за це я вдячний. Якщо комусь важливо, офіс компанії дуже зручно розташований в центрі міста, і проблем з добиранням немає. Щодо графіку, тут теж все було досить комфортно (до певного моменту, коли весь вільний від сну час перетворився на робочий).

В компанії були цікаві проекти та заходи, атмосфера дружня, і була хороша комунікація між деякими співробітниками.

Проте, з часом рожеві окуляри почали спадати, і я почав розуміти, що у власників компанії є дві категорії людей в компанії: так звані «обрані» або улюбленці, і всі інші. Суть у тому, що до цих обраних завжди немає претензій і ніяких зауважень. Вони стають своєрідними зразками, до яких тобі слід прагнути. Однак, якими б спритними та старанними ти не був, ти не досягнеш цього рівня просто тому, що власникам компанії ти не подобаєшся.

В даній компанії стало нормою пінгувати вас у робочих чатах у пізній вечір і запитувати про статус завдань. Звісно, ви намагаєтеся бути відповідальним співробітником, тож відповідаєте на повідомлення, детально розписуючи свій статус, іноді навіть прикріплюючи скріншоти. Однак ці повідомлення зазвичай ігноруються, і наступного дня вас знову запитують про статус, наголошуючи, що вас пінгували вчора ввечері. Коли ви пояснюєте, що відповіли, почуваєте здивування й отримуєте відповідь типу: «Ой, я не побачила».

Це лише одна з проблем, але вас звинувачують у всьому, що працює не так, навіть якщо ви з цим не працювали. Як стажеру, вам доручають писати основний код для додатку, який потім перевіряють «по-швидкому», всім байдуже до вашого росту та вашого коду. У плані кар’єрного зростання і підвищень, це тема, яку краще не піднімати. Якщо ви запросите хоча б невелике підвищення, це буде відкинуто, і ймовірно, підвищення взагалі не відбудеться. Попри рік співпраці і роботу над багатьма проектами, мені так і не вдалося отримати підвищення в цій компанії.

Є інші проблеми у цій компанії та її процесах, але я сподіваюся, що цей відгук буде корисним для майбутніх кандидатів, які розглядають цю компанію як можливе місце роботи.

Підтримали: Nina Avram

Моя перша компанія, де я пропрацював 4 роки. Відгук пишу через 3 роки після завершення співпраці, маючи з чим порівняти. Компанія не перевантажена зайвими процесами, відсутня строга вертикалізація, яка дозволяє людям зосереджуватися на продукті та технічному розвитку, що робить час проведений у компанії надзвичайно насиченим. Для мене однією з найвищих похвал для компанії є дружні зв’язки (працівників чи працівника та директорів), що зберігаються після припинення співпраці — тут таке є, за що компанія справді може пишатися. Унікальний досвід для тих, хто хоче рости, необов’язково в одному напрямку (платфрма/технології), специфіка проектів та напрямків роботи компанії цьому сприяє.

Підтримали: Sofia Krasnopolska

I worked at Beleven for 5 years. I started as a student and grown up to a professional.

I’d say Beleven is people-oriented company. It was not a problem to adjust working hours to fit university time or work from home. Speaking of internal processes or business ideas, my opinion was never ignored and usually debated / explained if wrong.

The C-level group are two technically strong guys, good leaders and just very friendly people.

Beleven is mostly outsourcing company, but also has few own projects. Teams at beleven are small, 2-4 people, which makes everyone feel responsibility for a project and hard to cheat. It’s not a place to sit and farm money.
I recommend beleven if you are just staring your career (you will learn really fast there) or if you are skilled engineer and you know what you are going for in your carreer.

Підтримали: Sofia KrasnopolskaYura Stetsyk