Beetroot

Київ, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Познань (Польща), Софія (Болгарія), Стокгольм (Швеція)

Враження негативне! ейчарка просто зникла після першого інтерв’ю, хоча обіцяла дати фідбек за кілька днів. вже пройшло більше 2 тижнів — HR навіть не пінгується. Дуже несерйозний підхід. Не раджу зв’язуватися.

Валерію, доброго дня.
Дякую за Ваш відгук. Так, дійсно, мені варто вибачитись за таку прикру ситуацію. На розгляд клієнту було відправлено декілька профілів кандидатів і процес отримання фідбеку по різних кандидатах відбувався поступово, тому я очікувала, що фідбек буде найближчим часом. Це ніяким чином не виправдовує ситуацію, але щиро вибачаюсь за такий прикрий досвід, що Ви отримали в комунікації. Звісно, зі своєї сторони зверну увагу на процес комунікації щоб зробити його більш якісним.

Після 7+ років мій час у Бітрут дійшов до кінця, але прийшов час залишити відгук про компанію.
Як я вже зазначив вище, з цією компанією я співпрацював на протязі 7+ років. За весь цей час я мав все, що потрібно для відмінного місця роботи. А саме:
— цікаві проекти
— чудові люди
— доброзичлива атмосфера
Все це є в Бітрут. Я не буду казати що все прям так ідеально, але не дуже далеко від цього. Якщо брати вцілому, то Бітрут — це не просто IT-компанія, а те місце, в якому ті хочеш працювати, спілкуватися, відпочивати і т.і. І всі ці опції присутні, та підтримуються.
Також дуже незвичним та позитивним фактором було те, що я міг завжди поговорити за CEO, CFO, CPO... І це ніколи не виглядало і не було «офіційними зустрічами», а завжди було якось «душевно і по-домашньому» ;) І я знав, що мене чують, моя думка важлива.
Тому навіть залишаючи компанію — я можу впевненно сказати, що це прекрасне місце для роботи та можу рекомендувати співпрацю з цією компанією будь-кому!

Сергій, привіт.
Дякуємо за теплий і докладний відгук! Впевнені, ти знаєш, наскільки для Beetroot важливо і приємно, коли фахівці задоволені співпрацею, тому твої слова надихають команду. Сподіваємось, ще матимемо задоволення співпрацювати з тобою.
Успіхів у наступних проєктах!

працювала у бітруті приблизно 2,5 роки на фултаймі.

скажу, що бачила різне: ти можеш будувати відносини на курилці з різними співробітниками замість роботи і важливих робочих зустрічей, балакати по півдня в офісі за життя, мати кілька проектів окрім бітрута, що погано буде відображатись на якості роботи у бітрут, і лишитись в компанії. а можеш працювати за двох і тебе скоротять

ти можеш прийти на роботу знаючи що якщо що то буде бенч, а за кілька місяців дізнатись що упс, а бенча нема, чому не сказали про зміни своєчасно — відповіді нема

може бути таке що за компенсацію твоєї команди домовиться CFO з клієнтом і дозволить йому нарощувати борг, а потім скоротять години всієї команди (когось і на 100% скоротять) бо борг нІчим сплачувати і упс, ми самі не знали, це все CFO! ми вам подзвонимо якщо будуть інші проекти!

будуть тримати тебе в підвішеному стані місяцями і поріжуть соцпакет (до речі і страховку під час повномасштабки ставили на паузу на деякий час). корпоративний ліміт на не покриті страховою випадки (онкологія тощо) припинили надавати ще за півроку до кінця поточного календарного року.

ейчари і менеджмент/адміністрація в напрузі постійно, бо ніколи не знають кого звільнять сьогодні. чудові люди діляться

як і всюди, є чудові відділи (вже екс-ейчари, Visual Unit тощо), а є ті, хто готовий на ніж в спину

в брендінгу котики, вони жили на території одного з минулих офісів бітрут у Києві, але про них піклувалась лише група активістів (з самооплатою їх їжі тощо), а коли переїжджали в новий офіс вони стали нікому окрім дівчини яка займалась їхнім проактивним влаштуванням по сім’ям не потрібні

так, важкі часи, де етика бітрута нажаль загубилась

рекомендація всім хто розглядає бітрут, — будьте уважні і критично віднісіться до усього, що може вам пообіцяти бітрут, в цілому все як у пересічній аутстафінговій/аутсорсинговій компанії, різниці немає

Софіє, нам прикро, що співпраця з компанією не виправдала Ваших очікувань. Зі свого боку, ми виконали всі умови контракту, завчасно попереджаючи про зміни. Проте від нас залежить не все. Наприклад, Beetroot не може впливати на фінансовий стан клієнта, так само як і на розмір та склад команди, з якою він продовжуватиме співпрацювати. Тим не менше, попри кризові умови на ринку, ми робимо все можливе, щоб зберегти команди.

Протягом усього рекрутингового процесу мене супроводжувала рекрутер Iryna Loboda, і мої враження від усього процесу залишились позитивними. Ірина вражала миттєвою відповіддю на всі мої питання, навіть на питання з зірочкою* Адже наймаючи мене за польським працевлаштуванням Ірина досліджувала і вчасно надавала всю інформацію від легал команди по тому як виглядає співпраця з польською «entity» Бітруту.

Мій відбір тривав досить довго, місяць співбесід і розмов з різними стейкхолдерами, але Ірина завжди чітко пояснювала для чого це і намагалась знайти чим найшвидші слоти в календарях. Ірина турбота, дружня і відкрита комунікація були приємним досвідом. Way to go Iryna ! 🚀

Катю, дякую за неймовірний відгук 😊
Я дуже рада нашій співпраці з тобою, яка була відкритою, простою та дбайливою.
That’s the spirit ✨

Успіхів тобі у мйбутніх проектах!

Вражена максимальною непрофесійністю та невмінням вести комунікацію.
Я пройшла перший етап співбесіди, тестове завдання, потім запросили на ще один кол, після якого в той же день мені відписали, що розмова сподобалася й хочуть запросити на фінальну розмову з CPO та фаундером (6 січня, 2023). Однак зазначили, що вони у відпустці, тож спитали, чи буде у мене можливість почекати тиждень.
Я погодилась. Натомість після тижня очікування мені ніхто так і не відписав, тож я вирішила нагадати про себе (18 січня).
Ейчарка відповіла, що повернеться до п‘ятниці з відповіддю. Відписали мені у п‘тяницю, 20 січня, що взяли на цю посаду іншу кандидатку.
Питання: навіщо домовлятись по фінальний етап, змушувати кандидата очікувати 2 тижні й не виконувати своїх же обіцянок?
Також я в «захваті» від відповідей ейчарки, яка вирішила «перевести стрелки» мовляв, я її не так зрозуміла. Хоча в переписці все чорним по білому написано максимально конкретно.

Маріє, мені шкода, що наше спілкування справило на вас таке негативне враження.
Ми завжди тримаємо кандидатів у курсі усіх етапів та повідомляємо про всі апдейти.
У даному конкретному випадку, ми не домовлялись про дзвінок та не надсилали вам запрошення на наступне інтерв’ю. На жаль, так склалося, що у процесі розгляду усіх кандидатів, ми вирішили рухатись з іншим кандидатом, про що ми вас і повідомили.
Надалі, я зверну увагу на наш процес комунікацій, аби покращити його та зробити якісніше. Дуже дякую за ваш відгук.

Шановні кандидати,
При побудові ділових відносин з цією компанією рекомендую вам одразу отримати відповідь щодо сплатоспроможності компанії та виділенному на, наприклад, відкриту вакансію буджету. Бо в мене сталась типова історія з відмовою після багатьох етапів інтерв’ю з-за малого на цю вакансію бюджету, хоч діапазон зарплатних очікуваннь був озвучений с самого початку. Власне, нічого нового, таку неповагу до часу та нервів кандидатів сьогодні дозволяє собі багато компаній з низьким рівнем соціальної відповідальності — нажаль.

Підтримали: Oleksandr BurkhanYevhen K

Олександре, мені дуже прикро, що наше спілкування справило на вас враження згаяного часу. Ми призначали 3 етапи інтерв’ю саме тому, що були зацікавлені у вашій експертизі. На жаль, сукупність факторів вплинула на те, що фінально ми не змогли запропонувати вам вакансію. Однак не варто пов’язувати цю прикру ситуацію із соціальною відповідальністю екосистеми. Про неї більш наочно і повно розповідає наш звіт зі сталого розвитку: <beetroot.co/...​bility-report-English.pdf>. Він дає краще підґрунтя для висновків стосовно соціальної відповідальності. У будь-якому випадку, дякую за ваш відгук. Я зверну увагу на процес, щоб зробити надалі його якіснішим та комфортнішим для кандидатів.

Всім привіт!) Не часто залишаю відгуки, але після того як отримав позитивний досвід співпраці із компанією Bitroot, в підсумку вирішив написати відгук. Перш за все хочу відмітити підхід компанії та її представників до відбору кандидатів. На всіх етапах співбесіди мені було надано повну інформацію з приводу компанії, проектів, умов, що на мою думку є важливим моментом у прийнятті рішення і розуміння загальної атмосфери в компанії. Всі наші зустрічі, а саме дві співбесіди (з рекрутером + технічне) ми проводили онлайн, але це не завадило відчути тепле відношення і щире спілкування. Особливо хочу відмітити Ірину Лободу за її щирість, відкритість, наполеглевість. Радий, що отримав такий досвід. Бажаю всім досягнення своїх цілей!)

Дуже дякую за Ваш відгук, Вікторе та за приділений час для спілкування та знайомства з Beetroot! Сподіваюсь, ще вдасться попрацювати разом. Будемо дуже раді :)

Хочу подякувати Irina Loboda, Anastasiia Kyselova за відмінну роботу в організації процесу інтервю. Це був найкращій досвід за останні роки. Дуже позитивна атмосфера в компанії.

Дякую Вам :) Дуже рада знайомству!

HR спеціалісти справді — найкращі. Спілкувався з Kateryna Boichuk.

Не знаю як буде далі але від спілкування з рекркрутерами залишилось тільки дуже позитивне враження...

Минулого тижня брав участь в конкурсі на одну з вакансій компанії. Навичок виявилось замало для вакансії, але від спілкування з рекрутерами Beetroot залишились тільки приємні враження. Інформативна співбесіда з рекрутером, фідбек протягом 3 днів, враховані мої побажання щодо часу проведення технічної співбесіди.

Beetroot — отличная компания с очешуительной атмосферой :)
Работал не супер долго, но не из-за компании или коллег, а из-за смены рода деятельности. До сих пор с радостью время от времени захожу в гости. Большое количество плюшек, для кого это важно. Больше чем во многих компаниях в Одессе. Компания всегда идет на встречу при любых вопросах. Структура, где нет начальников, не заставляет страдать менеджерские процессы внутри и это круто.
С радостью вернусь в ситуации, если буду вновь искать работу с новым видом деятельности :D

Олег, спасибо тебе! Всегда рады видеть=)

Beetroot — как второй дом! Атмосферу здесь ни с чем не сравнить. Отношение к сотруднику максимально внимательно. Все, что ни попросишь — делают!
Офис, хоть и немного неудобный по расположению, очень уютный. Структура в коллективе плоская, нет начальников, можно обниматься с СЕО :).
И еще:
— бесплатный английский
— страховка
— теннисный и футбольный столы
— бесплатные фрукты и печеньки. В Битруте заботятся о здоровье, поэтому есть и здоровые снеки на выбор
— велопарковка и автозарядки
— тщательная сортировка мусора
— безумные вечеринки и совместные поездки
— дикое количества мерча, который приятно носить и всем показывать
Было очень жаль расставаться со всеми, возможно, когда-нибудь наши пути пересекутся снова.

Марина, любовь навеки! Спасибо большое за такие приятные слова. Мы стараемся:) И точно наши пути будут пересекаться, это же мы!

Beetroot — it компания семейного характера. Проработав больше 3 лет могу сказать это большая семья, которая рада новым людям.
Каждый офис встречает своей теплой атмосферой. Бесплатный английский, страховка, билеты на выездные корпоративны с проживанием, печеньки, фрукты и т.д. радуют. Бюрократии нет, строгости нет.
Можно поехать по локациям и работать с другого офиса. Помощь при любом вопросе.
Коллективное управление компанией.
P.S. Всегда можно обновиться новыми крутыми футболками, которое греют душевным теплом))

Beetroot — это милый дом и такая атмосфера во всех локациях компании. Интересные и полезные проекты, общение с заказчиками напрямую, бизнес трипы. В компании нет ни единого намека на бюрократию, за такой подход большое спасибо Андреасу и Густаву (учредители). HR, которые знают стеки проектов, интересуются твоими делами, решают с тобой проблемы, отзывчивы на ответы и просто милейшие девушки. Дальше, если тебе нужно по какой-то причине остаться в другом городе (где есть офис) — велкам. Безумно душевные корпоративы и зимние выезды в горы. Компенсации за селф-развитие, зал, мед. страховка, английский — все это есть.
Душевная компания, руководство, коллектив.

Love u all to the moon and back!

Проходил два этапе собеседований,с рекрутерами и с клиентом. Не знаю как насчет разработчиков и заказчиков,но HR очень положительные и доброжелательные люди. Офис так же оставил приятные впечатления!

Александр, спасибо вам, очень приятно получить от вас отзыв! Приятные впечатления взаимны:)

Странный подход, прошел тесты и собеседование на обучение фронт-энду, так как точная дата старта группы была на тот момент неизвестна — договорились, что по мере формирования группы со мной свяжутся, для уточнения моего участия в обучении, и всё, тишина, и телефон LM в зоне недосягаемости. Речь о запорожском офисе, если что.

Ситуация прояснилась, связь наладилась, обратной связи не было так-как группа не сформирована и старт будет еще не скоро, к сожалению. Но спасибо менеджеру по обучению Дарье за предоставленную информацию и желание поддерживать информационно в дальнейшем :)

2 недели назад, оставила заявку на сайте по поводу обучения, никто не ответил и не позвонил. Сегодня еще оставила несколько заявок, и отзыв здесь, может хоть так получиться достучаться.

На следущий день, со мной связались и предоставили всю необходимою информацию.

Хотелось бы написать отзыв как человек, который хотел пойти к ним на обучение, остался жутко недоволен отношением к клиенту. Хочу рассказать поподробнее :
1.Мою заявку обработали через 3 дня, ну, как обработали, прислали письмо на почту, и всё, тишина. Пришлось дозваниваться самому, но был тут и плюс, девушка подробно рассказала все нюансы по обучению и ответила ясно и четко на вопросы которые я в процессе задал.Почему сами не перезвонили, неизвестно.
2.Девушка рекрутёр сообщила мне что свяжется со мной через пару дней чтобы подойти на собеседование, но! Прошла почти неделя, и я решил набрать сам договорится об этом самом собеседовании. Договорились на след. день на 19.00 в скайпе, девушка уточнила оставил я данные для связи у них в анкете, к слову анкету я заполнил сразу же как нашел эту академию.
3.Прошёл уже почти второй день после договоренности о собеседовании, но так никто и не набрал, причина мне неизвестна.Остается ждать и верить что когда нибудь я войду в круг счастливчиков и меня смогут «обработать» как нормального потенциального клиента, а так, не вижу смысла, и вам не советую тратить свое время на эту академию.

Підтримали: Анна

На сегодняшний день со мной связалась куратор академии, принесла свои извинения, провела со мной собедование в довольно приятной и дружеской форме, рассказала подробно об обучении, и всем всем нюансам. Вообщем хотелось бы отметить то, что ребята довольно быстро и ефективно устранили «косяки» и я остался положительного мнения, большущий респект)

Хочу написати свій відгук про Beetroot academy, так як на Facebook його добре проігнорували :) Знайомі порадили курс по Front End як один з не багатьох в Києві хто дає хороші знання. Зареєструвалась на сайті, пройшла 3 тести наступним кроком мала бути співбесіда. Через 3 дні мені написала куратор курсів, запросила на співбесіду, домовились по скайпу. В назначену дату мені так ніхто і не подзвонив чи написав. Через 5 днів вирішила написати сама, відписали, домовились про нову співбесіду. Зустрілись, обговорили подробиці, графік і оплату, після чого мені повідоми що на даний час шукать викладача цього курсу і зі мною зв’яжуться через 2-3 тижні і тоді вже почнеться курс. Пройшов майже місяць, ніхто так і не подзвонив чи хоча б написав.
Я повністю незадоволена тим як нехтують клієнтами в бітрут. Практика ігнорування тут дуже поширена. Вимушена шукати інші курси

Підтримали: Kris DzhusFro FrostNewOne NewOne

Після відгуку зі мною зв’язались, вибачились і досить чемно пояснили чому сталась така ситуація. На даний момент записалась на курс так як тут пропонують найкращу програму яка адекватно оцінює можливості новачка. Дуже дякую, вже не можу дочекатись початку курсу ;)

Очень приятная hr в Одесском офисе) Оставила очень приятное впечатление о компании после общения) Вот только сказали, что поставят в известность в ближайшее время по собеседованию и тишина...
Понятно, что видимо отказ, но хотелось бы конечно что бы об этом осведомили)а то сидишь ещё надеешься на что то))

Підтримали: Hennadii Omelchenko

Со мной связались) Все объяснили) Спасибо)

Два года в компании пролетели незаметно.
Очень уютная и комфортная атмосфера, никакой бюрократии, отличные отношения внутри коллектива. Начальство, которое ценит твое мнение и открытое к новым идеям.

Киевский офис и правда немного тесноват. Насколько знаю, часть сотрудников сейчас отправляют в новый офис, так что проблема, должно быть, уже решена.

Beetroot, спасибо тебе!

Писали про хорошую работу HR,видимо я живу в другой Вселенной))Прошёл собеседование,сказали что наберут для второго этапа и тишина...

После комментария таки связались))

Проработал в Beetroot полтора года. Домашняя уютная атмосфера, тапочки, все дела. Коллектив дружный — вопреки всем стереотипам, между менеджментом и программистами/илюстраторами никогда не возникало никаких интриг и/или конфликтов. Со шведским начальством можно «общаться на ты» прямо на кухне, пока варишь себе кофе. Каждый пункт по отдельности не является чем то особенным или уникальным, так говорят про многие компании — здесь просто совокупность этих хороших фаткоров. Киевских офис чутка тесноват, но расположен в самом центре. Мне здесь было хорошо.

Понравилась работа HR, получен оперативный и вежливый отказ. Дополнительно возник вопрос по оформлению резюме и тут тоже оперативная помощь. Отличный подход в взаимодействии с коллегами по цеху, как по мне, формирующий позитивный образ компании.

Для меня Beetroot стал путевкой в новую жизнь. В коллективе очень доброжелательные и дружеские отношения, мы всегда готовы помочь друг другу, прийти на выручку. В офисе создаются все условия для плодотворной работы, поэтому находясь на своем рабочем месте, чувствуешь себя как дома!))

Отправляла резюме свое на вакансию, достаточно быстро ответили — это был очень вежливый отказ, настолько вежливо мне еще не отказывали. HR-ы очень качественно делают свою работу.)

Вакансії Beetroot

• Middle/Senior Technical Writer, Київ, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Познань (Польща), Софія (Болгарія), віддалено
  • Senior Python Developer, Київ, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Познань (Польща), Софія (Болгарія), віддалено
  • Middle/Senior Python Developer, Київ, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Полтава, Познань (Польща), Софія (Болгарія), віддалено
  • DevSecOps Engineer, Київ, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Полтава, Познань (Польща), Софія (Болгарія), віддалено
  • Data Visualization Engineer, Київ, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Познань (Польща), Софія (Болгарія), віддалено
  • Support Engineer, Київ, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава
  • Salesforce Business Analyst, Київ, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Познань (Польща), віддалено
  • Fullstack Engineer, Київ, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, віддалено
  • Senior WP developer (advanced stack), Київ, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Познань (Польща), Софія (Болгарія), віддалено
  • Red Team Security Engineer, Київ, Одеса, Познань (Польща), віддалено
Всі вакансії компанії