Beetroot

Київ, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Кременчук, Полтава, Познань (Польща), Софія (Болгарія), Стокгольм (Швеція)

20 січня 2023 20:12

Masha Lozitska

Вражена максимальною непрофесійністю та невмінням вести комунікацію.
Я пройшла перший етап співбесіди, тестове завдання, потім запросили на ще один кол, після якого в той же день мені відписали, що розмова сподобалася й хочуть запросити на фінальну розмову з CPO та фаундером (6 січня, 2023). Однак зазначили, що вони у відпустці, тож спитали, чи буде у мене можливість почекати тиждень.
Я погодилась. Натомість після тижня очікування мені ніхто так і не відписав, тож я вирішила нагадати про себе (18 січня).
Ейчарка відповіла, що повернеться до п‘ятниці з відповіддю. Відписали мені у п‘тяницю, 20 січня, що взяли на цю посаду іншу кандидатку.
Питання: навіщо домовлятись по фінальний етап, змушувати кандидата очікувати 2 тижні й не виконувати своїх же обіцянок?
Також я в «захваті» від відповідей ейчарки, яка вирішила «перевести стрелки» мовляв, я її не так зрозуміла. Хоча в переписці все чорним по білому написано максимально конкретно.

Підтримали:  Алексей Пыж Oleksandr Burkhan

Маріє, мені шкода, що наше спілкування справило на вас таке негативне враження.
Ми завжди тримаємо кандидатів у курсі усіх етапів та повідомляємо про всі апдейти.
У даному конкретному випадку, ми не домовлялись про дзвінок та не надсилали вам запрошення на наступне інтерв’ю. На жаль, так склалося, що у процесі розгляду усіх кандидатів, ми вирішили рухатись з іншим кандидатом, про що ми вас і повідомили.
Надалі, я зверну увагу на наш процес комунікацій, аби покращити його та зробити якісніше. Дуже дякую за ваш відгук.