Beetroot Academy

Київ, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Стокгольм (Швеція)

20 травня 2023 18:38

Daryna Lukianchuk, UI/UX designer в остання робота-Kincapsule

Я закінчила курси UI/UX designer в 2021 році. Навчаючись інтенсивно протягом 5-ти місяців я для себе зрозуміла, що дійсно хочу повʼязати свою роботу з дизайном. Викладач — Аліна Рахімова дуже якісно та зрозуміло пояснювала кожну тему, перевіряла домашню роботу, виправляла помилки, що не могло не мотивувати йти далі та остаточно вирішитись з професією. Мені сподобалось, що викладач дійсно старається допомогти освоїти ази дизайну, дає якісний фідбек в практичних завданнях у відеоформаті або ж текстом, всі зустрічі проводились онлайн в дружелюбній групі, постійне спілкування в Slack, обмін цікавими знахідками. Також у кожного з нас є постійний доступ до всіх матеріалів у кабінеті, які були застосовані на курсі.
В кінці курсу була курсова робота, де ми протягом місяця розбирались з усіма етапами UX та UI дизайну реального проекту, що допомогло попрактикуватися та краще зрозуміти як застосувати надані нам знання. Тому можу з впевненістю рекомендувати дані курси всім хто цікавиться дизайном веб сайтів та мобільних застосунків

Підтримали:  Oleh Protsiuk Bohdan Yarmoshuk