Beetroot Academy

Київ, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Стокгольм (Швеція)

19 травня 2023 17:16

Natallia Prokopenko

Привіт.

Хочу поділитися своїми враженнями о курсі Project Management в IT — Beetroot Academy.
🚀 Період: жовтень 2022 — лютий 2023

Курс був насичений і надавав багато корисних матеріалів. Особливістю було те, що навчальні матеріали були представлені англійською мовою, що дозволяє засвоїти знання проєктного менеджменту в міжнародному контексті. Незважаючи на те, що заняття проходили українською мовою, це додавало мені можливість засвоїти термінологію англійською, що важливо для подальшої роботи в сфері IT.

Протягом курсу ми працювали над повноцінним проєктом, який можна додати до свого портфоліо. Це чудово, оскільки я мала можливість застосовувати отримані знання на практиці і одночасно створювати щось значуще.

Хотіла б особливо відзначити саму систему навчання — flipped classroom. Цей підхід дозволяє студентам самостійно освоювати матеріал перед заняттями, а потім активно залучатися до обговорення, аналізу та використання цих знань під керівництвом викладача та спільно з іншими студентами. Це було дуже цікаво і ефективно, оскільки ми мали можливість обговорити складні питання, отримати розуміння з різних перспектив і спільно працювати над вирішенням завдань.

Дуже вдячна викладачу Данилу Пирогову 💪 за його підтримку протягом всього курсу. Навіть у складний період блекаут 🌚, він завжди був на зв’язку і надавав необхідну підтримку та зворотний зв’язок. Незалежно від того, чи було світло, чи ні, він завжди знаходив спосіб бути з нами і забезпечував підключення до занять. Він докладав зусиль, щоб ми не відчували жодних перешкод на шляху до нашого навчання. Це демонструє його відповідальність та турботу про студентів. Дякую Данило підтримка була надзвичайно цінною для мого навчання та мотивації.

Отже, важливо відзначити, що отримання сертифіката після закінчення курсу Project Management в Beetroot Academy — це не така проста справа. Він не просто видається автоматично всім учасникам. Щоб отримати цей сертифікат, потрібно докласти зусиль. Треба вивчати матеріали, брати участь у заняттях та робити практичні завдання. Особливо цінним є процес праці над проектом, який є частиною курсу. Це є ключовими складовими успіху на шляху до отримання сертифіката та досягнення ваших кар’єрних цілей.

Курс був чудовим досвідом для мене. Я здобула цінні знання та навички, які безсумнівно знадобляться мені у моїй подальшій кар’єрі. Час витрачений не даремно! 😎 Я рекомендую цей курс всім, хто цікавиться проєктним менеджментом в сфері IT і хоче здобути якісну освіту та підтримку від висококваліфікованих фахівців.

Підтримали:  Oleh Protsiuk Bohdan Yarmoshuk