Beetroot Academy

Київ, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Стокгольм (Швеція)

8 серпня 2022 14:15

Karyna Berydze, Talent Researcher в Universe Group

Закінчила курс «HR Generalist». Це був мій перший досвід проходження курсів і я ні разу не пожалкувала, що обрала саме Beetroot Academy.

Окремо хочу виділити:
* Структуру курсу. Спочатку було знайомство з IT, далі рекрутинг та ейчар. Усі теми були послідовні та багато тем було розкрито.
* LMS систему. Усе зібрано в одному місці — записи уроків та додаткові матеріали. Навіть після закінчення курсів можна повернутися та відновити в пам’яті.
* Викладачів. Окреме дякую Насті Черниченко за професіоналізм, підтримку та відданість своїй справі. Кожен раз чекала наступного заняття. Бо весь матеріал був викладений завжди структуровано, з прикладами та кейсами. Було багато практики та цікавих завдань.
* Комунікацію. Спілкування було у slack. Була ретроспектива, де ми обговорювали моменти котрі можна покращити. При зміні викладаюча або переносі заняття завжди запитували групу та як кому зручно. Також хочу подякувати Богдану за допомогу у оперативному вирішенні організаційних питань.
* Комьюніті. Навіть після закінчення курсу академія анонсує вакансії та івенти, запускає менторські програми.

Тож дякую академії за такий цікавий досвід та за те, що ви робите. Насті за підтримку та знання. Та дівчатам за гарну компанію.