Beemster Team

21...80 спеціалістів

5 відгуків

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Довелось поработать с командой некоторое время. Надеюсь, поработаю еще.

Из плюсов:
+ Команда, в которой хватает опытных ребят.
+ Первая команда, в которой делаются выводы из ретро-митингов.
+ Спокойный и вменяемый менеджмент, который эффективно демпфирует взаимодействие между командой и заказчиком. Оказывается такое бывает. Лука и ВелИко — таких маст хев в каждой команде.
+ Удобный режим работы, который фактически, я мог определять для себя сам. Ты вроде и фрилансер, но и финансовых гарантий больше.
+ Кстати про финансовые гарантии. Всё платится вовремя и чётко.

Из минусов:
— нет соцпакета. Но, соцпакет есть на заводе или в горисполкоме, за ним можно сходить туда.

Nice place to work with interesting projects and powerful team

Фірма класна, надає досить зручний спосіб роботи. Можна працювати парт тайм, і мати додаткові гроші (окрім основної діяльності)

Beemster nurtures culture of communication, honesty and learning. Great place to get new skills, and upgrade the ones that you already have.

Team work, mutual respect, and salary is never late!

Reliable, committed, always growing team that delivers results to their customers.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.