BazaIT

до 20 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Не так давно я розпочала тестування сервісу BazaIT і думаю прийшов час поділитись фідбеком.
Тут ви зможете знайти найкращих кандидатів на ринку, або ж знайти свою омріяну роботу. А ще представники компанії завжди готові допомогти та підтримати у процесі пошуку. Я відчула справжню підтримку, коли BazaIT пропонували мені протестувати їхній сервіс і була приємно здивована зручним та простим інтерфейсом сайту.

Підтримали: Oksana Liudvichenko UA

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.