Відгуки про компанію BAT IT

5 жовтня 2022 19:11

Viktoriya Vitchenko, HR Manager в Natberh

Влаштувалася в цю компанію контент менеджером, на першому етапі наче було все не погано, але потім правила компанії дещо змінилися і почали погіршуватися. Вчилася всьому самостійно, на пітримку тім ліда можете не розраховувати, бо якщо у вас будуть якісь проблеми чі питання, вам порекомендують бути більш уважною, або взагалі звільнять через те що ви задавали занадто багато примітивних питань, та в ту же секунду не відповідали, напевно не хвилює те що люди в цей момент виконують завдання і щоб просто його не забути треба хоча закріпити. Від тебе лише будуть вимагати робити все максимально швидко, але нікого не цікавить що воно може бути не правильним і тобі доведеться виправляти, а ти будеш винний. Нажаль в цій компанії нікого не хвилює чі є в тебе досвід, чі можливо тобі треба допомога, ти маєш працювати як робот, а якщо ні то ти звільнений, або потрібно подружитися з тім лідом, щоб тебе не звільнили. Не раджу цю компанію нікому, тим більше працює з країною терористам, а за таку заробню плату яку вони виплачають, занадто багато вимог!