BAS-IP

djinni.co/...​09568-manual-qa-engineer

Реквайрементс
--------------
Наш кандидат має:
— Знання теорії тестування на високому рівні
— Досвід роботи з мережевим стеком
— Розбиратись у теорії мереж
— Обов’язковий досвід організації та проведення різних видів тестування від 1-го року
— Досвід написання тестової документації
— Досвід роботи з застосунками для iOS/Android
— Базові знання про роботу цифрових інтерфейсів передачі даних, принципів побудови локальних обчислювальних мереж
— Досвід роботи з с REST API, Postman, Git
— Досвід роботи з системами тест-менеджменту
— Базові навички роботи з Linux будуть плюсом
— Досвід роботи з VoIP (SIP, STUN, TURN) буде плюсом

Фідбек від компанії
--------------------
Володимир, вітаю,
Дякуємо вам за цікавість до нашої вакансії QA Engineer та час, приділений на спілкування.

В нас склалося враження, що під час нашої зустрічі ви були трохи розгублені, можливо тому не змогли розповісти про роботу свого коду в репозиторії, при цьому ви маєте хороший технічний бекграунд.

На жаль, зараз ми не готові вам зробити пропозицію, оскільки надали перевагу іншому кандидату, який повністю відповідає вимогам нашої вакансії.

Навички:
Розуміння теорії тестування та життєвого циклу ПЗ
Навички роботи з SQL
Досвід роботи з tcpdump, Postman, git
Невеличкий досвід роботи з docker
Розуміння роботи мережевого стеку
Немає досвіду роботи з VoIP
Рекомендовані матеріали:
Java. Библиотека профессионала, Кей Хорстманн
Володимире, ще раз дякуємо та бажаємо якнайшвидше отримати свій новий офер. Успіхів вам!

Best regards,

Навички роботи з SQL
Невеличкий досвід роботи з docker
в вакансії про SQL нічого нема про Докер також

Досвід роботи з tcpdump, Postman, git
з постман та гіт я цим займаюсь і знаю як з цим працювати це неправда
що немає досвіду

відповідь шановного хлопця котрий проводив співбесіду схожа на
формальний фідбек краще нічого вже не писати того шо що з фідбеком я
не згоден
але це ні на що не впливає вже після співбесіди тому вам дякую за ваш
час гарного дня

--------------------------------

Мої роздуми після співбесіди,,,,,

Потім подивився через неділю десь що у них на цю вакансію 1100 уе а я просив значно вище може це стало відмовою важко сказати

1100 вони хотять знайти людину оркестр щоб і автоматизатор і тестувальник і девопс у одній особі була, Звісно може я щось нерозумію у рекрутингу але контора дивна

До речі знайшов їм одну невелику багу на їх британському сайті

А до речі питань до дівчини ректутера в мене нема вона досить норм свою справу робила

Володимире, дякуємо за ваш фідбек. Приносимо свої вибачення за таку трактовку нашого фідбеку. Хай у вас все складеться й успіхів вам.

Працював в компанії на протязі 18 місяців. Можу сказати тільки про позитив. Крутий продукт, приємні професійні люди. Це був гарний час і цінний досавід!

Підтримали: Olena Korolenko

Работаю в компании более полугода. Очень довольна руководством и приятной семейной атмосфере в колективе. Радует менеджмент задач, планирование, всегда ясно, что делать и в какие сроки, в случае чего можно легко пообщаться на счет всех вопросов. Хороший офис, который оснащен всем необходимым. Коллеги — специалисты в своем деле, есть у кого получить опыт. Рада, что я работаю и именно здесь)

Прошел испытательный срок 2 месяца. Все процессы прозрачны, отличный руководитель. Очень радует свободный график, возможность работать как удаленно так и в офисе. В офисе кстати, очень комфортно: кондиционеры, кофе, чай, печеньки. Коллектив принял очень дружелюбно. В целом о компании сложилось очень хорошее впечатление и я рад что работаю в команде профессионалов своего дела.