Відгукнувся на вакансію «Middle Unity Engineer))))». Запросили на перевірку англійської. Загалом, вся розмова тривала хвилин шість. За цю коротку розмову, шановна пані Вікторія, яка працює на посаді консультанта з розвитку технологій, визначає ваш рівень англійскої. На цьому в принципі спілкування було закінчено, так як рівень англійської був визначений, як B1. Компанія вимагає щонайменше рівень B2 за шкалою Вікторії. А далі діло за вами!) Усім гарного дня!)

Я працюю в bART Solutions вже більше двох років на позиції Sales Manager і можу сказати, що це був надзвичайно цінний досвід, особливо зважаючи на те, що це мій перший крок у сфері ІТ.

Команда тут дуже підтримуюча, що робить процес роботи ефективним та приємним.
Також хотілось би відмітити цікаві таски та можливість спробувати себе у різних сферах, що дозволяє мені розвивати свої професійні навички.

Я дуже задоволена роботою в bART Solutions і з нетерпінням чекаю на подальші успіхи та досягнення разом з цією командою.

Працюючи в компанії bArt Solutions більше ніж півтори року, можу сказати лише позитивне.

Компанія дає чудову можливість розвивати свої навички, вдосконалювати свої знання та працювати над цікавими проектами. Крім того, колектив є надзвичайно дружнім і професійним. Я завжди можу розраховувати на підтримку та співпрацю з колегами. Кожен член команди вносить свій внесок у проекти, що робить нашу роботу ефективною та результативною.

Багато корисних і веселих заходів: курси англійської, тімбілдинги, техтоки та багато іншого!

Загалом — це чудове місце для реалізації потенціалу, досягнення кар’єрних цілей, поглиблення професійного досвіду і вдосконалення хард + софт скілів.
Щиро рекомендую bArt Solutions для спеціалістів різних рівнів, які шукають теплу атмосферу у колективі, цікаві робочі завдання і можливість рости разом з компанією.

Після двох років роботи в bART Solutions, можу стверджувати, що це чудове місце для успішного розвитку професійної кар’єри в IT. Вдячний компанії за підтримку та можливість розвиватись в обраному напрямку, а також за цікаві проекти з використанням актуальних технологій.

В компанії завжди позитивна та енергійна атмосфера, що є важливим фактором для досягнення успіху та отримання задоволення від роботи. Найбільш досвідчені колеги завжди готові допомогти та поділитись своїм досвідом, наприклад, шляхом менторства. Це робить bART Solutions чудовим місцем як для старту кар’єри, так і для тих, хто бажає продовжувати свій професійний розвиток, тому щиро рекомендую цю компанію.

Це невелика компанія, але яка швидко набирає оберти та цінує працівників, які готові пробувати щось нове в плані проектів, технологій і обов’язків, а також заохочує до цього.
За 2 роки роботи тут я мав змогу побачити як компанія з декількох людей розрослася вже більше, ніж до 50 працівників і не збирається зупинятися. Цей розвиток стосується не лише кількості працівників, а й проектів і їх якості й загалом покращення робочого процесу. Я вважаю, що мені дуже пощастило стати частиною того, на той момент, маленького колективу і, вже на цей час, бути його невіддільною частиною.
Звісно, як компанія, якій треба швидко розвиватися і набивати собі репутацію, тут можна зіткнутися з різними челенджами в плані тасок, і не кожен зможе це «пережити», але якщо ти готовий і хочеш спробувати свої сили, то ласкаво просимо і, хто зна, може тобі вдасться утриматись на плаву та отримати неоціненний досвід, який запропонують тобі під час роботи тут.
Ще один з плюсів роботи в цій компанії — ти ніколи не залишишся сам і завжди можеш звернутися за допомогою до своїх колег або керівників. Атмосфера завжди дружня і надихає на особистий розвиток.
Також, фідбек про свою роботу не змушує себе довго чекати. Якщо ти якісно і швидко виконуєш свої обов’язки, компанія буде тебе заохочувати робити це і далі частими переглядами зарплати та новими цікавими завданнями.

Маю досить прикрий досвід роботи з цією компанією.
Працюючи джуном і отримавши своїм першим таском тестове завдання клієнта з Апворку, одним зі складових якого була розробка архітектури мобільного додатку на 500к юзерів щоденно, СЕО залишився незадоволеним виконанням. Після цього провели з ним мітинг (на той момент я був у складі компанії четвертий день), де сходу СЕО почав погрожувати звільненням, якщо так буде і далі. Компенсацію за відпрацьований час виплачувати відмовились.

Ми цінуємо кожного кандидата та працівника, але, на жаль, Даниїл Прокопчук хоче добитись коштів за невиконану роботу шляхом шантажу і погроз, а також зіпсувати репутацію компанії.
Згідно з умовами співпраці, Даниїл надавав нам свої послуги як програміст. В перший робочий день, після онбордингу, він отримав завдання, яке, саме по собі, було тестовим — розрахованим на кілька годин і вимагало, радше, поверхневої імплементації, а не повністю робочого продукту. Враховуючи попередній досвід Даниїла і складність завдання, його проконсультували, допомогли вибрати підхід, допомогли з реалізацією, розширили час для виконання з кількох годин на кілька днів. За Даниїлом залишилось довести імплементацію до «гарного» вигляду і зачекінити код в чистий репозиторій. Будучи поінформованим, що до кінця 3-го дня роботи результат має бути в репозиторії, Даниїл залишив робоче місце, не виконавши завдання.
Відповідно, це призвело до невдоволення його роботою, яке було донесено йому на мітингу з попередженням, що таке ставлення в майбутньому приведе до негативного завершення його випробовувального періоду. На цьому ж мітингу, Даниїл заявив, що хоче завершити співпрацю, і попросив оплатити йому 4 дні його часу. Зважаючи на обставини, керівництво погодилось компенсувати йому 1 день, після чого з його сторони пішов шантаж і погрози, що він і його друзі усюди будуть залишати погані відгуки, поки йому не заплатять за всі 4 дні, з 3-х пропрацьованих (на 4-й день Даниїл звільнився). На нашу вимогу, обґрунтувати та пояснити на що пішов робочий час, ми отримали відповідь, що він тут не на результат працює, а на фул-тайм, і всі ризики за його невиконання лежать на компанії. Були різноманітні пояснення про «очікування на ревю», неможливість зачекінити код, бо «гіт хаб видає помилку» і таке інше.
Попри невелику суму компенсації, компанія свідомо вирішила не піддаватись залякуванням і не залагоджувати конфлікт ціною капітуляції перед прямим шантажем. Ми не проти розголосу, оскільки вважаємо своє рішення виваженим і правильним.

Невелика та дружня компанія, де приємно працювати та розвиватись. Зацікавлення керівництва у твоєму професійному рості проявляється у частих перфоменс рев’ю, що сприяє та надихає давати кращі результати. Мінімум бюрократії. Швидке та адекватне вирішення будь яких проблем. bART Solutions — місце де тобі готові піти на зустріч. Щиро рада, що саме ця компанія стала моїм першим досвідом в IT!

Компанія, яка цінує особистий розвиток і зберігає дружню атмосферу.
Немає непотрібної бюрократії, всі питання вирішується швидко, відкритий в спілкуванні менеджмент.
Постійні апдейти від керівництва дають знати, куди компанія рухається і як буде розвиватись.
Роботи вистачає, постійно зявляються нові проекти, що додає перспектив для розвитку та зросту і дає змогу обрати проект, що подобається та мотивує.

bART Solutions це невеличка компанія з дружнім колективом і адекватним керівництвом. За час, що пропрацював тут, не було ніяких конфліктів чи іншої несправедливості. Частий перегляд зп, відносно твого вкладу в проект, що мотивує краще працювати, оскільки знаєш що це оцінять. Невеличкий душевний колектив з яким весело тусити після роботи. Компанія швидко розвивається, тому є велика кількість різних проектів, що дозволяє робити те, що вам може бути цікаво, а не монотонну роботу кожного дня.
Взагалом, у мене залишились тільки хороші враження про період проведений тут, мабуть найкомфортніша моя робота (станом на зараз).

Вакансії bART Solutions