Annual Open Tech Conference - ISsoft Insights 2021. June 19. Learn more.

bART Solutions

Львов

bART Solutions це невеличка компанія з дружнім колективом і адекватним керівництвом. За час, що пропрацював тут, не було ніяких конфліктів чи іншої несправедливості. Частий перегляд зп, відносно твого вкладу в проект, що мотивує краще працювати, оскільки знаєш що це оцінять. Невеличкий душевний колектив з яким весело тусити після роботи. Компанія швидко розвивається, тому є велика кількість різних проектів, що дозволяє робити те, що вам може бути цікаво, а не монотонну роботу кожного дня.
Взагалом, у мене залишились тільки хороші враження про період проведений тут, мабуть найкомфортніша моя робота (станом на зараз).

Поддержали: Mariana Hrynchuk