4 відгуки

Маю досить прикрий досвід роботи з цією компанією.
Працюючи джуном і отримавши своїм першим таском тестове завдання клієнта з Апворку, одним зі складових якого була розробка архітектури мобільного додатку на 500к юзерів щоденно, СЕО залишився незадоволеним виконанням. Після цього провели з ним мітинг (на той момент я був у складі компанії четвертий день), де сходу СЕО почав погрожувати звільненням, якщо так буде і далі. Компенсацію за відпрацьований час виплачувати відмовились.

Ми цінуємо кожного кандидата та працівника, але, на жаль, Даниїл Прокопчук хоче добитись коштів за невиконану роботу шляхом шантажу і погроз, а також зіпсувати репутацію компанії.
Згідно з умовами співпраці, Даниїл надавав нам свої послуги як програміст. В перший робочий день, після онбордингу, він отримав завдання, яке, саме по собі, було тестовим — розрахованим на кілька годин і вимагало, радше, поверхневої імплементації, а не повністю робочого продукту. Враховуючи попередній досвід Даниїла і складність завдання, його проконсультували, допомогли вибрати підхід, допомогли з реалізацією, розширили час для виконання з кількох годин на кілька днів. За Даниїлом залишилось довести імплементацію до «гарного» вигляду і зачекінити код в чистий репозиторій. Будучи поінформованим, що до кінця 3-го дня роботи результат має бути в репозиторії, Даниїл залишив робоче місце, не виконавши завдання.
Відповідно, це призвело до невдоволення його роботою, яке було донесено йому на мітингу з попередженням, що таке ставлення в майбутньому приведе до негативного завершення його випробовувального періоду. На цьому ж мітингу, Даниїл заявив, що хоче завершити співпрацю, і попросив оплатити йому 4 дні його часу. Зважаючи на обставини, керівництво погодилось компенсувати йому 1 день, після чого з його сторони пішов шантаж і погрози, що він і його друзі усюди будуть залишати погані відгуки, поки йому не заплатять за всі 4 дні, з 3-х пропрацьованих (на 4-й день Даниїл звільнився). На нашу вимогу, обґрунтувати та пояснити на що пішов робочий час, ми отримали відповідь, що він тут не на результат працює, а на фул-тайм, і всі ризики за його невиконання лежать на компанії. Були різноманітні пояснення про «очікування на ревю», неможливість зачекінити код, бо «гіт хаб видає помилку» і таке інше.
Попри невелику суму компенсації, компанія свідомо вирішила не піддаватись залякуванням і не залагоджувати конфлікт ціною капітуляції перед прямим шантажем. Ми не проти розголосу, оскільки вважаємо своє рішення виваженим і правильним.

Невелика та дружня компанія, де приємно працювати та розвиватись. Зацікавлення керівництва у твоєму професійному рості проявляється у частих перфоменс рев’ю, що сприяє та надихає давати кращі результати. Мінімум бюрократії. Швидке та адекватне вирішення будь яких проблем. bART Solutions — місце де тобі готові піти на зустріч. Щиро рада, що саме ця компанія стала моїм першим досвідом в IT!

Компанія, яка цінує особистий розвиток і зберігає дружню атмосферу.
Немає непотрібної бюрократії, всі питання вирішується швидко, відкритий в спілкуванні менеджмент.
Постійні апдейти від керівництва дають знати, куди компанія рухається і як буде розвиватись.
Роботи вистачає, постійно зявляються нові проекти, що додає перспектив для розвитку та зросту і дає змогу обрати проект, що подобається та мотивує.

bART Solutions це невеличка компанія з дружнім колективом і адекватним керівництвом. За час, що пропрацював тут, не було ніяких конфліктів чи іншої несправедливості. Частий перегляд зп, відносно твого вкладу в проект, що мотивує краще працювати, оскільки знаєш що це оцінять. Невеличкий душевний колектив з яким весело тусити після роботи. Компанія швидко розвивається, тому є велика кількість різних проектів, що дозволяє робити те, що вам може бути цікаво, а не монотонну роботу кожного дня.
Взагалом, у мене залишились тільки хороші враження про період проведений тут, мабуть найкомфортніша моя робота (станом на зараз).

Вакансії bART Solutions