Невелика та дружня компанія, де приємно працювати та розвиватись. Зацікавлення керівництва у твоєму професійному рості проявляється у частих перфоменс рев’ю, що сприяє та надихає давати кращі результати. Мінімум бюрократії. Швидке та адекватне вирішення будь яких проблем. bART Solutions — місце де тобі готові піти на зустріч. Щиро рада, що саме ця компанія стала моїм першим досвідом в IT!

Компанія, яка цінує особистий розвиток і зберігає дружню атмосферу.
Немає непотрібної бюрократії, всі питання вирішується швидко, відкритий в спілкуванні менеджмент.
Постійні апдейти від керівництва дають знати, куди компанія рухається і як буде розвиватись.
Роботи вистачає, постійно зявляються нові проекти, що додає перспектив для розвитку та зросту і дає змогу обрати проект, що подобається та мотивує.

Поддержали: Yuriy Stetsiv

bART Solutions це невеличка компанія з дружнім колективом і адекватним керівництвом. За час, що пропрацював тут, не було ніяких конфліктів чи іншої несправедливості. Частий перегляд зп, відносно твого вкладу в проект, що мотивує краще працювати, оскільки знаєш що це оцінять. Невеличкий душевний колектив з яким весело тусити після роботи. Компанія швидко розвивається, тому є велика кількість різних проектів, що дозволяє робити те, що вам може бути цікаво, а не монотонну роботу кожного дня.
Взагалом, у мене залишились тільки хороші враження про період проведений тут, мабуть найкомфортніша моя робота (станом на зараз).

Поддержали: Маря Гринчук