AZinec

Львов, Ужгород

В компанії AZinec пропрацював 2,5 роки на посаді QA інженера і я дуже радий, що на початку своєї кар‘єри потрапив саме в це місце. Мені дуже щастило з колективом — колективом однодумців та професіоналів своєї справи, які завжди могли допомогти та підтримати; мені дуже щастило з проектами — були можливості прокачати свої знання на різноманітних веб та мобільних додатках; дуже щастило з атмосферою — атмосферою невимушеності, де всі на рівних, де без проблем можна було звернутися до топ-менеджерів з приводу будь-яких питань. У компанії дуже сучасний офіс в центрі міста, в який дійсно приємно приходити. Нещодавно AZinec впровадив educational program — кожен член команди має фіксований бюджет, який може витратити на курси/сертифікації/конференції по своїй спеціальності; також фірма допомагає з курсами англійської.
Якщо і були якісь недоліки — то вони швидко вирішувались, адже компанія молода і постійно розвивається. Підсумовуючи можу сказати, що це дійсно дуже достойне місце роботи і ви наврядчи пожалкуєте, якщо оберете AZinec.

Поддержали: Anna Popovych