AYA Software

до 20 спеціалістів
Вінниця, Антверпен (Бельгія), Гамбург (Німеччина)

2 відгуки

Енергійна компанія з потужною командою, AYA Software швидко набирає обороти попри усі перешкоди у цей час! Якщо у вас є ідеї та чіткі цілі — ви знайдете підтримку у їх досягненнях.

Підтримали: Irena Burko

Дякуємо, Сергій, за такий гарний відгук! Працюємо задля перемоги нашої країни!

В компанію наймають приємних та веселих людей, з якими комфортно працювати:) Ще я бачу дуже стрімкий розвиток! Це не може не тішити. Завжди можна було задавати різні питання та отримувати відповідь на них, мала змогу брати участь у опитуваннях та у розвитку компанії, це рідко де зустрічається, коли твоя думка також важлива:) Крута компанія, і стрімкий початок! Я гадаю, що вас чекає велике майбутнє🤩

Підтримали: Irena Burko

Марія, твій відгук у саме сердечко) Раді, що досвід у роботі з нашою командою залишив у тебе такий приємний слід! Бажаємо розвитку у обраній сфері!

Вакансії AYA Software

• Senior Vue.js Developer, до $6000, Вінниця, Антверпен (Бельгія), Гамбург (Німеччина), віддалено
  • UI/UX Designer, до $1000, віддалено