Axon

Київ, Батумі (Грузія), Краків (Польща), Таллінн (Естонія)

Працюю в Axon на позиції Content Manager уже 1,5 роки. З самого початку вразив комфортний процес найму та онбордингу, чіткість постановки задач та професійність моєї команди.
За час роботи брала участь в різних проектах компанії, що дало можливість прокачати різні скіли і здобути експертизу в різних напрямках маркетингу.
Хочу відзначити «організаційні» моменти, які не менш важливі для мене як для співробітника: своєчасність зп, чітка і зрозуміла система нарахування відпустки та лікарняних, медичне страхування, тощо.

Працюю в Аxon на позиції PM майже 3 роки. Компанія надає всі умови для комфортного менеджменту проектів, завжди підтримує вскладних кейсах з клієнтами і вирішенні скдажних питань. Проектні команди завжди на 100% залучені в розробку і додають свій вагомий внесок в процесс створення продукту. Axon завжди підтримує ініциативи співробітників і дає можливості для розвитку. Рада буьт частиною команти Axon.

Працюю в Axon на позиції Front-End Developer майже рік. За цей час долучився до реалізації двох проектів, які суттєво вплинули на моє професійне зростання. Починаючи з моменту, коли я приєднався як початківець, відчув неймовірну підтримку колективу, що допомогла мені швидко адаптуватися та розвиватися. Однією з ключових переваг для мене є гнучкий робочий графік і можливість дистанційної роботи, а також компанія пропонує численні плюшки для співробіників. Дружня атмосфера та відкритість колег роблять кожен робочий день приємним та продуктивним. Дуже радий, що став частиною такої команди!

Працюю в компанії на позиції Java Developer. З того часу, як прийшов на посаду trainee, отримав величезний досвід та зміг прокачати свої професійні навички завдяки підтримці відмінного колективу. Особливо мені до вподоби цікавий проект, над яким я працюю, а також затишний офіс у самому центрі Києва. Відчуваю себе частиною великої команди професіоналів і радий кожному дню, проведеному в компанії. За весь час співпраці лише позитивні враження!

Підтримали: Valeria Zakorko

Я працюю в компанії Axon як JavaScript Developer більше 5 років. За цей час мав можливість добре підрости та прокачати свої навички, був учасником багатьох різноманітних проектів, що використовували сучасні технології. Працювати в компанії Axon дуже подобається, у компанії дружня та весела атмосфера. Компанія забезпечує менторство і готовність допомогти своїм співробітникам в процесі розвитку їхніх навичок. Менеджмент компанії дуже ефективний та злагоджений, завжди йдуть на зустріч і вирішують різні питання. Офіс компанії дуже затишний, але останнім часом працюю віддалено і насолоджуюся зручністю роботи з дому. Загалом, я дуже задоволений роботою компанії Axon і рекомендую її як місце для кар’єрного росту та розвитку.

Працюю в компанії на позиції Flutter Developer, за 1 рік та 6 місяців встиг попрацювати на 4-х проектах. За цей час вийшло попрацювати з багатьма спеціалістами. Найбільше подобаються процеси в компанії та підхід кожним із спеціалістів до виконання своєї роботи, я сміло можу сказати — «Я працюю з неймовірно класними людьми». Також дуже сильно подобається комунікація в команді та дружня атмосфера. Найбільші плюси для мене в даній компанії: можливість працювати remote, можливість свічнути проект, гнучкий та зручний робочий графік, велика база знань. Загалом, за весь період роботи дуже виріс як технічний спеціаліст та покращив свої hard- та soft-скіли. Загалом, дана компанія — неймовірно хороша! Тому однозначно рекомендую.

Підтримали: Daria OrlovaValeria Zakorko

Доброго дня,
мені чомусь дуже не пощастило чи що , але я стикаюся з ігнором від компанії
на пошту не відповідають, у лінкідині також, знайшла контакти Nataliia Chornoivan в телеграм, дуже не охоче спілкуеться і наразі також дарує мені ігнор
Пишу це повідомлення щоб отримати відповідь, дякую за увагу :)

Підтримали: Diana Hats

Вітаю, Юліє!
Кінець грудня-початок січня час відпусток у компанії. Тому Наталія зконтактує з вами, коли трошки перепочине :)

За майже 3 роки в компанії встиг попрацювати на 5 різнопланових проектах, де значно прокачав як hard-, так і soft-скіли. Проекти бувають різні по величині, але скрізь використовується актуальний стек технологій, процеси в команді побудовані грамотно, також ваші ідеї завжди приймуть до уваги, що підвищує залученість до проекту.
Компанія зацікавлена в вашому розвитку — в кожному чаптері є своя база знань, яка постійно оновлюється, регулярно проводяться performance review мітинги, де обговорюється подальший розвиток. Якщо виникають якісь питання — їх завжди можна вирішити з менеджером або чаптер лідом.
Колектив дружній, робоча атмосфера дуже приємна. Ви завжди можете звернутись за порадою до колег і отримати допомогу.
Хотілось би також відмітити сучасний комфортний офіс, регулярний перегляд зп раз на півроку та плюшки в вигляді страхування (на вибір можна взяти ще компенсацію за курси і т.д.). В нинішній нелегкий час компанія підтримує співробітників а також регулярно влаштовує благодійні збори.
Можу впевнено рекомендувати Axon спеціалістам будь-якого рівня, які зацікавлені в своєму розвитку та комфортній роботі.

Працюю приблизно 2 роки в Axon. Компанія подобається.

— Налагоджені процеси в компанії/менеджмент компанії

— Своєчасна зп.

— Немає чіткого контролю часу, гнучкий графік.

— Страховка чи компенсація спорту та компенсація програм для розвитку і освіти чи інше

— Відпустки, лікарняні і тд
— Професіональний менеджмент, лояльність, індивідуальний підхід до кожного. Можливість ротації, якщо проєкт не сподобався і тд.

— На вулицю не виставляють, якщо з проєкт щось трапляється.
— Бухгалтера який веде ваш ФОП та сплачує за Вас податки
— Є можливість працювати з дому. Дружня атмосфера в офісі.
— Локація офісу дуже зручна(це особисто для мене, пішки до нього — 10 хвилин)
Відмінна компанія, надає багато можливостей, класні бонуси та команда.

Всім Привіт!)
Маючи за спиною більше 7 років досвіду в сфері тестування та роботи в чотирьох різних компаніях, хочу бути максимально об’єктивним в своєму дописі. Вирішив, що після 2-х років роботи саме час поділитися своїм досвідом в компанії Axon. За цей час попрацювавши на трьох проектах зрозумів, що ця компанія підходить для працівників будь-якого рівня. Якщо в тебе є бажання «штовхати» цей світ і проект вперед , тобі завжди пійдуть назустріч і допоможуть в розвитку. QA Lead Артем — людина проактивна, яка намагається завжди йти назустріч твоїм побажанням стосовно розвитку себе і проекту. Саме тому, протягом цього часу встиг вдосконалити свої навички в багатьох напрямках тестування (перформенс, автоматизація, сек’юріті, тест менеджмент) і навіть мав досвід менторства Trainee спеціаліста. Всі проекти ведуться на інгліші, тому його тут можна добре прокачати.
Загалом компанія створює всі умови для приємної праці. Сучасній офіс, можливість віддаленої роботи, стабільна виплата ЗП, перегляд ЗП кожні 6 місяців, 24 дні відпустки, плюшки в вигляді страхування і т.д.
Ще один із найважливіших факторів — це люди і взагалі підбір людей які тут працюють. Усі хто працюють в компанії мають суперові софт скіли, розуміють свою зону відповідальності і цінують компанію та проекти в яких вони працюють. Тут ти завжди можеш розраховувати на допомогу.
На заверешення можу сказати, що на 100% можу рекомендувати компанію Axon для працевлаштування.)

Підтримали: Valeria Zakorko

Вітаю! Я працюю у компанії трохи більше року, JAVA developer. Це моя перша компанія в IT. Джуном в Axon дуже комфортно. Майже одразу дають реальні задачі, які йдуть у продакшн. Тобто вчишся не на «кішочках» а на «реальних» задачах, результат яких можно побачити не тільки у «пісочниці» а й у «великому світі», і це неймовірно круто надихає! Ментора як такого немає, але є крутезний тімлід, та велика команда розробників які терпляче відповідають на будь-які питання і все пояснюють. Завдяки сакральному «ми так не пишемо» досить швидко вчишся. До речі дуже подобається, що не дають відразу «розжованні відповіді» а вчать думати самому. Як тільки відчув тверду землю під ногами (у якості знань) — одразу перевели на великий і складний проект де й досі є чому вчитися. З точки зору технологій — намагаємося йти в ногу з часом, потроху перешли на JAVA 17 та оновлюємо інші залежності, що приємно. В команді, на будь-якому проекті відносини та атмосфера на висоті. За рік не бачив жодного конфлікту чи сварки. Думку кожного поважають та дослухаются, не дивлячись на досвід чи «выслугу лет» у компанії, і це приємно. Особливо вдячний за лояльність до графіку роботи. Ніхто тобі не пише о 9й ранку «ти де, чому в тебе у slack лампочка не горить?» Щє є вільний вибір звідки працювати. Кожен сам вибирає, чи працювати з офису, чи з дому. При цьому є неофіційна традиція збиратися в офісі по п’ятницях щоб поспілкуватися вживу. Також є мітапи, де різні спеціалісти діляться знаннями та презентують різні технології. З недоліків відмічу лише мало активностей на кшталт зустрічі поза роботою для тімбілдінга та спілкування (футбол, шашлик на природі, бар, квести та інше), але це зрозумило, бо пандемія і на жаль війна... Доречі про кризи — в них Axon показав себе з найкращої сторони. Допомогають, підтримують, тримають стабільність. Є впевненість у майбутньому і немає невизначеності. Що дуже допомагає у такий складний час. Я дуже вдячний Axon за можливість комфортної самореалізації, розвиток, приємне спілкування, вильний графік, вільний вибір офіс/ремоут/гібрид, стабільність та підтримку!

Підтримали: Valeria Zakorko

Працюю в компанії на позиції Front-end розробника майже 2 роки, за які встиг попрацювати на шести проєктах.
Передусім хочу зазначити людей, менеджмент та атмосферу у команді: мені завжди було комфортно працювати з точки зору комунікації, технічного розвитку та вмотивованості людей. У компанії існує база знань, у котрій є багато справді корисних матеріалів для покращення професійних навичок. Раз у певний період проводяться one-on-one мітинги, на яких обговорюються різні робочі моменти, та складається roadmap твого подальшого розвитку. Також є можливість свічнути проєкт по бажанню.
Загалом, за весь період роботи дуже виріс як технічний спеціаліст та покращив свої soft skills. Компанія — відмінне місце для розвитку, тому можу однозначно рекомендувати її іншим.

Підтримали: Valeria Zakorko

Работаю в компании уже больше года Node.js разработчиком и за это время мне удалось поработать на 3-х проектах с разной степенью вовлеченности и уровнем сложности. Хочу поделиться своим мнением о работе в Axon.

Начну с того, что я пришел в компанию как Trainee и за это время сильно прокачал как Hard так и Soft Skills благодаря крутым проектам, code review, тесной коммуникацией с командой и грамотному менеджменту. Хочу отметить, что все члены команды очень приветливые и всегда готовы помочь, кроме того всегда можно попросить помощи у более опытных коллег (так что новички могут не боятся что на проекте их оставят без помощи).

Касательно технологий, могу сказать что мы всегда используем самый новый технологический стек, например: Node.js, Nest.js, Typescript, а также Redis и RabbitMQ в зависимости от задач, ну и конечно Docker, AWS и т.д.

Также на проектах команды часто межнациональные, так что вы сможете прокачать свой английский :)

Ну и еще один крутой плюс это то, что вы можете работать удаленно.

Підтримали: Volodymyr LykhvarValeria Zakorko

Працюю в Axon вже майже 2 роки на позиції Back-end розробника. За цей час познайомився з багатьма новими технологіями, цікавими проектами та дуже крутими командами. Дуже подобається підхід до процесу розробки — акцент завжди на якість. Також лояльність до підходу роботи — офіс/remote. Колектив — краще не буває, всі на 100% професіонали своєї справи, тому якщо стоїть питання професійного зросту та комфорту роботи, Вам точно треба сюди)

Працюю в компанії трохи більше року на позиції Front-End developer, прийшла як Trainee. Дуже рада, що почала свою кар’єру саме тут: компанія використовує актуальні технології, а досвідчені розробники дають класне code review, що дуже сприяє моєму професійному розвитку.

За час роботи в Аксоні я попрацювала на двох проектах і в обох випадках атмосфера в команді була дуже приємна. Вистроєна швидка та гарна комунікація як між членами команди, так і з менеджментом компанії. Також хочу згадати класний та сучасний офіс)

В цілому, я дуже задоволена своїм досвідом роботи в компанії. Я бачу свій суттєвий прогрес як по хард скілам, так і по софт скілам. Можу впевнено рекомендувати Аксон як практикуючим інженерам, так і початківцям, які хочуть працювати з актуальним стеком технологій, швидко розвиватись та виконувати цікаві задачі)

Дуже дивне відношення до кандидатів.
Мав досвід податися на програму інтернатури Full Stack. HR-ка почала зі мною листування, а потім просто почала морозити, хоч я і відповів. Видно писав просто в стіл. Розумію, що кандидатів може бути багато, але це питання простої культури комунікації.

Доброго дня, Олександр.
Дякуємо за Ваше зауваження. Вибачте, що не одразу відповіли на Ваше повідомлення. Ми дуже вдячні, що Ви відгукнулись на нашу вакансію. Ми обов’язково візьмемо до уваги Ваше зауваження та пропрацюємо внутрішні процеси. З радістю зв’яжемось з Вами з релевантною Вам вакансією. Сподіваємось на майбутню співпрацю!

Проработал в компании 4 года в качестве iOS Developer.
10 декабря 2021 был последний день, перешел в продуктовую компанию.
За эти 4 года были разные проекты, разные архитектуры и разные заказчики и все же одно было неизменно, это классный коллектив компании, который держал меня до последнего. Из плюсов, можно работать как в офисе full time, гибридный remote или 100% remote. Нравиться что компания нанимает не только разработчиков начального уровня но и квалифицированных специалистов, тем самым держится баланс. Понравился светлый и комфортный офис, техника которую выдает компания. Огромное спасибо Project Manager Даше Тригуб за профессионализм во всем, позитив и крутой настой во время работы. Спасибо Насте за четкую работу сервера последний год, Артему Великому за то что он замечательный Тим Лид, Артему Ступко за то что он «красавчик» не только как QA Лид но и как человек, ну и всем с кем работал эти 4 года большое спасибо! Буду рад еще поработать вместе если получиться.

Підтримали: Artem VelikiyMaksym Nimchyn

Работаю в компании уже больше 4х лет, за это время прошел большой путь от джуна до тимлида.
Поработал на большом количестве различных проектов с разными клиентами, хотелось бы отметить профессионализм руководства компании и менеджеров. Очень доволен коллективом и командами на проектах.
По поводу Java, стараемся использовать новый стек, java не ниже 11, переезжаем на 17. Ну и Spring, куда без него. Разработчики быстро вливаются в новые проекты и выполняют задачи разного типа и уровня сложности, так что как специалисты растут быстро.
Есть возможность работать удаленно что привносит свои плюшки и возможности)

Имел опыт прохождения собеседования в данной компании.
Эйчар приятный, тестовое интересное.

Однако после отправки тестового не получил не то что фидбека на тестовое, а вообще какого-либо ответа. Эйчар Дарья сказала что много людей и постарается написать на первой неделе, однако спустя 3 недели какого-либо ответа так и не получил.

До этого считал что такое в IT уже не встретишь 😑

Не сомневаюсь, что компания
и вправду классный аутсорс с классной командой, однако такие моменты подрывают хорошее мнение.

Підтримали: Diana Hats

Владислав, доброго дня!
Дякуємо за Ваш відвертий фідбек, який допоможе нам підвищити якість рекрутменту у компанії. Будемо покращувати існуючі процеси зворотнього зв’яку із кандидатами.

Проходив співбесіду
Залишилось лише приємні асоціації
Хоч це і аутсорс, але це класний аутсорс
Тут багато різних молодих проектів, мотивовані і толкові інженери, класна технічна співбесіда
Мені сподобалось

Підтримали: Vlad Khitev

Працюю в компанії вже майже два роки. Займаюсь розробкою бекенду. Була задіяна на кількох проектах. На останньому з командою разом вже більше року. Багато великих проектів з великими командами. Дуже подобається, що в кожного учасника команди є своя зона відповідальності, не виникає питань з приводу того хто чим має займатися.
Також завжди підтримується ініциатива та ідеї, хочеться приймати участь в житті проекту, а не просто суто виконувати таски.
Вдячна компанії за менторство та розвиток як спеціаліста. Відчуваю що виросла за цей час технічно, а також покращила софт скілли.
В офісі завжди панує дружня атмосфера, немає ніякої напруги чи конфліктів. Буває досить весело, проте не дивлячись на опенспейс колеги поважають один одного і зосередитись на роботі не проблема.
До карантину часто в офісі влаштовувались невеликі вечірки. Зараз люди потроху повертаються в офіс і нарешті потроху повертаються тімбілдінги)

Підтримали: Dmytro NalyvaikoYaroslav Zhurbilo

Работаю в Axon уже два года. За это время удалось поработать более чем на десяти проектах.
Атмосфера и коллектив очень классные, что, собственно, и мотивирует ездить в офис :)
Компания всячески способствует развитию своих сотрудников, по себе знаю что к пожеланиям и просьбам касательно твоего личного роста всегда прислушаются и по максимуму пойдут на встречу.Любые вопросы и проблемы быстро и безболезненно решаются через чаптер лидов или проджект менеджеров.

Проработал в компании почти год. Уволили когда взял больничный, при том, что была справка и все было оформлено официально.

Работаю в Axon больше года разработчицей Angular.

Еще с момента собеседования понравилась политика компании и теплая атмосфера в Axon.
Так остается и по сей день, компания растет, внимательно относится к комфорту сотрудников и всегда поддерживает. Компания интересуется тобой и на One On One частых встречах, где ты можешь поделиться позитивным и негативным опытом (который берется во внимание), и менеджера на проектах внимательные и Chapter Leads держат с тобой коммуникацию. В Axon вы будете чувствовать себя частью семьи. Даже в карантин компания курьерами присылала подарочки каждому сотруднику.

Очень сильно прокачала Soft Skills благодаря большим продакшн проектам и тесной коммуникацией с командой, слаженному менеджменту (SCRUM разработка по всем правилам). Был опыт с большими проектами, где очень легко прокачать Hard Skills. Front End Chapter часто организовывает митапы, собирает базу знаний для разработчиков, строит Road Map и всегда ищет новые технологии и подходы в разработке.

Также компания ввела награды за достижения сотрудников, что только добавляет стимул стараться и быть активным. Никогда не было проблем или задержек с материальной стороны, оборудованием, помощью в карантин обустроить офис на дому.

Самым большой плюс в Axon это коллектив (мне удалось поработать на трех проектах и везде была отменная коммуникация команды) и слаженный менеджмент. Мне кажется, все кто ищут новое место работы хотят легкости в общении и поддержки, это здесь точно есть.

Підтримали: Dmytro NalyvaikoYaroslav Zhurbilo

Работаю в Axon 3 года iOS разработчиком.
За эти годы, поработал с 12ю проектами на Swift, попробовал себя в разных архитектурах и подходах, а также стеках технологий, за счет чего вырос как специалист.
Отдельно хочу отметить легкую атмосферу, в которой трудишься с удовольствием.

Давеча имел удовольствие проходить собеседование на позицию QA engineer в компанию Axon.
Общение с HR и QA лидом оставили только положительные эмоции, хочется выразить отдельную благодарность HR Наталье за профессионализм и быстрый фидбэк.

На днях проходил собеседование у этих ребят на позицию Android разработчик, сразу дали тестовое задание, после тестового пригласили на техническое, как оказалось собеседовал меня специалист уровня мидл, который утверждает что методы onSaveInstanceState и onRestoreInstanceState являются жизненным циклом Activity! В итоге получил отказ по причине недостаточного бэкграунда тех скилов =)

Пропрацював в Аксоні півтора року і хочу поділитися своїм досвідом.
Насамперед, хочеться сказати про людей. Більшість з них привітні, проактивні і готові допомогти тобі у випадку потреби. З багатьма спілкуюся досі, хоч і вже пішов з компанії.
Особисто для мене доволі важливим фактором при виборі роботи є технології і практики, що є в компанії. Саме з цим в Аксоні все супер. Мені довелося побувати на 3 проектах, кожен з них розроблявся з нуля і на актуальному стеку.
Окремо треба виділити також процеси та адекватних ПМ. Мій досвід був мабуть найращим в порівнянні з роботою в інших компаніях — мінімум тиску, мітинги які дійсно тобі потрібні, можливість відійти по потребі посеред дня.
В цілому враження позитивне :)

Работаю в Axon более 2х лет. Занимаюсь разработкой и помогаю развивать нашу Front-end команду.

Хотел бы рассказать, как оно у нас работается. Начнём с технологий.

Компания сфокусирована на постоянном улучшении практик, которые мы применяем каждый день. У нас есть классные эксперты в Java, Scala, Python, PHP, Node.js, что позволяет разнообразить предметные области, с которыми мы умеем работать. Так что проект можно найти на любой вкус.

Что касается Front-end части — тут важна стабильность, а не разнообразие фреймворков, поэтому в большинстве случаев мы используем современный стек, в основе которого TypeScript и React. Также с недавних пор развиваем Angular, а при необходимости умеем писать и на Vue. Здорово то, что наша база знаний регулярно пополняется интересными технологиями, которые позволяют создавать более качественные и надёжные приложения.

Я участвую в разных проектах с разной степенью вовлеченности. Поэтому где-то могу прокачать технические скилы, где-то нужно много общаться с командой и прокачивать умение выражать свои мысли, а где-то можно общаться с клиентами и прокачивать свой английский. Мне лично такая динамика в удовольствие, но при желании есть все возможности участвовать только в одном проекте и не распыляться.

Коллектив молодой, весёлый и трудолюбивый. Наверное, так можно сказать о многих компаниях, но я заметил, что новоприбывшие очень быстро вливаются в команды, потому что настрой у команд всегда позитивный и дружелюбный. Так что и в офисе находиться приятно, хоть бывает и шумно из-за переизбытка шуток и анекдотов. Из всех плюшек, которые может предоставить офис, мне не хватает только кабинки для дневного сна, но удалёнка решает эту проблему :)

Как итог, могу рекомендовать Axon тем инженерам, которые хотят развиваться быстро и в необходимых современному миру направлениях.

Самый большой плюс компании — коллектив. Тебя окружают молодые и интересные люди, с которыми приятно работать и проводить свободное время.
Есть возможность работать с последними технологиями, можно свитчнуться на другой фреймворк/язык и набраться опыта в интересующем направлении у более прокачанных коллег.

В целом воспоминания и впечатления от работы остались исключительно положительные.

Хочу поделиться своим опытом работы в Axon. Работал на позиции Junior JavaScript Developer в сумме 1 год 3 месяца. За это время успел офигенно прокачать hard skills при работе с очень опытными ребятами, а также soft skills благодаря менторству и подгорающим спринтам. В компании отличная атмосфера для быстрого роста. Большое количество проектов пишется с нуля, в связи с этим используется самый свежий стек — React (все новые проекты только на хуках), TypeScript, Redux и вообще все самое трендовое. Проекты разные, есть очень интересные где много нетривиальных задач, а есть скучные, в целом как во всех аутсорсинговых компаниях. Среди самых больших плюсов — очень крутой коллектив, работал с многими и остались только положительные впечатления.

В Аксоне уже около 3 лет, пришел на позицию Junior iOS Developer, попал в потрясающую команду где каждый готов помочь советом и направить на решение проблемы. За это время успел работать на совершенно разных проектах, на интересных и не очень)) Довелось работать с разными технологиями начиная с полностью нативных проектов до проектов построенных на реактивных принципах. Смена проектов и работа с разными технологиями помогли выстроить виденье себя как разработчика, в чем помогали коллеги советом и иногда воображаемым «волшебным пинком»:)
В компании всегда прислушиваются к внедрению новых технологии, улучшению уже существующих процессов и идут на встречу во многом. Я начинал работать в компании которая помещалась в одной квартире(правда с отпадным видом на Днепр), а сейчас в компании больше 80 сотрудников, 2 офиса на левом берегу и в планах новый офис на правом, это ли не показатель роста?)
Бывают нюансы в организации рабочих процессов, но это все обсуждается на ретроспективах, встречах one on one и менеджмент решает этот вопрос.

Підтримали: Yaroslav Zhurbilo

Отличное место, чтобы развиваться и расти. За три с половиной года в компании прошел полный путь от regular до senior девелопера, работая над самыми различными задачами — от сервисов до девопса и дата инжиниринга. По технологиям тоже все было в тренде: Java 8-11, Scala, Cassandra, MongoDB, AWS стек. В офисе весело, хоть и местами шумно — ну, на то он и оупенспейс. Заценил возможность иногда работать из дома, хотя это зависит от проекта. По локации (левый берег) — мне было удобно; кто живет далеко на правом, смотрите сами. Коллектив дружный, менеджмент адекватный, hard work приветствуется, the rest, как говорится, is up to you.

Работая в компании более 3х лет, думаю, имею право написать свои наблюдения за это время.
На момент моего старта было 22 человека, а сейчас 70+. Это говорит о том, что компания растет. И на сколько я понимаю — дальше будет веселее.

Начну с офиса. Дизайн и интерьер выдержан в одном стиле, выглядит хорошо и чисто. Солярия и слипинг боксов конечно нет, но вполне достойно — я к таким вещам не прихотлив. Расположение, конечно, удобно не всем, но тут зависит от места проживания, многие живут на левом берегу и им очень ок. Есть небольшая лаунж зона с гитарам иногда там даже кто-то играет.

Про возможности: за время моей работы я успел подрасти и прокачаться, работал на разных проектах — переходы/смена проектов вполне реальны, все обсуждается и решается. Проекты были разные, как по используемым технологиям так и по нагрузке, скучать не приходилось. Были моменты когда подгорало :) (ну а куда без этого), вывозили командой всегда. Спасибо коллегам за слаженную работу и надежность.

Пару причин по которым мне нравится компания:
Одна из них — открытость менеджмента к диалогу, подходить можно всегда и с любым (адекватным) предложением или запросом, если это приносит профит или хотя бы не вредит — всегда будет зеленый свет.
Нравится лояльность компании, был такой момент, когда мне нужно было работать удаленно из другой страны, довольно продолжительное время (3 мес.). На такой запрос я получил аппрув, удачно поработал и вернулся в офис. Для меня это была очень важная поездка и компания легко пошла на встречу, так что спасибо за эту возможность.

Коллектив и атмосфера: (говорю за себя) Я тут как дома, возможно из-за того что работаю в компании относительно давно. На стендапах и на кухне всегда весело. У меня появилась пара-тройка новых друзей, а это говорит о том, что люди в коллективе интересные. Да, не все из них остаются в семье, но отношения от этого не меняются.

Рост и развитие: компания заинтересована и поощряет инициативу в улучшении любых процессов и аспектов работы, по понятным причинам. Я вижу как растет компания, сам участвую в этом, вижу как она изменяется — и это прикольно.
Заходят клиенты из разных стран и с разными проектами, наращивается экспертиза — это дает компании возможность быть более сильным игроком на рынке.

Командировки: они бывают, но не все в них ездят, зависит от проекта. В среднем у меня получается 2-3 командировки в год.

Что бы хотелось улучшить:
Я бы добавил спортивный уголок, хотя бы турник и брусья.
Хотелось бы больше места на кухне и в переговорках (над этим правда уже работают и недавно расширили офис в рамках этого же БЦ).
Хотелось бы офис на правом берегу.

Ну вот в целом и все, если в кратце :)

Пришла пора писать отзыв. Был на собеседовании в данной компании (март 2019), позиция iOS SDE.
Приятный офис с pets friendly правилами (да, это минус для аллергиков, но у меня с этим вопросов нет).
Интервью проводил Сергей (руководитель проекта Paycasso), 2/3 на английском. Я остался в диком в восторге от интервьюера. Грамотный баланс технических, soft skills и вопросов за «жизнь». Первую часть процесса хайринга я успешно преодолел. Оставалось только общение с СТО из Лондонской части команды. Но к тому моменту я уже получил 2 оффера, один из которых был настолько заманчив что я незамедлительно его принял. Если бы не эти обстоятельства, то думаю с удовольствием принял бы оффер и от этой компании. Отдельное спасибо HR Valeria Zakorko за быструю коммуникацию.

Підтримали: Valeria ZakorkoSergey Nikolaev

Благодарим Вас за отзыв! Будем очень рады посотрудничать в будущем.

Ребята, камон, на фоне спама от рекрутеров ваш спам это спам-спам или СПАМ или Спамище.
Создал аккаунт только чтобы написать этот отзыв.

Підтримали: Iryna Timonina

Добрый день! С вакансией работает два наших рекрутера, которые могли независимо друг от друг Вам написать. Приносим извинения за причиненные неудобства. Сегодня проясним ситуацию.

Вакансії Axon