Працювала в Axicube 10 місяців дизайнером. Команда в Axicube це просто топ, з ними і круто працювати, і просто теревенити про все) В колективі атмосфера підтримки, мені сподобалося, що у команди є ритуал щотижня зідзвонюватся у четвер і ділится чимось цікавим) для мене це було воздухом повітря, бо віддалено працювати буває сумно) ліди справжні профі, вони всіляко мені допомагали і підтримували, атмосфера була максимально дружньою) також сюрпризом стали уроки англійською, де ми могли більше дізнатися один про одного і попрактикуватися у розмові)
Я дуже рада, що була частиною такої класної команди🧡

Підтримали: Larisa DerevyankinaValentin Brodskiy

Працювала в Axicube майже рік копірайтером. Це було класно, затишно, мені дуже сподобався колектив. Незважаючи на те, що всі працюють віддалено, спілкування дуже добре підтримувалося щотижневими дзвонами в Гугл Міт і увагою до корпоративної культури. Компанія дає можливість зростати та розвиватися у професійному плані та підтримує ініціативи. Той самий випадок, коли можна втілити свої ідеї разом з компанією. Загалом все класно та позитивно.

Работаю дизайнером в этой компании уже больше полугода. За это время у меня были разнообразные и интересные проекты, коммуникация внутри команды и с клиентами налажены хорошо. Компания дает возможность расти и развиваться в профессиональном плане. Коллектив дружный, молодой и весёлый, общение тёплое, новые люди вливаются легко. В целом, компания создаёт хорошие условия для удалённой работы. Пока что всем довольна)

Работаю в этой компании с начала 2021 года. Тот момент, когда маленькая и уютная студия успешно переняла многие стандарты крупных компаний, благодаря личному опыту своих CEO. Топ менеджмент уделяет много внимания корпоративной культуре, погоде в доме, дает возможности развиваться. Не только поддерживают, но и активно направляют в этом самом развитии. Всегда лояльно выслушают твои траблы и по возможности пойдут на встречу. Проекты разнообразные, интересные и разной сложности, эмоциональных и тяжелых клиентов на горизонте не наблюдается (что немаловажно😉)

Здесь чистое зеркало — что ты приносишь внутрь, то ты выносишь для себя. Поэтому все тепло и на позитиве))