Працюю в Асоміку уже 3-й рік (графічний дизайнер). Дуже подобається різноманітність задач кожного дня, спілкування з клієнтами з різних куточків світу, можливість бути самому собі тайм менеджером, ну і колектив просто сонечки:)) Тут відчувається, що таке підтримка. Також компанія дуже турботливо ставиться щодо ментального здоров’я працівників: підтримка на початку і за весь час війни в усіх напрямках, евакуаціїї співробітників з найнебезпечніших точок. Думаю, це той випадок коли назва компанії говорить сама за себе!

Awesomic is really awesome place to work)
Чудова можливість поєднати віддалену роботи з живим спілкуванням в комʼюніті. Якщо Вам хочеться багато працювати над цікавими задачами і ви не боєтесь працювати з різними людьми то вам сюди!

Працюю в Awesomic як UX/UI дизайнер вже понад 2.5 роки і це дивовижний досвід. Тут я змогла розвинути свої навички та працювати над цікавими проектами. Вражена підтримкою та талановитою командою. Це справді місце, де творчість зустрічає інновації.

Підтримали: Маряна Володіна

Для мене асомік це чудова можливість професійно рости та розвиватись у вражаюче швидких темпах :) Працюю вже 3 роки і за цей час я здобула неймовірно багато досвіду та навіть спробувала себе в різних напрямках дизайну, компанія в цьому не ставить жодних обмеженнь.

Дуже люблю асомік за комьюніті. Настільки круті та творчі люди зібрані в одному місці — про таке я могла тільки мріяти! З багатьма колегами в нас зав’язались міцні дружні зв’язки, тому для мене це не тільки про роботу) Дуже ціную гнучкість компанії. За весь час моєї роботи значна більшість клієнтів не обмежують мою творчість, з ними легко та приємно працювати, що я вважаю, дуже важливо в роботі дизайнера.

Працюю тут вже третій рік і хочу поділитися, наскільки я вдячна за можливість рости та розвивати свої навички в такій підтримуючій атмосфері. Мені дуже подобається, що я можу працювати віддалено, маючи при цьому чудову альтернативу — коворкінг, де завжди можна знайти натхнення та нові ідеї.

Особливо хочу відзначити наше чудове спілкування в команді та турботу, яку компанія проявляла до нас у непрості часи. Це дійсно робить велику різницю і підкреслює, що ми не просто колеги, але й згуртована команда, готова підтримувати одне одного. Особливо київське комʼюніті — 🫂

Рада бути частиною і з нетерпінням чекаю на те, що нас чекає попереду. Дякую за цей досвід!

Моє велике дякую за розвиток та відношення керівництва до співробітників! Мій досвід роботи в компанії почався з початку повномасштабного вторгнення, коли Awesomic продовжув набирати робітників, надавати цікаві проєкти, піднімати рейти і продовжує це робити. Окрім росту, в той момент, для мене великим фактором було ментальне здоров’я. І політика компанії знайшла класні рішення по цим питанням, надаючи ментальну допомогу та правильно структуруючи робочі процеси. Також, я була вимушена переїхати в зовсім інше місто, де мене дуже привітно та тепло зустріла частина команди (Львів люблю) та Awesomic надала абсолютно всі умови для роботи під час блекауту. Кажуть, дійсно надійні люди перевіряються важкими часами. Тому Awesomic дійсно надійна, класна компанія!

Працюю у компанії вже більш ніж 1.5 року на позиції Talent Acqusition Manager і дуже задоволена стартап інвайроментом у який потрапила. Компанія дуже підтримує у професійному розвитку, я мала можливість спробувати себе у Sales, побудувати процеси, провести performance review і всім з цим ок! Тут можна помилятись і експерементувати, ніхто не дасть за це по шапці))
Стосовно відгуків нижче, от як раз про помилки)) Десь комусь забули заплатити за тестове (якщо що ми усім заплатили хто потім написав нам на пошту і розібрались у кожній ситуації), але я все ще тут працюю і класно розвиваюсь)

Аналогичная ситуация с Timofey Malkov. Мой аккаунт платежной системы был указан для выплаты после тестового. Обещания о выплате длятся уже месяц, выплата должна была быть сделана около 2.5 мяцев назад.

Привіт, дуже рідко трапляється таке, ми справді всім всім тестове оплачуємо і платежі відправляються вчасно згідно з домовленостями.
Надішліть будь ласка ваші деталі на [email protected] ми розберемось і відразу зробимо виплату.
Дякую за коментар, дуже важливо отримувати зворотній зв’язок. Ситуацію вирішимо як тільки отримаємо інформацію від вас на пошту.

Отморозили с оплатой тестового — почту кинули в ЧС, будьте осторожны! Хотя пафоса было на собеседовании, про то что ценим труд и тд :D

Страница рекрутера с которым общался www.linkedin.com/in/kateryna-bilkovets

Привіт Тимофій,
Прикро чути що так получилось, ми всім оплачуємо тестове.
Нажаль через велику кількість кандидатів могли бути якісь проблеми з передаванням інформації, тому напиши вам в приват і попрошу деталі для оплати вже сьогодні ;)

Мне кума скинула ссылку, я написал в чат, что оставлю комментарий. Сказал = сделал

Советую посотрудничать с UPALA.COM

Похоже, за такую работу мечты еще и доплачивать придется, настолько все ... хорошо.

Pizdata креативність!)))) Респект!))))

Підтримали: Vadim StokozКирило К

Хочу маркетологом сюда)) А какой брендинг замутим))

Підтримали: Ліда Хань

Джависты нужны? хочу быть pizdat’ым чуваком

Супер) Подам вакансію)))

Підтримали: Oleksandr Korobko