AVISION is building a powerful platform that controls communication and navigation of large amount of robots and drones, which perform various real-life tasks. Our team is a member of ETSA (European Training and Simulation Association) and has extensive experience in the development of modeling and simulation software.
2 грудня 2019

Asp.Net - MS CRM Developer (вакансія неактивна)

Київ

Необхідні навички

.NET MVC, MS CRM, Developers, Freelance, Remote.
Hi, we are a german based company and we are developing Software often based or linked with MS CRM.
We are looking for an experienced MS CRM, Asp.Net Developer on time & material (freelance) basis.
This work can be done remotely in MS DevOps (TFS) / Azure. The specs will be clear defined as work items based on agile.
We are looking to establish a long term working relationship, starting with smaller projects.

Пропонуємо

Работу в молодой, небольшой команде. Проект от немецкого заказчика, связан с разработкой СРМ для управления офисными центрами. Офис в центре Киева, возле метро Лыбедская.

Обов’язки

Дорабатывать систему, разработанную в Microsoft Dynamics CRM

Про проєкт

CRM for facility management (Germany)

Гарячі вакансії для початківців

Всі вакансії для початківців