11 травня 23:32
Відправив резюме і вже на наступний день відгукнулись та організували бесіду з HR. Технічна співбесіда та спілкування теж швидко відбулися, тому склалось враження, що люди дійсно потрібні на відміну від інших компаній де доводилось чекати відповіді до 10 днів і потім нічого. Дуже цікаво пройшло спілкування по технічним питанням — без стандартних заїжджених по колу теорій, все чітко по темі.
На разі поки склались відносини з іншою компанією, але буду розглядати Skyeton якщо щось зміниться.
Бажаю успіху компанії.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.