Aviation Production Company “SKYETON”

21...80 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проходив технічне інтерв"ю на позицію с++/qt девелопера.
1) розмір компенсації запитує та обговорює технічний інтерв"юер, який в подальшому буде вашим колегою.
2) софт для розробки фактично планує польотні задачі для масивної, потужної, дорогої і швидкісної літаючої техніки (тримайте це в голові) але:
2.1) СІ нема і не планується
2.2) QA нема і не планується
2.3) Юніт тестування, інтеграційного тестування, етс. майже нема, якщо девелопер захоче то можна написати, але головне встигнути заімплементити фічі
2.4) багрепортінг роблять оператори літака в польових умовах
2.5) в тих самих польових умовах пропонується і праця девелоперів за певних обставин
3) Аджайл-процеси не використовуються, довгострокове планування не шанується
4) Прямо на інтерв"ю одразу кажуть що робочий графік ненормований, але погодинна оплата як і оплата овертаймів взагалі не обговорюється
5) компанія співпрацює з ФОП, це добре
Взагалі по технічній частині інтерв"ю претензій нема, спілкування дружнє та ввічливе, дивних (окрім розміру зп) або некоректних запитань нема, продукт який розробляється (т.т. сам літак) виглядає класно і перспективно. Бажаю успіхів у пошуку гарних кандидатів!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії Skyeton