Хочу поділитися враженнями від технічної співбесіди в компанії Skyeton. Спілкувався з Сергієм Сікорським та Максимом Живолупом, і це було дійсно круто! Дуже приємна атмосфера на зустрічі. Окремо хочу відзначити обох панів, вони справжні професіонали своєї справи та чудові інтерв’юери. Також велика подяка рекрутерці Юлії Жиляк за швидку комунікацію, привітність та чудову організацію процесу. Незалежно від того, як складеться далі, технічне інтерв’ю пройшло супер. Дякую за класний досвід та приділений час!
Відправив резюме і вже на наступний день відгукнулись та організували бесіду з HR. Технічна співбесіда та спілкування теж швидко відбулися, тому склалось враження, що люди дійсно потрібні на відміну від інших компаній де доводилось чекати відповіді до 10 днів і потім нічого. Дуже цікаво пройшло спілкування по технічним питанням — без стандартних заїжджених по колу теорій, все чітко по темі.
На разі поки склались відносини з іншою компанією, але буду розглядати Skyeton якщо щось зміниться.
Бажаю успіху компанії.
Проходив співбесіду на позицію Project Manager. Продукти, які розробляє компанія, говорять самі за себе, але коли обираєш нову роботу, важливо звісно з ким ти будеш працювати, в яких умовах і які завдання перед тобою ставлять. В Skyeton все сподобалось — від супроводу HR (дякую Юлії) до технічних співбесід з інженіринг та програм менеджерами, також технічний директор додав дуже позитивного враження про компанію. Не можу не відмітити дуже сучасний офіс, який навіть випереджає офіси ІТ компаній, в яких я колись працював чи бував. Щодо майбутньої роботи — відповідальності чітко проговорюють, озвучують завдання, які перед тобою ставлять. Враження після знайомства — в цій компанії хотілось би працювати.
Якщо зробити ребрендинг «Антонова», зовнішній вигляд компанії може змінитися, але всередині залишаться:
І отримаєте компанію SKYETON — нову обгортку, той самий смак.
Skyeton на сьогодні проходить надважливий період ретрансформації до однієї з найбільших компаній-виробників БПЛА в Україні. Проактивність, націленість за результат, залученість однією метою та одними цілями, команда професіоналів, гнучкість та швидкість у принятті рішень, готовність до змін у всіх ланках менедженту, «непахане поле» можливостей — це все про цю компанію. Оцінюю високими балами даного роботодавця
Компанія використовує інноваційні технології та сучасні підходи до розробки продукту/проектів, де працівники мають можливість розкрити свій потенціал, досягти високих результатів, або навчитись новому.
Тут завжди підтримують вашу ініціативу, творчість та самостійність ваших дій. Відкриті до висловлювання ідей та пропозицій.
Якщо хтось хоче спробувати розкрити свій потенціал в технологічно цікавому та складному продукті — вам сюди, бо впливати на розвиток продукту/проектів можна майже з усіх сторін)
Проходив технічне інтерв"ю на позицію с++/qt девелопера.
1) розмір компенсації запитує та обговорює технічний інтерв"юер, який в подальшому буде вашим колегою.
2) софт для розробки фактично планує польотні задачі для масивної, потужної, дорогої і швидкісної літаючої техніки (тримайте це в голові) але:
2.1) СІ нема і не планується
2.2) QA нема і не планується
2.3) Юніт тестування, інтеграційного тестування, етс. майже нема, якщо девелопер захоче то можна написати, але головне встигнути заімплементити фічі
2.4) багрепортінг роблять оператори літака в польових умовах
2.5) в тих самих польових умовах пропонується і праця девелоперів за певних обставин
3) Аджайл-процеси не використовуються, довгострокове планування не шанується
4) Прямо на інтерв"ю одразу кажуть що робочий графік ненормований, але погодинна оплата як і оплата овертаймів взагалі не обговорюється
5) компанія співпрацює з ФОП, це добре
Взагалі по технічній частині інтерв"ю претензій нема, спілкування дружнє та ввічливе, дивних (окрім розміру зп) або некоректних запитань нема, продукт який розробляється (т.т. сам літак) виглядає класно і перспективно. Бажаю успіхів у пошуку гарних кандидатів!
Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.
Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.
7 відгуків
RSS