Avenga

Київ, Харків, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Хмельницький, Черкаси, Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Гданськ (Польща), Краків (Польща)

Подався на вакансію на доу: Java 6 років, Upper-Intermediate English.
Автоматичний лист від рекрутера: “We are sorry to send you this letter, but for the current opening, we are looking for a candidate with at least upper — intermediate level of English. ”
Все, що варто знати про рекрутинг у компанії.

Доброго дня, Олеже! Мене звуть Наталія, я — Employer Branding Specialist в Avenga.
Поспілкувалась з колегами з рекрутинг команди щодо вашої ситуації й розумію ваше розчарування, оскільки з нашої сторони дійсно було допущено помилку.

Хотіла б зорієнтувати вас, що отримавши ваш відгук на вакансію Senior Java Engineer, ми не знайшли інформації про рівень володіння англійською у вашому CV. Це спонукало моїх колег ознайомитись з вашим профілем в Linkedin, посилання на який було в CV, де рівень англійської було вказано як «limited working proficiency». Ця інформація й спонукала нас надіслати відмову, оскільки англійська рівня Upper-intermediate — важлива вимога для даної вакансії в нашій команді.

Ми щиро перепрошуємо за дану ситуацію. Розуміємо, що не зможемо виправити перше враження, але просимо вас не робити висновки про роботу всього відділу на основі одного випадку. Ми постійно працюємо над удосконаленням наших процесів і ваш відгук буде важливим у цьому контексті. Дякуємо!

Доброго Дня! Я Олександр (React-Trainee) ЛЬВІВ. ADVANCED English. Чи це можливо щоб я якимось чином показав свою користь та міг би мати шанс бути залученим до справ та принести користь Вам. Багато працював сам і знаю що швидко злечу. Хотів би достажування у Львові

Добрий день, Олександр.
Я — Наталія, Employer Branding Specialist в компанії Avenga.
На жаль, наразі не маємо можливості запросити вас на стажування в нашу front-end команду. Проте всі актуальні вакансії та стажування ви завжди можете знайти на нашому сайті: www.avenga.com/career у розділах Career in Ukraine та Avenga Academy Ukraine відповідно.

Пропрацював в компанії близько пів року. З позитивного можу відмітити робочу техніку та соцпакет, він досить непоганий. А також можливості для розвитку, тут цьому приділяють значну увагу.

Далі про негативні сторони. Прийшов я ще в компанію Рerfectial на проект LT. Ще на етапі інтервʼю залишились двоякі враження. Інтервʼювер дозволяв собі некомпетенті слова в мою сторону, які звучали більше як тролінг, а не фідбек. Тим не менш — пройшов успішно інтервʼю і вирішив прийняти офер, адже працювати мав з іншими людими.
Далі про проект — на проекті панує повний хаос, процеси не налагоджені, клієнт проблемний, рекваєрменти як такі відсутні. Таке враження, що вищий менеджмент просто не хотів нічого робити з клієнтом за 5 років співпраці. За час моєї співпраці в нас була досить висока плинність кадрів, а також як мені сказали тіммейти — РМ мінявся кожного року. Роксолана була крутим РМʼом, але не витримала. На заміну прийшов новий РМ, який намагався наводити порядки і щось почало виходити. Але він не сприймав критику, тому коли я пішов на бенч — отримав поганий фідбек по софт-скілах, бо дозволив собі фразу «відчуваю себе на галєрі». За це власне мене і звільнили. Engineering director має необмежену владу в руках і вміє звільняти від поганих відчуттів. Саме так мені і озвучив «якщо ти відчуваєш себе на галєрі, то я звільню тебе від цього відчуття»
Висновок — компанія тебе буде любити, якщо ти не критикуєш її, а якщо дозволяєш собі критику — будь готовий опинитись за бортом. Мої думки субʼєктивні та базуються на власному досвіді. Можливо просто не пощастило з проектом.

Спілкувався з представниками Avenga.
Всі склали дуже приємне враження, де професіоналізм межується з високими хард і софт скілами.
Ставлення дуже тепле, доброзичливе, уважне.
Розгорнутий і аргументований фідбек від HR, професійний викладач англійської мови, крута команда інтерв’юверів. Відчуття, що знаєш їх дуже давно.
Вердикт, дуже круто!

Леонід, дуже дякуємо за приємні слова та високу оцінку професіоналізму наших колег! Сподіваємось на майбутню співпрацю :)

Почну з того, що прийняла оффер від іншої компанії. Але це було дуже складним рішенням і тут зіграли роль інші фактори.
Об’єктивно тут найкращий процес рекрутингу і співбесіда, на якій мені довелося бути.
Технічна співбесіда проводилася дуже скілловими людьми і дійсно мала на меті визначити знання та просто приємно поспілкуватися, а не завалити кандидата, як це інколи буває.
Співбесіда закінчилась на приємній ноті і навіть з новими знаннями для мене. Що характеризує інтерв’юерів та й компанію загалом тільки з позитивної сторони.
Далі була співбесіда з тім лідом. Тут взагалі було таке враження, що я вже давно працюю в команді і в нас звичайна буденна розмова, а не інтерв’ю.
Після цієї співбесіди я вже бачила себе частиною команди.
Далі мала бути співбесіда з клієнтом, але наступного дня рекрутер мені повідомила, що клієнт довіряє тім ліду та надіслала оффер.
Тому можна впевнено сказати, що процеси та комунікація на проекті поставлені гарно. Оскільки не часто буває, що клієнт дозволяє команді самій приймати такі рішення.
З усіх етапів я для себе зробила висновок, що культура в компанії на найвищому рівні. Тому що рекрутер зі мною постійно комунікувала, я знала відповіді на всі свої запитання і була абсолютно задоволена тим, що почула та побачила.
Обставини так склалися, що прийняла оффер від іншої компанії, але Авенга справила на мене таке приємне враження, що думаю в майбутньому ще обов’язково попрацюємо.
Принаймні мені б хотілося стати частиною цієї команди.
Дякую за таке ставлення до кандидата, яке не часто зустрінеш на ринку.

дякую за такий розширений фідбек, ми дуже стараємось!
і були б раді бачити тебе частиною команди в майбутньому :)

Як новачок в Avenga можу поділитися свіжими враженнями). Avenga — це компанія щасливих та успішних людей. Процес рекрутингу та онбордингу пройшов чітко, злагоджено та в позитивній атмосфері. Дякую всім до цього причетним. Окремо дякую своїй неймовірній команді T&D Centre, які зробили моє влиття в колектив легким та невимушеним. My highest recommendation!

Проходив співбесіди в Avenga. Обрав офер від іншої компанії, але від спілкування з Avenga залишилися дуже приємні враження.
Процес найму проходив у невимушеній атмосфері. Видно зацікавленість компанії. Навіть організовують дійсно якісний і корисний тренінг з англійської мови перед спілкуванням із замовником. Andriana Pivtorak відповіла на усі мої запитання, провела по усіх етапах.
Технічше інтрерв’ю із Vladyslav Litovka та Vitalii Kovalchuk було цікавим для мене і взагалі одним з найкращих із тих на яких я бував. Проходило в гарній атмосфері, із адекватними різноплановими питаннями з обох сторін.
Бажаю Avenga успіхів!

Дякую за позитивний фідбек!) Сподіваюсь, що в майбутньому попрацюємо разом!

Я співпрацюю з Avenga (раніше CoreValue) вже більше п’яти років, що вже говорить багато чого про компанію.

Я був свідком того, як за останні роки компанія пережила кілька ключових моментів в своїй історії. Одним із таких моментів була пандемія коронавірусу у світі, яка вплинула і на IT сектор. В той час як більшість компаній скорочували свій штат, менеджмент Avenga робив все можливе і неможливе, щоб зберегти колектив в тому самому складі. Повномасштабне вторгнення росії показало, що то була не одноразова акція. Компанія вкладає багато ресурсів в підтримку своїх співробітників та їх сімей.

У компанії дуже досвідчений колектив, який чітко знає і виконує свої обов’язки. Як і в інших компаніях, в Avenga є проєкти, які більш цікаві за інші, але найголовніша відмінність — переважна більшість проєктів пишеться за допомогою найсучасніших технологій.

Менеджмент компанії постійно переглядає «бенефіти» в кращу сторону. І, найголовніше, прислуховується до своїх працівників. З кожним роком всі процеси переглядаються і оптимізуються, що впливає на загальну ефективність.

Підсумовуючи викладене вище, я можу з упевненістю стверджувати, що Avenga — один із найкращих роботодавців в Україні.

Крута компанія, яка стрімко та невпинно розвивається. Постійний розвиток компанії був для мене одним з найважливіших критерієв при пошуку місяця роботи. І я, звісно, не прогадала обравши Авенгу. Працюю тут вже три роки і дуже задоволена. Крутий портфель проектів, неймовірна команда, розумні непосидючі колеги, прозорий і зрозумілий шлях до розвитку і промоушину, цікаві випробування і супер комфортні робочі умови. Однозначно рекомендую.

Працюю в компанії більше 5 років і відверто дуже цим пишаюсь!
Я неймовірно кайфую від людей, які мене тут оточують, середовище для рості і розвитку, яке тут створено!
В компанії я пройшла шлях від джуніор рекрутера до керівника рекрутинг відділу.
Маю неймовірну команду, яку ціную, люблю і пишаюсь за високий рівень професіоналізму!
За 5 років в компанії отримала колосально різний досвід, бо весь цей час росла і я і компанія. І я впевнено скажу, що теперішня Avenga — це та компанія, де хочеться працювати і кайфувати від того, що відбувається кругом!
Відчутно зріс пакет бенефітів!
Компанія якісно розвиває свій бренд на ринку і впевнено прямує стати лідером українського ІТ!

Есть много причин любить Авенгу и вот некоторые из них
-Гуманный адекватный менеджмент
-Комфортные офисы на которых не экономят
-Интересные проекты
-Высокие стандарты работы, и как следствие довольно высокое её качество
-Возможность постоянно учиться
В этой компании мне посчастливилось получить невероятно крутого сенсея, посотрудничать со специалистами такого уровня огромная удача. Каждый день здесь был интересным и продуктивным.
Мой самый крутой мерч и самые полезные скилы отсюда)

Пропрацювала в компанії 8 місяців, і залишились тільки позитивні враження (перехід пов’язаний із особистими причинами, а не професійними). Компанія потужно розвивається, проекти збільшуються як в обсягах, так і в тривалості. Проекти цікаві та різнопланові, замовники із США та Європи. Тут дуже крута система підтримки вашого розвитку — можна писати доповіді та виступати на внутрішніх конференціях, поступово виходити також на якісь серйозніші івенти. Компенсують вартість навчання та участі в професійних конференціях. Є можливість професійного розвитку. Дружній колектив і хороша підтримка з боку керівництва, досить прозорі внутрішні процеси. Адекватний стандартний пакет бенефітів.

Работаю в компании с момента открытия киевского офиса, уже около 2х лет. Меня все устраивает, коллектив хороший, много адекватных ребят. В офисе доброжелательная атмосфера, нет такого что идешь на работу с кислым еб лицом. Перетащил сюда нормальных людей с которыми работал раньше всех кого смог.

Проект у меня довольно интересный, много людей разного уровня, есть чему поучиться. Также бывают командировки.

Начальство приятное и всегда есть инфа о ближайших планах/новостях компании. Если есть какие-то адекватные вопросы или предложения то тоже можно порешать.

Лично для меня из минусов наверное только расположение офиса(и платный паркинг), но мы через пару месяцев должны переехать в офис поближе.

Пропрацював у компанії півтора роки, львівський офіс.

Хороша компанія. Грамотно побудований перегляд зп, а саме було проведено спілкування з усіма керівниками проектів з якими я працював і було зроблено висновок про нормальне підняття зп, якщо ти приносиш реальне вель’ю то це бачать (як мінімум у моєму випадку побачили).
Дуже приємне спілкування з менеджментом і узгодження будь-яких проблем, наприклад, були проблеми з відпусткою, пішли в усьому на зустріч.

Порівняно з іншими компаніями, на яких був, є наступна різниця:

1. Офіс дуже хорошого рівня, є гардеробна, душова, хороші кухні і загалом приємний дизайн. Немає величезних опенспейсів, лише кімнати нормального розміру де працюють 5-10 людей.
2. Зручна програма компенсацій за медицину та спорт.
3. Допомога в організації івентів, наприклад, поїздки на лижі (організували автобус, знайшли готель і тд.).

З негативу/моментів на які потрібно зважити перед тим як сюди йти:
1. Якщо хочеш макбук як робочу машинку і ти не IOS отримати його буде дуже важко.
2. У компанії немає величезного вибору проектів, як на такому гіганті як SoftServe чи інші, що у моєму випадку і було головною причиною переходу.
3. Відпустка 15 робочих днів і після 5 років досвіду 20 робочих днів, що дещо менше ніж на деяких інших фірмах, хоча є додатково 5 emergancy days.

Следующий комментарий посвящён не столько самой компании CoreValue, как оной их сотруднице, а именно — Орысе Андрушко. Это их ичал во Львове. По ичарам складывается первое мнение о всей компании.
01.03.2017 я общался с Орысей в Скайпе по поводу вакансии QA automation во Львове. Мне дали тестовое задание, интересное, но сложное. Я его не выполнил в срок, попросил ещё пару дней, но тоже не успел. Потом сделал, но все сроки уже давно прошли и я решил не отправлять его, к тому же пропал смысл в этом, т.к. я уже нашёл работу в другой хорошей компании...
Орыся, большое Вам спасибо! за время потраченное на меня в Скайпе, за Вашу человеческую доброту, за вежливость, понимание... Извините меня пожалуйста за то, что я не выслал Вам задание, как обещал...
Так же, отдельное спасибо вашим львовским техническим сотрудникам — за интесное задание! Оно было очень полезным для меня. Оно дало мне толчёк развиваться в том, чего я не знаю, не бояться нового!
Комании CoreValue очень повезло с таким хорошим ичаром, как Вы :)

8-е місце в рейтингу роботодавців «800...1500 спеціалістів»

Вакансії Avenga