Avenga

Київ, Харків, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Хмельницький, Черкаси, Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Гданськ (Польща), Краків (Польща)

9 жовтня 2022 15:18

Yulia Chornenka, JavaScript Developer в Levi9

Почну з того, що прийняла оффер від іншої компанії. Але це було дуже складним рішенням і тут зіграли роль інші фактори.
Об’єктивно тут найкращий процес рекрутингу і співбесіда, на якій мені довелося бути.
Технічна співбесіда проводилася дуже скілловими людьми і дійсно мала на меті визначити знання та просто приємно поспілкуватися, а не завалити кандидата, як це інколи буває.
Співбесіда закінчилась на приємній ноті і навіть з новими знаннями для мене. Що характеризує інтерв’юерів та й компанію загалом тільки з позитивної сторони.
Далі була співбесіда з тім лідом. Тут взагалі було таке враження, що я вже давно працюю в команді і в нас звичайна буденна розмова, а не інтерв’ю.
Після цієї співбесіди я вже бачила себе частиною команди.
Далі мала бути співбесіда з клієнтом, але наступного дня рекрутер мені повідомила, що клієнт довіряє тім ліду та надіслала оффер.
Тому можна впевнено сказати, що процеси та комунікація на проекті поставлені гарно. Оскільки не часто буває, що клієнт дозволяє команді самій приймати такі рішення.
З усіх етапів я для себе зробила висновок, що культура в компанії на найвищому рівні. Тому що рекрутер зі мною постійно комунікувала, я знала відповіді на всі свої запитання і була абсолютно задоволена тим, що почула та побачила.
Обставини так склалися, що прийняла оффер від іншої компанії, але Авенга справила на мене таке приємне враження, що думаю в майбутньому ще обов’язково попрацюємо.
Принаймні мені б хотілося стати частиною цієї команди.
Дякую за таке ставлення до кандидата, яке не часто зустрінеш на ринку.

дякую за такий розширений фідбек, ми дуже стараємось!
і були б раді бачити тебе частиною команди в майбутньому :)

8-е місце в рейтингу роботодавців «800...1500 спеціалістів»