Avenga

Київ, Харків, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Хмельницький, Черкаси, Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Гданськ (Польща), Краків (Польща)

Я співпрацюю з Avenga (раніше CoreValue) вже більше п’яти років, що вже говорить багато чого про компанію.

Я був свідком того, як за останні роки компанія пережила кілька ключових моментів в своїй історії. Одним із таких моментів була пандемія коронавірусу у світі, яка вплинула і на IT сектор. В той час як більшість компаній скорочували свій штат, менеджмент Avenga робив все можливе і неможливе, щоб зберегти колектив в тому самому складі. Повномасштабне вторгнення росії показало, що то була не одноразова акція. Компанія вкладає багато ресурсів в підтримку своїх співробітників та їх сімей.

У компанії дуже досвідчений колектив, який чітко знає і виконує свої обов’язки. Як і в інших компаніях, в Avenga є проєкти, які більш цікаві за інші, але найголовніша відмінність — переважна більшість проєктів пишеться за допомогою найсучасніших технологій.

Менеджмент компанії постійно переглядає «бенефіти» в кращу сторону. І, найголовніше, прислуховується до своїх працівників. З кожним роком всі процеси переглядаються і оптимізуються, що впливає на загальну ефективність.

Підсумовуючи викладене вище, я можу з упевненістю стверджувати, що Avenga — один із найкращих роботодавців в Україні.

Підтримали: Nataly FisherOleksandr Pishvanov

Крута компанія, яка стрімко та невпинно розвивається. Постійний розвиток компанії був для мене одним з найважливіших критерієв при пошуку місяця роботи. І я, звісно, не прогадала обравши Авенгу. Працюю тут вже три роки і дуже задоволена. Крутий портфель проектів, неймовірна команда, розумні непосидючі колеги, прозорий і зрозумілий шлях до розвитку і промоушину, цікаві випробування і супер комфортні робочі умови. Однозначно рекомендую.

Підтримали: Nataly FisherOleksandr Pishvanov

Привітулики ті, хто зайшов почитати, а що з собою преставляє Авенга.
Отже так, я Піем, який почав свою кар’єру в айтішці як сейлз, проте з часом зробив світч на більш менеджерську роботу.
Отже 1 етап з рекрутером. Ним була Olena Mocharnyk! Сказати профі — це нічого не сказати. Прогнала всі плюшечки, історію компанії, опис вакансії коротенько, зрозуміло, чудовим голосом. Так так — мені то важливо, в голосі часто відчувається професіаналізм людини, а в неї він яскраво виражений.
Далі мав нагоду послілкуватися із найважливішою леді PMO Avenga офісу України, Lesya Kleputs.
І тут вдруге закохався в Авенгу, бо професіаналізм Лесі то як сукупність всього, що тільки може стосуватись Project Management’у, підходи, бест практики, хард скіли, софт скіли. Ось я особисто обожнюю спілкуватися із розумними людьми, але тут я отримав таке задоволення, що просто рекомендую іншим піемам спробувати, тут вам проект завжди знайдеться.
Ну так ось, сиджу вже я значить на валізах, пещу надію на офер. А то 10 вечора, а мені страшно нетерпиться дізнатися, бо ж не засну. Пишу значить я наглюк Олені об 10, стандартне, піемське — «Ну шо там?». І ви знаєте, ні, вона мене не проігнорила, каже: «Давай дзвінок». Об 10:30. Вечора. Дзвінок. Ну ви зрозуміли. І знаєте, офер я таки отримав :)
А тепер серйозно.
Компанія, яка наразі збільшує свій портфель проектів.
Компанія, де круті, чіткі процеси.
Компанія, де ти завжди знаєш куди звернутись.
Компанія, де крута внутрішня система трекінгу, і не тільки.
Компанія, де «про людей» — то не пустий красивий слоган, а реальність.
Компанія, де PMO — це сукупність чудово відкаліброваної Knowledge base з найкращими практиками, теорією, кейсами, діаграмами, та боже, зайдете подивитесь на PMO Confluence Space — зрозумієте про що я. Як бонус — ймовірно саме з Лесею матимеме нагоду поспілкуватися на співбесіді.
І ото для хейтерів, які можуть налетіти.
Друзі, щоб побачити і зрозуміти класна компанія, чи не класна, то треба інколи ремоут міняти на офіс. Сидячи вдома, і жаліючись на курс долара — вам не допоможе.
Безумовно рекомендую, друзі.

Підтримали: Nataly FisherOleksandr Pishvanov

Працюю в компанії більше 5 років і відверто дуже цим пишаюсь!
Я неймовірно кайфую від людей, які мене тут оточують, середовище для рості і розвитку, яке тут створено!
В компанії я пройшла шлях від джуніор рекрутера до керівника рекрутинг відділу.
Маю неймовірну команду, яку ціную, люблю і пишаюсь за високий рівень професіоналізму!
За 5 років в компанії отримала колосально різний досвід, бо весь цей час росла і я і компанія. І я впевнено скажу, що теперішня Avenga — це та компанія, де хочеться працювати і кайфувати від того, що відбувається кругом!
Відчутно зріс пакет бенефітів!
Компанія якісно розвиває свій бренд на ринку і впевнено прямує стати лідером українського ІТ!

Есть много причин любить Авенгу и вот некоторые из них
-Гуманный адекватный менеджмент
-Комфортные офисы на которых не экономят
-Интересные проекты
-Высокие стандарты работы, и как следствие довольно высокое её качество
-Возможность постоянно учиться
В этой компании мне посчастливилось получить невероятно крутого сенсея, посотрудничать со специалистами такого уровня огромная удача. Каждый день здесь был интересным и продуктивным.
Мой самый крутой мерч и самые полезные скилы отсюда)

Пропрацювала в компанії 8 місяців, і залишились тільки позитивні враження (перехід пов’язаний із особистими причинами, а не професійними). Компанія потужно розвивається, проекти збільшуються як в обсягах, так і в тривалості. Проекти цікаві та різнопланові, замовники із США та Європи. Тут дуже крута система підтримки вашого розвитку — можна писати доповіді та виступати на внутрішніх конференціях, поступово виходити також на якісь серйозніші івенти. Компенсують вартість навчання та участі в професійних конференціях. Є можливість професійного розвитку. Дружній колектив і хороша підтримка з боку керівництва, досить прозорі внутрішні процеси. Адекватний стандартний пакет бенефітів.

Работаю в компании с момента открытия киевского офиса, уже около 2х лет. Меня все устраивает, коллектив хороший, много адекватных ребят. В офисе доброжелательная атмосфера, нет такого что идешь на работу с кислым еб лицом. Перетащил сюда нормальных людей с которыми работал раньше всех кого смог.

Проект у меня довольно интересный, много людей разного уровня, есть чему поучиться. Также бывают командировки.

Начальство приятное и всегда есть инфа о ближайших планах/новостях компании. Если есть какие-то адекватные вопросы или предложения то тоже можно порешать.

Лично для меня из минусов наверное только расположение офиса(и платный паркинг), но мы через пару месяцев должны переехать в офис поближе.

Пропрацював у компанії півтора роки, львівський офіс.

Хороша компанія. Грамотно побудований перегляд зп, а саме було проведено спілкування з усіма керівниками проектів з якими я працював і було зроблено висновок про нормальне підняття зп, якщо ти приносиш реальне вель’ю то це бачать (як мінімум у моєму випадку побачили).
Дуже приємне спілкування з менеджментом і узгодження будь-яких проблем, наприклад, були проблеми з відпусткою, пішли в усьому на зустріч.

Порівняно з іншими компаніями, на яких був, є наступна різниця:

1. Офіс дуже хорошого рівня, є гардеробна, душова, хороші кухні і загалом приємний дизайн. Немає величезних опенспейсів, лише кімнати нормального розміру де працюють 5-10 людей.
2. Зручна програма компенсацій за медицину та спорт.
3. Допомога в організації івентів, наприклад, поїздки на лижі (організували автобус, знайшли готель і тд.).

З негативу/моментів на які потрібно зважити перед тим як сюди йти:
1. Якщо хочеш макбук як робочу машинку і ти не IOS отримати його буде дуже важко.
2. У компанії немає величезного вибору проектів, як на такому гіганті як SoftServe чи інші, що у моєму випадку і було головною причиною переходу.
3. Відпустка 15 робочих днів і після 5 років досвіду 20 робочих днів, що дещо менше ніж на деяких інших фірмах, хоча є додатково 5 emergancy days.

Підтримали: Mykyta PaletskykhOleksandr Pishvanov

Следующий комментарий посвящён не столько самой компании CoreValue, как оной их сотруднице, а именно — Орысе Андрушко. Это их ичал во Львове. По ичарам складывается первое мнение о всей компании.
01.03.2017 я общался с Орысей в Скайпе по поводу вакансии QA automation во Львове. Мне дали тестовое задание, интересное, но сложное. Я его не выполнил в срок, попросил ещё пару дней, но тоже не успел. Потом сделал, но все сроки уже давно прошли и я решил не отправлять его, к тому же пропал смысл в этом, т.к. я уже нашёл работу в другой хорошей компании...
Орыся, большое Вам спасибо! за время потраченное на меня в Скайпе, за Вашу человеческую доброту, за вежливость, понимание... Извините меня пожалуйста за то, что я не выслал Вам задание, как обещал...
Так же, отдельное спасибо вашим львовским техническим сотрудникам — за интесное задание! Оно было очень полезным для меня. Оно дало мне толчёк развиваться в том, чего я не знаю, не бояться нового!
Комании CoreValue очень повезло с таким хорошим ичаром, как Вы :)

Оцінка компанії: 92/100

5-е місце в рейтингу роботодавців «800...1500 спеціалістів»
Проголосував 161 співробітник
  • Компенсація
  • Умови праці
  • Кар’єра
  • Лояльність

Вакансії Avenga

• Middle DevOps Engineer (Python), Київ, Харків, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Хмельницький, Черкаси, віддалено
  • Middle Angular Engineer, Київ, Харків, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Хмельницький, Черкаси, віддалено
  • Product Owner, Київ, Харків, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Хмельницький, Черкаси, віддалено
  • Middle/Senior iOS Engineer, Київ, Харків, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Хмельницький, Черкаси, віддалено
  • Middle/Senior PHP Engineer, Київ, Харків, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Хмельницький, Черкаси, віддалено
  • Senior Scrum Master, Київ, Харків, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Хмельницький, Черкаси, віддалено
  • Middle React Native Engineer, Київ, Харків, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Хмельницький, Черкаси, віддалено
  • Senior C++ Engineer, Київ, Харків, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Хмельницький, Черкаси, віддалено
  • Senior Python Engineer (Team Lead), Київ, Харків, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Хмельницький, Черкаси, віддалено
  • Senior Manual QA Engineer, Communication Platform, Київ, Харків, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Хмельницький, Черкаси, віддалено
Всі вакансії компанії