The Frontend Company (formerly AVA.codes)

Віддалено

Дуже приємна компанія, яка цінує своїх співробітників та репутацію. Чудовий дружній колектив, в якому одразу відчуваєш себе як вдома. На всіх етапах співбесід було максимально комфортно спілкуватись і відчувалася, що це щиро, а не конвеєр з фальшивими посмішками. Після перших етапів інтерв’ю вже був коннекшн тому перед фінальною співбесідою з клієнтом у мене було відчуття що ми вже команда 😁

Ще хотів би звернути увагу на внутрішні традиції та процеси. Вони дуже класно налаштовані: є і мітапи для професійного розвитку, і настолки щоб просто поспілкуватись та приємно провести час(дякую Віка :) ). І навіть попри це компанія завжди питає фідбек «що ми можемо робити краще?». Такий підхід заслуговує на повагу 🙌

Підтримали: Victoria Dovbash

Якщо протягом останніх трьох років ви проходили співбесіду в AVA.codes, то скоріше за все ми з вами знайомі :)
Я відповідаю за процеси, які пов’язані з людьми. Займаюсь підбором нового персоналу, корпоративною культурою, контролюю HR-процеси та культурні ініціативи компанії. Я щаслива, що тут маю можливість об’єднувати людей, які стають близькими по духу, з якими цікаво спілкуватись, з якими хочеться говорити не лише про роботу, але й на життєві теми.
Багато часу і уваги я приділяю саме soft-скілам кандидатів, бо вважаю, що класна команда — це один із найважливіших аспектів успіху компанії в цілому. Якщо ми відмовляємо кандидату під час найму, то я завжди стараюсь дати розгорнутий фітбек. Ніколи не залишаю без відповіді тих, з ким конектилась навіть ще на етапі знайомства. А також, ніколи не затягую час, якщо ми розуміємо, яке рішення буде прийняте по кожному з етапів відбору. Вважаю, що кожен кандидат заслуговує на чесну відповідь від рекрутера. Доречі, в більшості, співбесід в нас лише три — знайомство, технічна і англійською з клієнтом. Ми не мучимо розробників тестовими завданнями, психологічними тестами, складними випробувальними термінами, чи якимось іншими додатковими етапами. В нас все максимально просто, ніхто нікому не ускладнює життя.
Особисто мені в компанії подобається відсутність бюрократії, простота, справді гнучкий графік, відсутність агресивних тайм-трекерів, те, що нікого не потрібно просити про перегляд зарплати, бо все відбувається цивілізовано і з ініціативи компанії, і кожен знає, як він сам може на це впливати. Ну і звісно, люди, з якими я працюю. І не важливо, чи вони прийшли в компанію до того, як я почала працювати, чи я сама їх найняла — ми усі схожі по духу. Ми завжди відкрито говоримо, якщо нас щось турбує, або є якась ідея чи пропозиція для покращення.
Я переконана, що якщо людина не отримує задоволення від своєї роботи, то їй 100% потрібно змінити компанію та знайти свою пристрасть!

Працюю в AVA.codes близько 6-ти років, тому можу сказати, що ця компанія про постійний розвиток та вдосконалення, якщо ми говоримо і про саму компанію, її процеси та підходи і про людей, які тут працюють. Тут ти завжди будеш почутим, твоя думка буде важливою, відчуття дотичності до команди — безцінне, і тобі чітко дають відчути, що ти її вагома складова.

Один з важливих моментів особисто для мене — відкритість та чесність, тобі завжи дадуть відкритий фітбек, завдяки чому ти зможеш зрозуміти, куди далі рухатись, на що звертати увагу, в чому вже є твої сильні сторони, а де треба вдосконалистись. І найголовніше, тобі завжди з цим допоможуть. Порадять курси, івенти, поділяться важливою та цінною інформацією.

Свобода — річ, яка теж справді цінна, гнучкий графік та можливість працювати з будь-якої точки cвіту.
Гарно налагоджені процеси, щотижневі онлайн зустрічі з менеджмент командою, де обговорюються виконані задачі, плани на тиждень, ідеї для вдосконалення різних робочих моментів та просто мотивація один одного.

Наш HR завжди відкрита до комунікації, емоційний стан кожного та загальна атмосфера команди важлива для компанії, саме тому є багато різних опитувальників, де ти анонімно або ж напряму можеш поділитись тим, що хвилює, що хотів би вдосконалити або навпаки просто похвалити когось чи щось. І з тобою завжи поспілкуються. Варто також згадати наші круті оффлайн тімбілдинги, різні онлайн ігри та багато прикольчиків у вигляді подаруночків, які дарує компанія.

Тут відчуваєш себе, як вдома, де тебе не осудять, допоможуть та напрявлять, якщо бачитимуть таку ж віддачу і з твого боку. Лояльність породжує лояльність, тому я щаслива, що навколо себе AVA.codes збирає людей, які це справді цінують.

Підтримали: Victoria Dovbash

Як розробник, моя співпраця з AVA.codes була надзвичайно позитивною та продуктивною. Вони дійсно заслуговують на високу оцінку і довіру.

Одна з перших речей, яка вразила мене, — це колектив. AVA.codes — це про талановитих та пристрасних професіоналів. Кожен член команди не лише має відмінні технічні навички, а й вміє працювати в колективі, ділитись знаннями та підтримувати інших. Завдяки такому підходу, кожен розробник відчуває себе цінною ланкою в ланцюжку успіху команди.

Друге що мене вразило — це їхні круті активності. Компанія постійно стимулює своїх розробників до самовдосконалення та освоєння чогось нового. Часті workshop’и, мітинги, і інші активності не лише збагачують наші знання, а й дають трішки часу відпочити від рутинної роботи і сприяють обміну ідеями в команді.

Особливо хочу зазначити професіоналізм та ефективність менеджменту компанії. Вони завжди відкриті до спілкування, готові слухати пропозиції та допомогти вирішити проблеми.

Загалом, досвід роботи з компанією AVA.codes — це неймовірна пригода, яка дозволила мені розвинутись як самостійний розробник. Я раджу цю компанію всім, хто цінує високий рівень виконаної роботи, сприятливу атмосферу та можливість бути частиною дружньої та успішної команди.

<3 <3 <3

Підтримали: Viktoria BuchenkoVictoria Dovbash

Працюю в компанії вже півтора роки, тому маю що сказати про неї.

Перше, що ти помічаєш коли потрапляєш до AVA.Codes — це неймовірна дружня та позитивна атмосфера людей, які тут працюють. Усі привітні та лояльні. Панує така собі корпоративно-сімейна атмосфера і це неабияк чудово! Прям сонечки, інакше не скажеш)))

По-друге, усі твої пропозиції відразу обговорюються та потенційно впроваджуються, а питання вирішуються дуже швидко, операційний менеджмент налаштований на 100%!

По-третє, компанія забезпечує твій професійний розвиток як розробника. Проекти підбираються таким чином, щоб не було ніякого legacy code-у, і стек технологій дійсно відповідав би вашому профілю! Також проводяться дзвінки, де ви маєте змогу поділитися власним досвідом розробки; компанія надає доступ до великої кількості курсів для підвищення кваліфікації і дає шанс взяти участь у внутрішніх воркшопах у ролі доповідача та глядача!

Дякую компанії і рекомендую тим, хто потенційно шукає нову роботу, подаватися до сім’ї АВА кодиків! 😉

Підтримали: Viktoria BuchenkoVictoria Dovbash

Ava.codes — це компанія, в якій я захотіла працювати з моменту першого зум-дзвінка щодо вакансії. Настільки все прозоро, чесно та адекватно, як мінімум на етапі співбесіди, що це викликає захоплення. Вже працюючи разом з Ava.codes хочу сказати, що усі заявлені цінності компанії це не просто слова, а реально працююча стратегія. Додати до цього неймовірню персоналізований підхід в робочому процесі, багато довіри, пряму та зрозумілу комунікацію та можливість працювати з будь-якого місця, часового поясу і це здається що це метч!

Підтримали: Viktoria BuchenkoVictoria Dovbash

За 2 місяці роботи, починаючи з перших тасок, я ні разу не відчув себе ніяково під час розмов, самотньо або покинутим на проекті. Завжди була допомога коли я її потребував, підставлене плече там, де навіть теоретично могли виникнути труднощі або якісь непорозуміння — пояснення та підказки від PM’а Паші, турботливі і щирі питання від нашого дорогоцінного HR Віки, допомога з ФОПом від бухгалтера Оксани.

При цьому не було тотального контролю, і мені давали повну можливість працювати так, як мені зручно і тоді коли я можу, навіть у таких непростих воєнних обставинах. Хоч я і працюю не так давно, але на власні очі бачу з перших днів, що компанія рухається саме у тому напрямі, який описано у Notion — «працювати звідки хочеш, як хочеш, і над чим хочеш. Головне робити свою справу добре і з радістю».

Але у такому вільному підході співробітники не виглядають роздріблено і сам на сам з клієном, де кожен сам за себе і ніяк не взаємодіє з іншими. Скоріше це відчувається як сімейна підтримка у реалізації себе та своїх здібностей. Чимось схоже на популярний мем з сім‘єю Домініка Торетто із «Форсажа».

І я впевнений у тому, що у цій компанії я можу розвиватись, працювати над чимось цікавим у продовж тривалого часу, та мати не просто співробітників, а навіть друзів і у якомусь сенсі сім’ю.

Моя повага та щира любов такій компанії!

Є дві основних речі, які найбільш резонують мені із Ava.codes: це система менеджменту та підхід до робочого процесу.

Ava.codes — про свободу. Працювати можна з будь-якого куточка світу, а ваші коментарі обов’язково почують та прислухаються.

Ava.codes — про команду. Тут багато неймовірних людей, яким є про що поговорити за чашкою кави.

Ava.codes — про розвиток. Ваші старання оцінять, а прагнення до здобування додаткових знань підтримають.

Компанія мотивує наполегливо працювати та розвиватися, здобувати нові знання та підвищувати рівень експертності.

Работаю в компании с конца мая и ни разу не пожалела. До этого много лет работала на фрилансе.
Плюсы:
* действительно горизонтальная модель управления, твое мнение всегда учтут и выслушают любую идею;
* даже нетехническому специалисту предоставляют технику;
* с ребятами легко работать: всегда помогут, дадут обратную связь, нет склок и конфликтов на ровном месте, доброжелательные и приятные;
* хороший менеджмент, процессы работы налажены, никто не противится предложениям по улучшению того или иного процесса, когда это действительно необходимо;
* предоставляют любые инструменты для работы, ставят четкие задачи и не душат строгим графиком работы (для творческой профессии это важно);
* помогают с развитием в профессиональном плане, обеспечивают платными и бесплатными курсами, есть дорожная карта развития специалиста и всесторонняя оценка твоих навыков;
* раз в месяц у нас веселые онлайн-встречи, которые помогают набраться сил и отвлечься;
* веселые и насыщенные тимбилдинги.
К счастью, существенных минусов для меня в компании нет.
Мне тут нравится и отлично работается :)

Підтримали: Viktoria BuchenkoVictoria Dovbash

Крута компанія, з лояльним менеджментом.
Думка кожного члена команди має вагоме значення.
— Основними плюсом для мене є можливість вибору робочого графіку самостійно. Не лімітована кількість дей-оффів. Можливість працювати віддалено з будь-якого місця світу (ПС. Офіс компанія теж надає).
— Проекти різного рівня, від цікавих та швидких до довготривалих та складних.
— Дають в користування останні моделі Macbook. Якщо проект потребує якогось унікального девайсу для тестінгу — ніяких проблем.
— Кожні півроку всією тімою проводиться корпоратив закордоном 🙂

Працюю півтора роки, до цього працював на фрілансі і у двох компаніях, бувало важкувато справлятись, постійний тиск з боку менеджерів, жодної взаємодопомоги між співробітниками. Тут усе лояльно, старші програмісти помагають молодшим розвиватись, зростаєш професійно. Компанія опікується своїми співробітниками.

Я працюю тут півтора року і можу сказати, що це чудове місце для роботи. Гнучкий робочий графік дозволяє взяти вихідний, коли потрібно та працювати коли зручно. За весь час я ніразу не відчув тиску зі сторони компанії, до тебе ставляться лояльно і створюють комфортні умови для роботи. Працюючи тут я сильно підняв свої хард та софт скіли, компанія допомагає визначитися, в якому напрямку рухатися, та сприяє цьому. Також декілька разів на рік компанія проводить класні події, де можна просто гарно відпочити.

Компанія високого рівня.
Підбираються проекти персонально під кваліфікацію розробника.
Для співробітника планується роадмап кар’єрного розвитку.
Заробітня плата вища ринкової.
В команді відкриті і привітні люди, періодично організовуються феєричні тімбілдинги в такі місця як афіни і карпати.
Мені тут подобається :)