The Frontend Company (formerly AVA.codes)

Віддалено

31 липня 2023 15:52

Viktoria Buchenko, Head of Sales Department в The Frontend Company

Працюю в AVA.codes близько 6-ти років, тому можу сказати, що ця компанія про постійний розвиток та вдосконалення, якщо ми говоримо і про саму компанію, її процеси та підходи і про людей, які тут працюють. Тут ти завжди будеш почутим, твоя думка буде важливою, відчуття дотичності до команди — безцінне, і тобі чітко дають відчути, що ти її вагома складова.

Один з важливих моментів особисто для мене — відкритість та чесність, тобі завжи дадуть відкритий фітбек, завдяки чому ти зможеш зрозуміти, куди далі рухатись, на що звертати увагу, в чому вже є твої сильні сторони, а де треба вдосконалистись. І найголовніше, тобі завжди з цим допоможуть. Порадять курси, івенти, поділяться важливою та цінною інформацією.

Свобода — річ, яка теж справді цінна, гнучкий графік та можливість працювати з будь-якої точки cвіту.
Гарно налагоджені процеси, щотижневі онлайн зустрічі з менеджмент командою, де обговорюються виконані задачі, плани на тиждень, ідеї для вдосконалення різних робочих моментів та просто мотивація один одного.

Наш HR завжди відкрита до комунікації, емоційний стан кожного та загальна атмосфера команди важлива для компанії, саме тому є багато різних опитувальників, де ти анонімно або ж напряму можеш поділитись тим, що хвилює, що хотів би вдосконалити або навпаки просто похвалити когось чи щось. І з тобою завжи поспілкуються. Варто також згадати наші круті оффлайн тімбілдинги, різні онлайн ігри та багато прикольчиків у вигляді подаруночків, які дарує компанія.

Тут відчуваєш себе, як вдома, де тебе не осудять, допоможуть та напрявлять, якщо бачитимуть таку ж віддачу і з твого боку. Лояльність породжує лояльність, тому я щаслива, що навколо себе AVA.codes збирає людей, які це справді цінують.

Підтримали:  Victoria Dovbash