The Frontend Company (formerly AVA.codes)

Віддалено

1 червня 2022 23:39

Viktor Svystunov, UI/UX Designer в The Frontend Company

За 2 місяці роботи, починаючи з перших тасок, я ні разу не відчув себе ніяково під час розмов, самотньо або покинутим на проекті. Завжди була допомога коли я її потребував, підставлене плече там, де навіть теоретично могли виникнути труднощі або якісь непорозуміння — пояснення та підказки від PM’а Паші, турботливі і щирі питання від нашого дорогоцінного HR Віки, допомога з ФОПом від бухгалтера Оксани.

При цьому не було тотального контролю, і мені давали повну можливість працювати так, як мені зручно і тоді коли я можу, навіть у таких непростих воєнних обставинах. Хоч я і працюю не так давно, але на власні очі бачу з перших днів, що компанія рухається саме у тому напрямі, який описано у Notion — «працювати звідки хочеш, як хочеш, і над чим хочеш. Головне робити свою справу добре і з радістю».

Але у такому вільному підході співробітники не виглядають роздріблено і сам на сам з клієном, де кожен сам за себе і ніяк не взаємодіє з іншими. Скоріше це відчувається як сімейна підтримка у реалізації себе та своїх здібностей. Чимось схоже на популярний мем з сім‘єю Домініка Торетто із «Форсажа».

І я впевнений у тому, що у цій компанії я можу розвиватись, працювати над чимось цікавим у продовж тривалого часу, та мати не просто співробітників, а навіть друзів і у якомусь сенсі сім’ю.

Моя повага та щира любов такій компанії!

Підтримали:  Viktoria Buchenko Victoria Dovbash Nastia K