Commited: 50+ воркшопів з ТОПами тестування: M.Bolton, G.Bahmutov, T.King, R.Desyatnikov, J.Bach. Лише за $40 на рік та економія $15 до 20 квітня

AVA.codes

Киев, Хмельницкий

Я працюю тут півтора року і можу сказати, що це чудове місце для роботи. Гнучкий робочий графік дозволяє взяти вихідний, коли потрібно та працювати коли зручно. За весь час я ніразу не відчув тиску зі сторони компанії, до тебе ставляться лояльно і створюють комфортні умови для роботи. Працюючи тут я сильно підняв свої хард та софт скіли, компанія допомагає визначитися, в якому напрямку рухатися, та сприяє цьому. Також декілька разів на рік компанія проводить класні події, де можна просто гарно відпочити.

Компанія високого рівня.
Підбираються проекти персонально під кваліфікацію розробника.
Для співробітника планується роадмап кар’єрного розвитку.
Заробітня плата вища ринкової.
В команді відкриті і привітні люди, періодично організовуються феєричні тімбілдинги в такі місця як афіни і карпати.
Мені тут подобається :)

Поддержали: Andriy PelykhVictoria Dovbash