AUTOMAT-IT

Київ, Львів, Нью-Йорк (США), Прага (Чехія), Сан-Хосе (США), Тель-Авів (Ізраїль)

24 вересня 2022 11:56

Oleksandr Yatsenko, IT Project manager в AUTOMAT-IT

Працюю у компанії PM’ом з початку 2022 і моя повага. Компанія себе відмінно проявляє у всьому, включачи допогу з початком війни.

Враховуючи надзвичайно високі вимоги, якщо пощастить і ваші шляхи перетнуться, то тут ви на власному досвіді переконаєтесь у рідкісній сумісності несумісного як тепла і легка внутрішня атмосфера при вже немаленьких і постійно зростаючих розмірах компанії з роботою на серйозних проетах та клієнтів. До речі, клієнтів найрізноманітнішого профілю у компанії стає тільки більше незважаючи на всі обставини на разі.

Говорячи коротко за найважливіше, зарплатня вчасно, навички колег навколо надвисокі, досвід найрізноманітніший, клієнти приємні, керівництво залишається доступним незалежно від зростання компанії, відпустка 20 днів, безлімітні лікарняні, будь-яка профільна сертифікація за рахунок компанії, а Амазонівські, як ключові, ще й додатково заохочуються фінансово та все інше що стало «must have» за останні роки для поважючого себе та своїх співробітників роботодавця (медична страховка, компенсація занять англійскою та спортом і т.д.)

Я можу впевнено назвати Automat-IT найліпшим DevOps анклавом в Україні та просто приємним місце для праці. Ми прем’єр партнер Амазону (такого рівня компаній в Україні на сьогодні всього дві) з усіма витікаючими звідси можливостями та надзвичайно високій відповідальності.

Проголосував 21 співробітник