AUTODOC

Київ, Одеса, Берлін (Німеччина), Кишинів (Молдова), Лісабон (Португалія), Poland

24 січня 2023 13:04

Yana Makogon, Senior Qa engineer

12.09.2022 підписала contract з автодоком, але вони не зупинили свою діяльність на рашке. На співбесіді мені говорили інше.
Дізналася я випадково. На міжнародній зустрічі були русаки, та вони мало того що презентували стратегію розвитку компанії вони ще й робили це російською. І компанія це підтримувала.
Я написала відразу заяву на звільнення.
Мені дуже шкода. Бо я хотіла працювати з тими людьми, вони були з Одеси. Команда з Одеси та лід були дуже кльовими.
Але я так не можу. Не можу бути не щірою з собою, це не можна купити.
Ось, я відмовилась від мрії на деякий час, заради своїх принципів.
Я люблю Україну, і буду підтримувати ії завжди.
Таке враження що в середині в мене щось вчора померло, та народилося в одночас.
Я вчора зрозуміла як важливо для мене заявити в голос я — Українка, та в мене є принципи. І це не можна заблокувати як в ЛінкедІн неугодний пост чи комент.

6 коментарів

А ось так на 25-09-2023 виглядає назва вакансії від них prnt.sc/dmi6SVKjV3q0

це зашквар
Напевно після того як ти це побачив вони зробили вікно у вікні. Але АПІшку не змінили
Одеса-хохол, це зашквар
prnt.sc/0_q50H2FXSxI

це вони так вказали, бо офіс на вулиці Гоголя в Одесі

Підтримали: Ihor Gevorkyan

Можна знати пояснення, чому завгодно. Війні теж. З якого язика транслітерація холол на Гоголь?Чому не Gogol?

Підтримали: Vlad Y

Бо такі правила сучасної транслітерації в українській мові. Так само, наприклад, як і Гаррі Поттер не Garry, a Harry :)

Ось доречі та вакансія