AutoBidMaster LLC

81...200 спеціалістів
Житомир, Portland (USA), Poti (Georgia), Warsaw (Poland), San Salvador (El Salvador)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

I like being part of this company. For the 6 months of working here, I can see how I am developing and growing. These are mega-positive and productive people. The team plays a big role: it is interested in the development and is results-oriented.
The management supports open communication and if you are interested in working in a diverse multicultural company, you are in the right place.

Підтримали: Dariia Trokoz

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії AutoBidMaster LLC