Auspex

Львів

27 березня 2017 11:50

Миша Сцельников, DataBase developer в ELEKS

Думав не писати жодного негативу. Але все ж таки вискажусь про те що чекає не досвідчену людину на даній роботі, і що їй доведеться терпіти. Перше це мізерна зарплата. Яка поділяється на офіційну та неофіційну. Затримки до пів місяця. При звільненні можете забути про не офіційну виплату. Швидше за все спишуть на штрафи і вас зроблять винним.- Повний бардак та неорганізованість. Тобто не має нормальних проектних груп. Приготуйтесь битись за те щоб тех специ виконували вашу роботу. Або робити роботу самостійно. Бо вас постійно будуть гнати. До речі завалені проекти які спихують на новачка, це у порядку речей. Не дивуйтесь. Також компанія завжди приймає сторону клієнта. Працівник завжди крайній і терпила. А потім можуть погрожувати штрафом за не закриття заваленого проекту. Порада: ніколи не спілкуйтесь з дружиною директора Іванною. Тобто завжди говоріть з Андрієм. Краще навіть ігноруйте її. Вона не завжди адекватна. Одного разу хотіла заборонити тех перерви по 5 —10 хв що години. Під видом що навіть на перекур не можна виходити, по курець забирає 2-3 години свого робочого дня. *facepalm* Після роз’яснення чинного законодавства, таки пропозиції відпали. До речі на рахунок виконання роботи замість тех. спеців, її теж ніхто швидше за все вам не оплатять. Будьте готові побувати на самому дні. І пам’ятайте, що навіть після самої поганої погоди визирає сонечко. Перетерпівши це все, ви зможете знайти собі нормальну роботу. Успіхів вам.

Підтримали:  Марина Бабій Svetlana Sivtsova

Миша, допоможіть зрозуміти все-таки, що це за компанії.. попередній Ваш коментар доволі позитивний, чому тут такий негатив появився?.. Мене запросили на співбесіду, от і і думаю, чи варто йти..

Також компанія не зацікавлення в сталому персоналі. Куди вигідніше наймати нових людей, які йдуть на роботу через досвід і готові за копійки працювати.