Auspex

Львів

15 грудня 2016 0:12

Serhiy Fedosenko, Project Manager з 2016 року

Вже пів року працюю в компанії Auspex на посаді project manager’а. Робота дуже подобається, жалітись немає на що. Лояльне начальство, хороший колектив, створені всі умови для праці. В роботі все залежить від вашої самоорганізації та вміння досягати поставлених цілей. Тільки від вас залежить, яку винагороду ви отримаєте в кінці місяця, доречі ЗП виплачується інколи із мінімальною затримкою, але в повному обсязі. Якщо щось не получається, або є якісь пропозиції по покращенню роботи компанії завжди можна звернутись до керівництва, яке завжди готове тебе вислухати. В компанії проводяться різноманітні тренінги, є можливість відвідати конференції та підвищити свою кваліфікацію. Для талановитих людей є можливість швидкого карєрного росту.
Той хто не пройшов співбесіду, витріть соплі, якщо вам щось не сподобалось, це не привід жалітись. У кожної компанії свої методи і відбір кандидатів. Співбесіда має на меті перевірити вас на витримку та проф. придатність. Але і після співбесіди не слід розслаблятись. У нас треба працювати, а не займатись дурницями на робочому місці, а потім ще на щось скаржитись.

До речі, стосовно колективу — то він був суперовий, єдиний бардак — це відділ продаж.

Підтримали: Oliwia Svitlyk