Auspex

Львов
Оставить отзыв можно с подтвержденным аккаунтом на ДОУ.

Ой розсмішили)))
1) компанія, в якій плинність кадрів нагадує гірську ріку
2) кваліфіковані працівники без досвіду роботи (мамочки з декрету біля тридцяти)
3) керівництво краде базу даних у свого ж бізнес тренера
4) за мої три місяці роботи я особисто провела понад 50 групових співбесід на кожну з посад
5) Сергій, які тренінги чи навчання за рахунок компанії ти проходив??????
6) фейкові сторінки це вершина Євсєєвської геніальності)))
7) ніхто не слідкує за колишньою «компанією»
Ми намагаємось застерегти потенційних працівників від такого «добра» на власному досвіді
8) знаю що працівники це читатимуть- Віруня, скільки можна лизати зад тій корові і займатися доносами на людей, з котрими працюєш пліч о пліч???)))

Поддержали: Юрій Жехович

Виктория Обушная, яких 1600? Ти знаєш, яка в мене зарплата, то чому розповсюджуєш неправду? Ти знаєш, мені дуже шкода, що працівники після кількох місяців звільнення і неякісної роботи слідкують за колишньою компанією і пишуть негатив. Але це вже не мої проблеми, а ваші. Надіюсь ви матимете гідність і перестанете обливати брудом людей, бо я з цього моменту припиняю тут дискусію. Недостойно дорослим людям розводити чвари, не варто опускатись до такого рівня. Цінуйте себе.

так мене взлили, що через швидкість друку помилок наробила

Люба, скільки тобі дали за той відгук?)) але реально так виглядає.
Звичайно тобі круто там, бо ти не знаєш, що таке отримувати за роботудуже великі гроші. Ти працювала за 1600 і то понятно, чому тобі все ок в тій компанії. А керівництво класне, бо нічого не знає і не вміє, тому не кирує, як то має бути, а вам то за щастя. Успіхів, друзі. І більше не пешіть фейкових відгуків, бо я спсихую та напишу сама, як і за що я там працювала!

Вже пів року працюю в компанії Auspex на посаді project manager’а. Робота дуже подобається, жалітись немає на що. Лояльне начальство, хороший колектив, створені всі умови для праці. В роботі все залежить від вашої самоорганізації та вміння досягати поставлених цілей. Тільки від вас залежить, яку винагороду ви отримаєте в кінці місяця, доречі ЗП виплачується інколи із мінімальною затримкою, але в повному обсязі. Якщо щось не получається, або є якісь пропозиції по покращенню роботи компанії завжди можна звернутись до керівництва, яке завжди готове тебе вислухати. В компанії проводяться різноманітні тренінги, є можливість відвідати конференції та підвищити свою кваліфікацію. Для талановитих людей є можливість швидкого карєрного росту.
Той хто не пройшов співбесіду, витріть соплі, якщо вам щось не сподобалось, це не привід жалітись. У кожної компанії свої методи і відбір кандидатів. Співбесіда має на меті перевірити вас на витримку та проф. придатність. Але і після співбесіди не слід розслаблятись. У нас треба працювати, а не займатись дурницями на робочому місці, а потім ще на щось скаржитись.

Якось не думала, що мені доведеться писати тут відгук. Особливо неприємно читати відгуки від колишніх працівників, які несуть в собі негатив, коли тобі компанія нічого поганого не зробила. Працюю в Ауспексі івент-менеджером і абсолютно не маю на що скаржитись. Так, в нас проводять групові співбесіди, щоб відібрати кращих з кращих. І якщо ви не можете проявити себе на співбесіді, то як компанія може бути впевнена, що ви проявите себе в роботі? Так, в нас високі вимоги до кожної посади, але й зарплатою це теж окуповується. Якщо ви шукаєте роботу, де можна схалтурити чи нічого не робити і за це отримувати гроші, то вам явно не до нас.
В нас зараз новий кол-центр з кваліфікованим керівником і хорошою системою адаптації. Менеджери з продажу, які працюють в нас роблять не 1 продаж в місяць, а мінімум 5-10 в залежності від досвіду роботи. І за це отримують високу зарплату, доречі в одного з них вона цього місяця доросла до 35 000грн. А керівництво в нас взагалі чудове, нам постійно організовують якісь святкування, корпоративи і подарунки, закуповують нові меблі і турбуються про комфорт. Тому, особисто я, дуже задоволена.
P.S. Вероніка Каратова, не знаю, що в тебе виникла за ситуація з зарплатою і чому ти пишеш листи. Телефон ти маєш і адресу знаєш, але мабуть кошти тобі не потрібні, що ти вирішила писати листи :) Ми ж з тобою знайомі особисто і ти справила на мене враження милої і хорошої дівчини, а тут таке пишеш. Не пасує кваліфікованому фахівцеві обливати інших брудом.

Поддержали: Serhiy Fedosenko

Не знаю чому вам так не подобається. Працюю в даній компанії в кол-центрі вже другий місяць, окремо є відділ продажу. З зарплатою все добре, виплатили мені повністю всю суму. Вероніка Каратова, думаю, що вашу схему не використовують, бо наскільки я знаю HR у нас новий і в неї своя система адаптації, але дуже талановита дівчина — вона мене брала на роботу. Постійно організовує якісь свята і корпоративи для працівників. Доречі на роботу я теж прийшла за груповою співбесідою, особливих знань, крім тих, що вказані в вакансії не вимагали — якщо ви їх не маєте то й не йдіть на співбесіду. Робота мені подобається, набагато краще ніж в інших кол-центрах, а якщо ви хотіли втекти ще в перший день, то не треба було мучити себе аж місяць.

Поддержали: Lubov Pidlozhevych

Співбесіда це ще пів біди, і підтримую попередні коментарі, що ставлення як не до людей, і ці всі фразочки «якщо комусь не подобається, то може встати і піти» явно зайві. Пропрацювала місяць в даній компанії на посаді продажника у відділі продаж, де вимоги на мільйон, а зарплату в кінцевому результаті можеш і не отримати. Система адаптації нових працівників зовсім не налагоджена, нічого не зрозуміло, хотілося втекти в перший же день, як це робить більшість стажерів, але вирішила залишитись і перевірити свої здібності для себе самої. Приблизно через півтора тижня я самостійно розібралась з продуктом компанії і зрозуміла що за чим потрібно вчити, хоча на це можна було б потратити 1 день, якщо хтось би пояснив, але в цій компанії не вважали за потрібне. В кінці місяця я розробила нову систему адаптації стажерів на що мені замість «Дякую» сказали — «ОК». Не знаю чи використовують зараз цю систему чи ні, але в моєму розумінні за безкоштовно виконану роботу кимось потрібно як мінімум дякувати. В кінцевому результаті така робота мені надоїла і я повідомила, що звільняюся.В передостанній день роботи здійснила продажу, за яку мені виплатили тільки половину суми, іншу половину пообіцяли пізніше, але як Ви, напевно, здогадуєтеся, то ні я, ні працівник, якому передали клієнта, не отримали іншої половини. І на всі мої листи комерційному директору Іванні — теж повний ігнор, не пасує, мабуть, «серйозним бізнесменам» відписувати простолюдинам :D . Тому цю компанію я не рекомендую ні як партнера, ні як працедавця, бо з таким підходом ніколи не знаєш які коники вони ще можуть викинути.

Только что с собеседования Auspex, море эмоций. Впервые пишу отзыв. Во-первых, на собеседовании сразу несколько человек (нас было 4), предыдущая “партия” было человек десять))) Вакансия маркетинг менеджера.
Сначала зашла HR, рассказала немного про компанию, сказала, что хороших маркетологов мало, поэтому ЦИТАТА “вас будут обучать”. Ну ок. я работала маркетинг менеджером и немного понимаю о чем речь (моя работа была более связана с рекламой, контентом, SMM, акциями и т.д.). Потом зашла их директор, не запомнила как зовут. Начала спрашивать кто что умеет, online или offline маркетолог, кто занимался наполнением страниц в соцсетях и всё такое. При этом им нужен человек который разбирается в целевой аудитории, привлечет трафик новые лиды, будет знать Google analytics, кто хорошо понимает что такое SEO и как с этим работать и т.д. Это специфическая область. Во время разговора Директор неодобрительно смотрела на Hr, насмешливо и снисходительно на участников. После того как присутствующие ответили отрицательно или не так, как надо было менеджеру, директор развернулся к HR и сказала громко, цитирую : “КОГО ТИ МЕНІ ПРИВЕЛА?..провалила співбесіду”. Интонацию не могу передать)) Сказано было тоном, как будто тут не люди сидят, а дурні якісь))
Следите за своими эмоциями, и если ищите конкретно человека с конкретными знаниями, то ПИШИТЕ ТАК В ВАКАНСИИ — не тратьте чужое время. А то будто набирают без особого опыта, а потом мешают с грязью. На выходе пообщалась с остальными участниками — настроение у всех было такое же, неприятно. Простите, это просто некрасиво. Может работать в этой компании и отлично, но после такого не очень бы и хотелось. Можно же быть хотя бы вежливым. Неправильное описание вакансии — это не проблема соискателей.