25 травня 19:36

Ганна Лавренко, Junior QA в Atlas IAC

Хочу залишити свій відгук про компанію, офер від якої я отримала у лютому 2022 року. Зп запропонували більше ніж я просила на співбесіді, це було дуже приємно для мене, адже я джуніор QA без досвіду роботи. Вимога була така, що робота в офісі 3 місяці на випробувальний термін. 23 лютого я прийшла на свій перший робочий день, в дуже гарний, комфортний офіс в центрі Києва. Познайомилася з командою, до якої мене примкнули, отримала новий ноутбук, монітор та інші девайси. І вночі війна... Всі плани рухнули, віддалена робота та ніякої, необхідної для мене, живої комунікації...
Хочу сказати, що в умовах такого форс-мажору, було проявлено такий обсяг уваги до співробітників та розуміння, не тільки до графіку роботи але й взагалі до можливості працювати. Дуже хвилювалась, що будуть скорочувати штат і в першу чергу новічків, таких як я. Переїзд, складні умови роботи, взагалі в’їхати в новий матеріал то було випробування...
Але мені дуже повезло з колективом, з керівництвом, з підтримкою. Навіть аванс кинули, хоча в лютому працювала ну пару днів.
Трималася за роботу та крутих спеціалістів, які допомагали розбиратися. Звичайно розуміла, що у всіх фінансові проблеми, але зп отримала вчасно. Казали, що скорочують до 30%, але виплатили мабуть відсотків 70. Інвестори провели кілька зустрічей онлайн, обговорили зі всіма відкрито та відверто загрози для роботи компанії. Класно, що проекти працювали як годинник, завдяки злагодженій роботі всієї команди Atlas, так що клієнти по світу не відчули якіхось проблем у компанії.
Вчора в мене закінчився випробувальний термін і я продовжую працювати в компанії!

Дякую колективу Atlas та інвесторам, які підтримали нас в найгірші часи для України. Дякую, що одразу ж відреагували та закрили роботу з російськими партнерами та спеціалістами, незважаючи на всі наслідки від цього. Особлива подяка хлопцям, які пішли у лави ЗСУ та тероборони, а інших за гігантську фінансову допомогу у придбанні військового обладнання, автомобілів, битових речей, оснащення та ін. Це варто того, щоб розвиватися далі і показати всім високий рівень українських IT-спеціалістів.

Працюємо далі. Все буде Україна!

Ганно, дякуємо тобі за такі теплі слова! Раді, що ти є частиною нашої родини! Прямуємо разом до успіху!