24 березня 22:43

Anna Nazarenko, IT Recruiter

Працювала в компанії. І, певно, не писала б цей відгук, хоча вражень багато, якби чесно закрили всі фінансові питання. Компанія, яка не виконує свої зобов’язання перед співробітниками. Затримка заробітної плати — норма. Постійні виправдовування про зміну інвесторів та очікування які йдуть на неділі а то і місяці. Якщо ви звільнитесь то виплата взагалі буде під питанням. Треба буде добряче постаратись: постійно писати, дзвонити та їздити до офісу за грішми. Якщо ви з іншого міста — співчуваю. Уважно слідкуйте за своїм ФОПом бо компанія, яка зобов’язується при оформленні покривати податки може просто вирішити, як в моєму випадку, покрити податки як заманеться і залишити бор більше 30 к. Ще в компанії є цікавий кейс відкривати вакансії на заміну «за спиною» у тих, кого прийняли рішення звільняти навіть не повідомивши їх попередньо. Працюючи рекрутером ресурс для роботи закуплюєш за свої кошти. Потім ходиш, випрошуєш свої ж гроші повернути, до речі не на картку, як відбувалась оплата — а готівкою. Не подобається — йди сама закидуй на картку. І це лише верхівка айсберга. До речі бачу що компанія вже позиціонує себе як Європейська, цікаво)
Атлас, будьте чесними хоча б в своїх фінансових зобов’язаннях бо хороше ім’я воно безцінне!

Анна, доброго дня!

Так, дійсно, влітку минулого року в компанії змінювався інвестор. Ця процедура займає час: юридичні, документальні та інші процеси. Саме в той період були затримки заробітної плати, після закінчення процедур зміни інвестора працівникам була виплачена заробітна плата у повному розмірі.

Наша компанія забезпечує повністю «білу» заробітну плату, що означає покриття податків.

Стосовно відкриття вакансії: позиція рекрутера була відкритою як до вашого приходу в компанію, так і після, адже будь-яка компанія потребує декількох рекрутерів. Тобто, компанія не шукала за спиною заміну, вона була у пошуку певний проміжок часу.
Покриття оплати ресурсів по пошуку роботи відбувається систематично. Компанія забезпечує повну оплату необхідних інструментів для повноцінної роботи рекрутера.

Питання щодо вашого ФОП — компанія забезпечила вам допомогу у його веденні, адже ви мали певні нюанси, про які ви і самі знаєте. Компанія виконувала свої зобов‘язання навіть у надлишку. Тож, будь-ласка, згадайте про це.

Коли людина звільняється компанія повністю оплачує їй зарплату у повному розмірі. У вашому випадку вам довелося приїжджати до офісу для того, щоб підписати документи.

Дякуємо за ваш відгук та бажаємо усього найкращого!