Astound Commerce

Київ, Вінниця, Чернігів, Луцьк, Ужгород, Медельїн (Колумбія), Кошице (Словаччина), Ахмедабад (Індія), Варна (Болгарія), Нью-Йорк (США), Мюнхен, Оснабрюк, Гамбург (Німеччина), Черкаси, Полтава, Кропивницький, Кременчук (віддалено), Лондон (Великобританія), Онтаріо (Канада), Ізмір (Туреччина)

14 березня 2023 13:09

Natalie Kovalenko, QA Lead в 64labs

Працювала в компанії майже 5 років, тож можу багато чого сказати, але якщо коротко — все було супер загалом. Команда в мене була просто найкраща, цікаві проекти, чітко налагоджені процеси, точно знаєш до кого йти, якщо щось не так. Всі завжди привітно відповідають у слак, завжди є в кого спитати у разі проблем.

Навіть коли в мене виникли проблеми зі страховою, що не хотіла покривали оперативне втручання, компанія вирішила ці питання самостійно, і мені не довелось ще бодатись, щоб отримати прописані послуги у полісі.

Є багато воркшопів і загалом різних плюшок.

Окремо хочеться виділити, що компанія не кинула співробітників під час війни, а активно допомагало, вивозила і навіть сплачувала орендоване житло деякий час.

Вихідні умови більш ніж гарні, на відміну від багатьох моїх друзів, які дізнались про звільнення побачивши заблоковану пошту, Астаунд має чіткий процес, плюс деякі плюшки. Так вийшло, що наші дороги розійшлись, але думаю багато компаній я буду порівнювати саме з Астаундом в плані процесів.

Мінуси — основні це зміни в керівництві, раніше Виноградський мав більше важелів і було видно, що він не відпускав би людей, що працюють 5-10+ років, бо це лояльні і навченні співробітники. Зараз же політика змінилась більше в сторону типового американського підходу — коли скорочення масові для зменшення видатків.