Astound Commerce

Київ, Вінниця, Чернігів, Луцьк, Ужгород, Медельїн (Колумбія), Кошице (Словаччина), Ахмедабад (Індія), Варна (Болгарія), Ізмір (Туреччина), Лондон (Велика Британія), Нью-Йорк (США), Мюнхен, Оснабрюк, Гамбург (Німеччина), Черкаси, Полтава, Кропивницький, Кременчук (віддалено), Онтаріо (Канада)

18 серпня 2022 14:25

Олександр Безрук, Product designer

Проходив випробувальний термін на посаді UX designer.

Плюси
Круто налаштовані процеси, чіткий флоу співпраці з партнерами. В рамках компанії дійсно можна здобути дуже гарний досвід, відомі та цікаві проекти. Колеги з якими мав спілкування — професіонали вищого рівня.

Мінуси
1. Не вистачає спілкування між колегами в рамках відділу. Завжди була можливість запитати щось по роботі, але не було саме виділенного часу чи навіть тематичного каналу для тім білдінгу.
2. Мав дуже корисний, але прикрий досвід з functional manager, котрий відповідав за відділ в якому я працював. Починаючи зі співбесіди і в подальшій співпраці, отримував від принижуючі коментарі та вислуховував демотивуючі речі.

Для того, щоб «прокачати» скіли та побачити наскільки круто можливо орагнізувати процеси — рекмендую компанію. Робота для дизайнерів не про креатив, а більше про використовування best practices, що завжди буде корисним.

Підтримали:  Hanna Mazurkevych

Дякую за відгук, Олександре! Ми раді, що вам сподобалось працювати у нашій команді професіоналів.
Щодо двох мінусів, які ви зазначили. На жаль, зараз, коли майже всі працюють віддалено, побудувати неформальні стосунки із колегами займає трохи більше часу, ніж оффлайн. І щодо тімбілдингів, на жаль зараз вони on hold у зв’язку з війною. Щодо другого коментаря, нам прикро, що functional manager не побудував комфортну комунікацію з вами, а зовсім навпаки, дякуємо за цей фідбек.