Astound Commerce

Київ, Вінниця, Чернігів, Луцьк, Ужгород, Медельїн (Колумбія), Кошице (Словаччина), Ахмедабад (Індія), Варна (Болгарія), Нью-Йорк (США), Мюнхен, Оснабрюк, Гамбург (Німеччина), Черкаси, Полтава, Кропивницький, Кременчук (віддалено), Лондон (Великобританія), Онтаріо (Канада), Ізмір (Туреччина)

27 червня 2011 12:17

Batter, java dev

Пару днів назад ходив на співбесіду.
+ Місце розташування на Шулявці
+ Рекрутер розказала про всі benefits компанії
— Тестування яке займає годину-дві і провіряє не тільки технічні навики а й загальні(відкриті запитання), що не є тестуванням. Думаю в цьому випадку пожна було потратити 10-15 хв щоб прогооврити в живу
— Не попередили що у вакансії одні вимоги, а тести були по інших tools. Перед співбесідою треба перечитати\нагадати якщо давно з тим не працював.
— Нічого конкретного про проект на який беруть, хоч і довелось потратити 1,5 години свого часу на майбутнього кота в мішку
— Не сподобався офіс в середині, як стоять столи... і т.п.

В загальному враження більш негативне ніж позитивне.

Тестування яке займає годину-дві і провіряє не тільки технічні навики а й загальні(відкриті запитання), що не є тестуванням. Думаю в цьому випадку пожна було потратити 10-15 хв щоб прогооврити в живу.

15 минут беседы не объективны, после такой краткой беседы можно только сказать “Кандидат адекватен/неадекватен”, не более.

За 15 минут нет возможности документированно и объективно аргументировать почему было принято решение о том, что “рекомендуется рассмотреть кандидата для закрытия такой-то вакансии” или “не рекомендуется вообще”.

Резюме кандидата этот этап никак не покрывает и не документирует.

Широкое “тестирование” позволяет более точно и понять подходящесть или неподходящесть кандидата, и принять более взвешенное решение.

Нічого конкретного про проект на який беруть

Невозможно что-то рассказать конкретно, если еще не понятно, подходит ли кандидат по своим навыкам и умениям для работы на обсуждаемом проекте.