Astound Commerce

Київ, Вінниця, Чернігів, Луцьк, Ужгород, Медельїн (Колумбія), Кошице (Словаччина), Ахмедабад (Індія), Варна (Болгарія), Ізмір (Туреччина), Лондон (Велика Британія), Нью-Йорк (США), Мюнхен, Оснабрюк, Гамбург (Німеччина), Черкаси, Полтава, Кропивницький, Кременчук (віддалено), Онтаріо (Канада)

Працював в компанії майже 3 років, під час війни скоротили, але на гарних умовах, притензій немаю. З нюансів, вас можуть поставити на якийсь дуже старий проект, з таким стеком технологій, на яких ще динозаври писали і буде всеодно, знаєте ви їх чи ні — вчіть, воно вам ніде і ніколи не знадобиться, але вчіть. Окремо хочу відмітити FM персонал, я не знаю, як туди набирають людей, але сінки з моїм FM були раз на місяць, не переніс він зустріч за рік всього ±3 рази, і так 2 роки, на час нашого зідзвону писалось вічно «я не встигаю, давай перенесемо», така ситуація з цим FM була не тільки зі мною, а у багатьох моїх колег, так от питання, як людина може займати посаду менеджера і не може спланувати зідзвон на 15хв раз на місяць?

Команди дружні, колектив теж супер був (як зараз не знаю). З техніки, мак не видадуть, якщо ви не дизайнер, страждайте на HP)

Працювала в компанії майже 5 років, тож можу багато чого сказати, але якщо коротко — все було супер загалом. Команда в мене була просто найкраща, цікаві проекти, чітко налагоджені процеси, точно знаєш до кого йти, якщо щось не так. Всі завжди привітно відповідають у слак, завжди є в кого спитати у разі проблем.

Навіть коли в мене виникли проблеми зі страховою, що не хотіла покривали оперативне втручання, компанія вирішила ці питання самостійно, і мені не довелось ще бодатись, щоб отримати прописані послуги у полісі.

Є багато воркшопів і загалом різних плюшок.

Окремо хочеться виділити, що компанія не кинула співробітників під час війни, а активно допомагало, вивозила і навіть сплачувала орендоване житло деякий час.

Вихідні умови більш ніж гарні, на відміну від багатьох моїх друзів, які дізнались про звільнення побачивши заблоковану пошту, Астаунд має чіткий процес, плюс деякі плюшки. Так вийшло, що наші дороги розійшлись, але думаю багато компаній я буду порівнювати саме з Астаундом в плані процесів.

Мінуси — основні це зміни в керівництві, раніше Виноградський мав більше важелів і було видно, що він не відпускав би людей, що працюють 5-10+ років, бо це лояльні і навченні співробітники. Зараз же політика змінилась більше в сторону типового американського підходу — коли скорочення масові для зменшення видатків.

Проходив випробувальний термін на посаді UX designer.

Плюси
Круто налаштовані процеси, чіткий флоу співпраці з партнерами. В рамках компанії дійсно можна здобути дуже гарний досвід, відомі та цікаві проекти. Колеги з якими мав спілкування — професіонали вищого рівня.

Мінуси
1. Не вистачає спілкування між колегами в рамках відділу. Завжди була можливість запитати щось по роботі, але не було саме виділенного часу чи навіть тематичного каналу для тім білдінгу.
2. Мав дуже корисний, але прикрий досвід з functional manager, котрий відповідав за відділ в якому я працював. Починаючи зі співбесіди і в подальшій співпраці, отримував від принижуючі коментарі та вислуховував демотивуючі речі.

Для того, щоб «прокачати» скіли та побачити наскільки круто можливо орагнізувати процеси — рекмендую компанію. Робота для дизайнерів не про креатив, а більше про використовування best practices, що завжди буде корисним.

Підтримали: Hanna Mazurkevych

Дякую за відгук, Олександре! Ми раді, що вам сподобалось працювати у нашій команді професіоналів.
Щодо двох мінусів, які ви зазначили. На жаль, зараз, коли майже всі працюють віддалено, побудувати неформальні стосунки із колегами займає трохи більше часу, ніж оффлайн. І щодо тімбілдингів, на жаль зараз вони on hold у зв’язку з війною. Щодо другого коментаря, нам прикро, що functional manager не побудував комфортну комунікацію з вами, а зовсім навпаки, дякуємо за цей фідбек.

Никогда ещё не оставлял отзыв, первый раз решил оставить. Процесс проверки тестового на QA занял больше 2 недель, получил ответ, который меня уже особо не интересовал, но всё же рассчитывайте, что ваше тестовое могу смотреть месяц, даже смешно немного.

подавала заявку на JavaScript Boot Camp 2022, отписались, что не подхожу. Спросила у HR почему не прошла, ничего не ответили. В итоге, узнала, что брали людей только знакомых сотрудников этой компании. Ну и зачем тогда проводить наборы, если это все фейк?

Христина, добрий день!
Наразі відбір на програму JavaScript Boot Camp завершився. Відмова, яку ви отримали, базується виключно на результатах первинного скрінінгу — тобто, на наданих вами відповідях у реєстраційній формі.
Наша компанія проводить також інші курси, орієнтовані на близьких і знайомих наших інженерів.
Але JavaScript Boot Camp — програма, орієнтована на зовнішню аудиторію.
Дякуємо за ваш фідбек і ми охоче розглянемо вашу кандидатуру у наступних програмах компанії.

Працював в Astound трішки більше ніж півроку, як QA Engineer (junior). І хоч через брак досвіду мені складно порівнювати, але IMHO відношення до працівників тут на найвищому рівні! Умови праці, колектив, атмосфера, все склало приємні враження. Дякую за чудовий досвід! Однозначно рекомендую!

Андрій, ми дуже раді, що тобі сподобалося в Astound. Дякуємо за цей відгук!

некомпетентные HRы, которые абсолютно не знают, что ищут. не стоит тратить время

Нина, добрый день,
Спасибо за ваш комментарий. Мы сожалеем, что у вас остались плохие впечатления от нашего процесса отбора. Мы хотим подчеркнуть, что мы тщательно обдумали и рассмотрели вашу кандидатуру, и мы ценим время, которое вы потратили на собеседование с нашей командой. Мы никоим образом не хотим приуменьшить ваш опыт, достижения и навыки, просто опыт других кандидатов в данный момент кажется нам более подходящим для конкретной вакансии.
Спасибо ещё раз за отзыв и желаем удачи в поиске работы.

Я работал с Astound Commerce около трёх лет и считаю этот опыт одним из наиболее важных и полезных в моей карьере.
Здесь отлично организованы процессы и работа по их совершенствованию не прекращается.
Здесь можно получить бесценный опыт, работая с компаниями, которые сейчас определяют мировой рынок e-commerce.
Здесь здоровая рабочая атмосфера и прекрасные люди.
В общем, если вам посчастливится получить оффер от Астаунда — принимайте его без колебаний.

Keep Going Live, Astound! :)

Відпрацював два з половиною роки, й саме тут я знайшов розуміння — що таке ідеальна робоча документація. Всі процеси, як внутрішні, так й проєктні організовані на надзвичайно високому рівні. Контрактор точно знає що й коли йому робити, в умовах віддаленої праці це дуже важливо, я вважаю. У компанії є велика кількість проєктів з різними країнами, це дає гарантовану можливість прокачати англійську та софт скілли. На жаль, сама платформа розробки СейлсФорс виявилася особисто для мене нестерпною, тому й пішов далі. Менеджмент віднісся до мого рішення з розумінням, розійшлися без конфліктів, все обіцяне було виплачено своєчасно та в повному обсязі. Бажаю успіхів колегам!

Працюю в компанії 3.5 роки, чудова компанія, комфортні умови праці, відмінні менеджери які зацікавлені в твоєму всесторонньому розвитку, а не тільки, щоб ти гріб як раб на гелері. Більшість колег з якими довелося пропрацювати за ці роки надзвичайно приємні і ввічливі люди, немає конфліктної і напруженої обстановки, все дуже комфортно. Справедлива система оцінки навиків. Достойна оплата праці. Можливість отримати допомогу якщо щось не виходить від більш досвідчених колег. Наявні внутрішні тренінги по софт-скілах, технічних навичках і уроки англійської мови. Є також бенефіти на спорт.

Вітаю, Павло! Спасибі за твій коментар і оцінку компанії та колег. Раді, що працюємо разом з тобою!

Проработал полтора года. Прекрасная компания, отлично поставлены все процессы, как в работе, так и со всеми административными проблемами. Компания готова и вкладывает в разностороннее развитие своих сотрудников. Оплата вполне достойная, все прозрачно и понятно, регулярные ревью позволяют быть в курсе о том, что о тебе думают твои коллеги и руководство. В общем, рекомендую всем. Из минусов могу отметить лишь то, что работаешь с немного замкнутой системой, по которой не очень много документации в инете. Но это не критично.

Проработал в Astound Commerce 2 года. Придя сюда зеленым junior, я ухожу отсюда strong middle. И могу сказать, что скорее поменял не место работы, а страну. Потому что место работы здесь прекрасное.

Из плюсов:
— компания заинтересована в твоем профессиональном развитии
— к каждому сотруднику прикрепляется функциональный менеджер (911 при любых вопросах)
— отличный соц. пакет
— достойная компенсация
— развивают твои soft-skills

И самое главное — здесь чуткое, профессиональное и отзывчивое руководство (включая топ-директоров и даже владельца)

Вообщем, это был чудесный опыт, однозначно рекомендую, и я однозначно вернусь, если приеду обратно домой.

Проходила интервью, сложилось очень приятное впечатление. Озвучили 1-2 дня на фидбек. Вот только прошел 21 день, но никакой обратной связи в итоге не последовало, хотя гарантировали ее предоставить в любом случае. Жаль, что компания так безответственно относится к коммуникации с кандидатами.

Підтримали: Alyona OliinykHanna Mazurkevych

Пропрацював в компанії близько 1,5 року і вважаю її чудовим місцем роботи.
Плюси:
* Процеси налаштовані для працівників — з першого дня онбордингу до останнього оформленого документу вже після того як я залишив компанію відчувається сервіс, як у великих аспектах, так і вдрібницях
* При цьому за процесами ніхто не ховається. Немає підходу «Я суперзайнятий фахівець, а ти хто такий? Пиши тікет, час розгляду — два роки». Менеджер, HR, Support, Бухгалтерія — завжди можеш розраховувати на нормальне ставлення і допомогу в нестандартних ситуаціях. (Тікет, скоріш за все, таки доведеться зробити, але ви мене зрозуміли ;) ).
* Немає мікроменеджменту
* Немає задач в дусі «зроби так щоб, ну ти зрозумів...»
* Як скрізь, буває, треба налягти не весла, але немає відчуття що «все горить і ми у вогні» 24/7.
* Приємна атмосфера і високий рівень культури — з колегами просто приємно мати справу.
Мінуси:
* Робота зі специфічним фреймворком.

Змінив місце роботи я через бажання перейти на інший стек технологій, непрофільний для компанії.

Проработал в компании почти год на позиции DevOps/Build engineer. Компания хорошая, условия труда прекрасные, проектов много, но как DevOps-у там делать пока нечего.

Підтримали: Liudmyla ShevchenkoHanna Mazurkevych

Проходила собеседование с HR-ом Марией Лисюк на позицию Receptionist. Очень приятная и располагающая к себе девушка. Не было абсолютно никаких претензий к интервью, в сравнении с остальными, это выигрывает. После собеседование появилось сильное желание стать частью этой крупной и стабильной компании

Общался с HR-ом Ольгой Иванчук на счет позиции UI Designer (Киев), вроде бы все неплохо начиналось, рассказали, что к чему, стало интересно — получил тестовое задание, выполнил все по пунктам (там их было немного), отправил результат + исходники, спустя пару дней, получил ответ: «В целом, визуально тестовое выполнено хорошо, виден творческий подход к работе.» но «Отправленные вами исходники не соответствуют требуемому уровню качества реализации. В работе с исходными файлами мы крайне щепетильно относимся к соблюдению общепринятых правил». О каких именно общепринятых правилах идет речь? Почему это не было указано в тестовом задании? Откуда я могу знать, каких именно правил вы придерживаетесь? — все эти вопросы и не только, я задал HR-у. Получил ответ: «Конечно, если мы пропишем обязательным пунктом использование того-то и того-то при выполнении тестового, то кандидаты будут это делать. Таков процесс подбора, везде он разный и везде разные факторы играют важную роль»... Вы не поверите, но да, этот принцип продуктивно работает во многих компаниях — четко прописанное техническое задание, прямо влияет на скорость и качество исполнения! С таким же успехом, причиной отказа может быть цвет футболки/рубашки кандидата на собеседовании, так как этот цвет не соответствуют требуемому дресс-коду компании (утрирую) — Абсурд!

P.S: Горький опыт — тоже опыт, который принес «свои плоды». Все вышесказанное, является сугубо субъективным мнением, сложившимся на основе полученного опыта общения с представителем компании на позицию UI Designer.

Владимир,
Нам очень жаль, что у Вас осталось негативное впечатление. Для нас это также является опытом и мы подумаем как лучше сформулировать свои ожидания от тестового задания.
Как я Вам уже и писала, наш подход к оценке тестового не является единственно верным. Но, при этом, для нас крайне важно, чтобы в исходниках был порядок, так как дизайнеры работают в командах и должны легко и быстро разбираться в файлах друг друга. Касательно нечетких требований к тестовому, мы считаем, что прописывать «пожалуйста, следите за организацией слоев и их наименованием» будет чересчур детальным. Мы говорим, что именно мы хотим видеть на выходе, даем прототип, а по результатам того, как кандидат его визуально оформит и организует файлы внутри, уже формируется итоговая оценка.
Спасибо Вам за отзыв!

Договорились об интервью. Проигнорировали без каких-либо объяснений и абсолютный дальнейший игнор на сообщения.

Тарас, добрый день,
Спасибо за обращение. Мы обязательно с Вами свяжемся для разъяснения сложившейся ситуации.

С уважением,
Ирина

Проходил собеседование на qa engineer. У меня сложилось хорошее впечатление о компании, HR очень приятная, адекватно все рассказала что да как, открыта к вопросам (чего нет в других компаниях). Форма проведения интервью тоже порадовала: сначала беседа «за жизнь», а после онлайн тест с разного рода вопросами. И, что немало важно, только после успешного прохождения теста, назначается тех интервью. Лично мне такой подход понравился тем, что стресс на собеседовании сводится к минимуму.

Был на собеседовании на test developerа...Очень понравилась компания, приятная ейчар, место и проведение интервью! Особенно тесты инересные, потом пришёл домой и читал книгу «как сдвинуть гору Фидзи» ! Много почерпнул из интервью, есть над чем поработать...