astarios

Київ, Цюрих (Швейцарія)

Я приєднався до компанії astarios в серпні 2023 року і пропрацював майже рік. Перше, що мене вразило це їхній професіональний підхід до спілкування під час процесу рекрутингу. Все було чітко і зрозуміло. Компанія астаріос дала мені безцінний досвід розвитку як софт скілів так і мого професійного стеку розробки. Особливо хотів підмітити людяність цієї компанії. В ній я дійсно відчував, що я не просто якась маленька деталь, але важлива частина бізнесу. Рето та Андреас знають чітко чого вони хочуть так як правильно вести бізнес до успіху.
Керівництво завжди цікавилось як почувають себе розробники в тій ситуації в Україні в якій ми зараз знаходимось. Це завжди придавало сили та енергії працювати і з позитивом дивитись в майбутнє.

Компенсація в компанії адекватна згідно з ринком праці.
Проект мені теж дуже подобався. Багато чого навчився.
Рекомендую astarios з чистим сердцем і совістю.
Бізнес astarios завжди буде процвітати оскільки тут не лише про гроші, але я про турботу про людей.

Дякую astarios за такий чудовий досвід.

P.s. якщо хтось хотів почути якісь мінуси, вибачте, їх з точки зору бізнесу і роботи немає. Якщо не вірити, то подавайтесь на роботу в цю чудову компанію.

Я приєднався до команди astarios у червні 2021 року і за цей час компанія справила на мене надзвичайно позитивне враження.

По-перше, в astarios панує дружня та невимушена атмосфера. Колеги завжди готові допомогти один одному, поділитися досвідом та підтримати. Керівництво компанії також доступне для спілкування та завжди відкрите до пропозицій.

По-друге, проєкти, над якими доводиться працювати класні та важкі. Це дозволяє розвиватися професійно та набувати новий досвід.

Загалом, робота в astarios — це чудова можливість для професійного зростання в дружній та підтримуючій атмосфері!

В серпні буде вже рік як я працюю в астаріос і я дуже радий, що в мене є можливість працювати в цій компанії.
Нуль бюрократії, прозорі і зрозумілі процеси, відкрита комунікація.
Проєкт дуже класний, є можливість працювати над цікавими задачами, проявляти ініціативу, ніяких овертаймів.Команда дуже крута і спілкуватись одне задоволення
Найкраща компанія в якій мені довелось працювати!)

Працюю тут вже рік і можу сказати, що все супер!
Класні кліенти з цікавими проектами. Колеги з якими приємно спілкуватись і які завжди допоможуть з будь-якою проблемою. Будь-які питання вирішуються миттєво і без проблем. Відмінний work\life balance.

Очень приятно работать в компании, менеджмент — живые люди, никакой бюрократии. Есть возможности развиваться, как специалисту. Очень радует регулярность выплат. К самому проекту и его клиенту претензий нет, задачи интересные, овертаймов за пол года не было вовсе. Как итог, на данный момент — самое приятное место из тех, в которых мне довелось работать)

Мне очень понравилось общаться с Astarios ещё на этапе первого собеседования и с тех пор абсолютно ничего не менялось.
Дружелюбный и отзывчивый менеджмент, действительно мало бюрократии. Связь между разработчиком, менеджментом и клиентом отлично налажена, все вопросы решаются достаточно быстро.
Также очень доволен проектом, на котором работаю. Интересные задачи не дадут заскучать, гибкий график радует.
Очень рад быть с Astarios!

Проработал в компании Astarios чуть меньше года и могу сказать что Astarios — это в первую очередь профессиональная и амбициозная команда которая точно знает как добиться поставленных целей. Также добавлю что у компании прекрасный менеджмент и минимум бюрократии что сильно облегчает работу любому сотруднику.
Хочу поблагодарить Astarios за предоставленную возможность поработать в такой крутой команде!

astarios — очень крутая компания!
Фаундеры — СЕО с Украины и СТО со Швейцарии. Ребята стараются привлечь действительно интересные проекты, всегда идут на встречу. Офис в самом центре Подола.
Повторюсь с предыдущими отзывами, но не могу не сказать — это самый адекватный и человеколюбивый менеджмент.

Підтримали: Nikolai Sukachov

Работал в компании около года.
Ноль бюрократии.
Интересные челеджовые проекты.
Отличная коммуникация разработчик->топ менеджмент->заказчик.
Отличная техника.
Всегда готовы пойти на встречу.

В компанії відсутня бюрократія, вам завжди підуть на зустріч, якщо є якісь складнощі, немає затримок по виплатам. Загалом — Astarios створює максимально комфортні умови для роботи і професійного розвитку.
Сподобалось, що тут тебе завжди почують.
Вдячний компанії за продуктивну співпрацю.

Самое главное преимущество astarios — это прекрасный топ менеджмент, который горит идеей создания максимально комфортных условий работы и дружеской атмосферы. Тут можно быть уверенным что не будет никаких проблем с бюрократией, финансовыми вопросами и тд)
Офис находится близко к метро, но если вы на машине, лучше приезжать пораньше так как компания парковку не оплачивает. Еще многое зависит от проектов, плюс что почти все клиенты находятся в европейских тайм зонах и нет поздних митингов. При этом есть проекты как попроще, так и очень комплексные.
Если вам важно чувствовать себя частью команды и быть услышанным — astarios это отличный вариант) Буду с удовольствием наблюдать за ростом и развитием компании.

Работаю в компании Astarios чуть меньше года.

В компании созданы все условия для комфортной работы. Коммуникация с клиентами и менеджментом на высшем уровне. Тот случай, когда всегда в курсе всего происходящего — все честно и открыто. Все идут на контакт и прислушиваются к любым предложениям и пожеланиям.
Отсутствует бюрократия, оплата всегда вовремя.

На данный момент — это лучшая компания, в которой мне приходилось работать:)

astarios — тот случай, когда уровень открытости и адекватности топ-менеджмента можно ставить в пример абсолютному большинству украинских компаний.

Ребята искренне уважают своих сотрудников и клиентов, и на этом взаимоуважении строятся все принципы компании. Такое отношение не может не мотивировать.

Оплата достойная и всегда вовремя. Каждому своё, но сейчас для меня это компания, в которой хочется проработать как можно дольше.

Уже год, как я работаю с Astarios.

Бюрократия отсутствует, а взаимопонимание с менеджментом присутствуют. Если какие-то вопросы и возникали, то в процессе общения всё решалось. Вообще, коммуникация налажена хорошо — двусторонний фидбек работает :)

С точки зрения финансов нареканий нет, вознаграждение приходит вовремя (тьфу-тьфу-тьфу).

Естественно, огромную роль играет клиент и проект. Важно ощущать себя частью команды основной команды, а не просто одиноким кнопкодавом. В самом начале пути пришлось над этим поработать, но зато теперь я чувствую единство с коллегами, которые находятся в немецком городе Регенсбург.

Если бы хоть одна составляющая была бы отстойной, то я физически не смог бы тут работать. Но история не имеет сослагательного наклонения. Так что всё хорошо. Если будет, не хорошо, то я добавлю эту информацию в отзыв :)

Підтримали: Valera Shapovalov

Хороші кандидати — це тільки половина успіху для рекрутера. А от адекватність компанії, яка проводить співбесіду з кандидатами — це друга половина успіху. Це мене і привело в компанію Astarios, і зрозуміла це ще з першого спілкування з СEO компанії.
Адекватність компанії для мене це — чітко поставленні завдання (рекрутери мене зрозуміть, таке буває зовсім нечасто), чітко знають кого шукають, тому і рішення швидко приймають,
Особисто я з клієнтами поки не спілкувалася, але в кандидатів хороші відгуки після співбесіди і в процесі роботи теж не чула нічого поганого.
Це невелика, але досить дружня компанія, з класним офісом на Подолі, з здоровою атмосферою, без будь-якої ієрархії, формальності і т.д, готові йти на поступки, якщо бачать тільки результат роботи (наприклад, якийсь час можна віддалено працювати і тд). Відповідно, і таких кандидатів набирають...не тільки крутих спеціалістів, а й адекватних колег))