Aspire Global

200...800 спеціалістів
Київ, Краків (Польща), Bnei Brak (Israel), Sliema (Malta)

4 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работаю в компании и очень довольна. Прекрасные условия для работы, функциональный современный офис в центре города, хороший коллектив. Официальное трудоустройство, страховка, компенсация спортивных занятий.

В компании полтора года — полёт нормальный, я бы даже сказал отличный. Есть всё что нужно для работы(хорошая техника, отличная команда, интересный проэкт), офис в Гулливере, что лично для меня очень большой плюс. И много интересных и вкусных плюшек в виде страховки, спорта, хэппи аурсов и так далее

Очень мне нравится работать в этой компании:
— дружелюбный коллектив
— красивый и комфортный офис в центре
— зарплата без задержек
— адекватный менеджмент
— помощь в любой момент как по рабочим, так и по организационным вопросам
— оплачиваемая страховка, спорт, happy hours по пятницам и другие радости
Отдельное спасибо Liudmila Petruk и Anna Burdun за организацию этапов собеседования и onboarding.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.