1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю в компанії вже більше пів року над веб частиною продукта. Цікавий і унікальний проєкт, багато R&D, близько до кінцевих користувачів (доволі короткий фідбек луп), маленька крос-дисциплінарна розподілена команда.

Дуже подобається, що це не просто штопання формочок. Веб — лише частина більшого продукту, який вирішує певні задачі користувачів. Основні задачі відносяться до VR-апки і шоломів віртуальної реальності, їх інтеграцію із сервером.

Команда маленька, потроху зростає. Доволі пласка структура, тому можна багато на що впливати у компанії — від технологій, які використовуються у продукті, до процесів, по яким працює команда.

Підтримали: Oleksandr RubelAnton Nikolaiev

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.