20 червня 2022 19:50

Myroslava Shvetsova, QA в VEO Worldwide services

Працювала в компанії рік. Для тих, кого приваблює робота, яка дає не лише особистий розвиток і, звичайно, дохід, але й несе певну соціальну місію, «Askep» — саме те, що треба. В прямому сенсі відчуваєш себе частиною команди, що залучена до впровадження медичної реформи в Україні.
Насправді, це компанія, в якій чудовим чином зберігається золота середина між постійним тонусом в певних робочих моментах, що приносять справді неоціненний досвід, та надзвичайно невимушеною атмосферою в колективі, який є просто неймовірним!
Політика «Askep» стосовно заохочення ідей працівників, їх розвитку та вдосконалення, теж є дуже важливою. Завдяки цьому значна кількість моїх колег мали змогу спробувати власні сили на різних позиціях компанії, зрозуміти свої сильні і слабкі сторони та реалізувати себе в потрібному напрямі.
Хочу щиро побажати компанії «Askep» процвітання, а її працівникам — особистого розвитку і самореалізації. Ви найкращі, і ви робите роботу, яка значно полегшує життя величезній кількості людей. Щаслива, що знаю вас; радію, що мала змогу працювати з вами. Успіху!!!

Підтримали:  Марія Гасій