19 червня 2022 11:25

Maria Maksymiuk, QA engineer в N-iX

Я працювала в Askep протягом 2,5 років і можу з впевненістю сказати, що це був неймовірний досвід у моєму житті. За цей час я розвинулася як професійно так і особистісно. На перший погляд проект може здатися складним, але я мала змогу думати, шукати рішення, пропонувати і безпосередньо впливати на результат.
Компанія швидко росте і розвивається, і розвиває тебе разом зі собою. Ти не будеш стояти на місці, головне проявити бажання та повідомити про це свого керівника. У свій час компанія 100% компенсувала мені декілька навчальних курсів, надавала мені ментора з сторони, щоб я перейняла досвід, команда всередині компанії також охотно ділиться знаннями та досвідом між собою .... за це я щиро вдячна всій команді та керівництву компанії.
Окремо хочу сказати про атмосферу та колектив — вони неймовірні! Приходити на роботу завжди було радісно, бо тут я знайшла однодумців та справжніх друзів. Я не боялася складних задач, бо поруч завжди буди люди, які підтримували та допомагали. Тімбілдинги, корпоративи і «маленькі посиденьки» по п’ятницях безумовно зробили цей колектив не просто колегами, а сім’єю.
Якщо вам хочеться реально впливати на розробку продукту та бути частиною колективу, який захоплений своєю роботою, то вам сюди :)

Підтримали:  Марія Гасій Myroslava Shvetsova