1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

С октября месяца работаю с ребятами из AsiaKredit. Киевский офис не большой, очень приятно работать. Все проблемы можно быстро решить. Всегда можно проконсультироваться с коллегами по разным инетересующим вопросам, если нужна помощь всегда помогут) Для тех кто не любит большие компании, asiakredit как раз вам подойдёт. Возможно и были какие-то негативные моменты но прошли через меня стороной.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.