Advanced Software Development (ASD Team)

Чернівці

Я працював в ASD 1.5 роки. Зараз мене скоротили, до самого факту скорочення питань не маю. Бо це вже друга хвиля скорочень в компанії.
Але далі виникли проблеми:
— мене скоротили в п’ятницю, перед моєю відпусткою;
— мені не хотіли оплатити мою відпустку, хоча я її взяв і її підтвердили перед скороченням. Але я наполіг, спілкувався з різними людьми в компанії з цього приводу, і її таки вирішили виплатити;
— компенсація при звільненні складає ЗП за 2 робочих тижні. І тут я би хотів детальніше розповісти.

Компанія працює з робітниками через ФОП. Тобто, компанія економить на податках. По документах у компанії працюють ФОПи, але з усіма ознаками найманих працівників.
Тобто, якщо робітники йдуть назустріч компанії, погоджуючись працювати по такій схемі, то очікувалось, що компанія теж буде по-людськи відноситись і виконувати свої зобов’язання, як перед звичайними робітниками, якими по факту ми і є. Тобто, з виплатою компенсації при скороченні в розмірі 1 місячної зарплати, як встановлено законом.
Але компанія цього не захотіла, ми 4 дні моєї відпустки про це спілкувались з ними. Всі, з ким я контактував, роблять вигляд, що не розуміють моїх претензій. Говорять компенсація «на розсуд компанії».
Тобто у них є 13% економії податків щомісяця за кожного робітника, а у робітників є кидок на 50% вихідної компенсації.
Я до 24.02.2022 працював у Маріупольскій компанії, вони попри очевидні обставини і неможливість продовжити співпрацю, без жодних зайвих обговорень виконали свої зобовязання. З ними теж через ФОП працював.

Сергію, дякуємо за відгук.
Дійсно, виникло непорозуміння щодо питання з відпусткою, яке ми успішно спільно вирішили.
Щодо інших аспектів — хочемо зазначити, що наша компанія діє відкрито та чесно перед співробітниками, дотримуючись вимог чинного законодавства України. Всі умови договору, оферу та усних домовленостей ми виконуємо належним чином.
Зазвичай ми вирішуємо спірні питання шляхом переговорів між собою. Ми завжди дбаємо про добрі стосунки з нашими співробітниками, намагаємось спільно вирішувати спірні питання і нам дуже шкода, коли виникають такі незгоди.

Не могу сказать про работу в компании, но мой знакомый подписался на бесплатную Java интернатуру (dou.ua/calendar/44903). Прошел все собеседования и получил договор где сказано оплатить 700 дол по курсу НБУ по завершении интернатуры.
Вот не понятно в чем бесплатность ? Возможно он что-то не понял конечно. Я вот тоже смотрю на календарь и не понимаю где там про 700 дол сказано.

Євгене, дякуємо що цікавитесь нашою інтернатурою. Ви дійсно не порозумілись з вашим другом і він не міг отримати вказівки оплатити 700 доларів, чи будь-яку іншу суму при вступі в інтернатуру. Ми підтверджуємо, що інтернатура є повністю безкоштовною. За порушення правил інтернатури можливі санкції, так як ми мали випадки «не чесної гри» з боку інтернів. Ми переконані що ваш друг як і 99% наших інтернів є чемним студентом і відповідально пройде всі етапи. Заходьте в гості при нагоді, будемо раді познайомити вас з нашими випускниками які поділяться враженнями від проходження інтернатури.

Довелося працювати в цій чудовій компанії і спогади лише позвитивні!;)

Отож, по-порядку.. на перед забігаючи хочу сказати, про високий рівень менеджменту і приклад того взагалі, що таке коли він є і коли він працює — ніякої бюрократії та сторонніх питань, лише робочі процеси, чого мені нажаль не довелося спостерігати до ціїє компанії.

— Все почалося з мого влаштування, сам процес пройшов дуже безболісно не дивлячись на всі мої побоювання, так як це був мій 1й майбутній досвід ремоуту і на кожному кроці завжди була допомога та розєяснення, підтримка і тд — велике дякую Юлії Д., що завжди була ’поряд’, також дуже в допомозі була ’вступна’ пдф-ка з метою, цілями компанії і тд. — одним словом, всі ті питання — навіть ті які ще не виникли — я знайшов там, що також допомогло моїй адаптації.
— На період анбордінгу та й всього випробовувального терміну був приставлений ментор (менториця Уляна К.) якому я також дуже вдячний, за терпіння, за поради і набуті навички.
— По проектах хочу виявити низький уклін Анатолію Ф. та Анастасії Ш., за Вашу менеджерську проактивну позицію, допомогу в спірних / не зрозумілих моментах (яких практично то й не було) та й всього робочого процесу, тому як при виникненні певних труднощів, завжди було приємно звернутися (і головне, що дійсно було до кого), та знати, що мій запит буде почутий та оброблений в найкоротші терміни.
— По частині оплати — завжди все прозоро, зрозуміло та вчасно. Допомога з ФОП і нюансами — Влад П.

Довелося відвідати корпоратив в свій час, так як писав вище, що я один з не багатьох хто був на ремоуті і хочу відмітити саме той момент, що люди дійсно раді були бути присутні, провести цей час разом, відгуляти та повеселитися, без всяких там негативних думок та упереджень. Вищий управлінській склад був привітний і не включав з себе біг-боссів як це зачасту буває в різного роду компаніях (що явно не є плюсом, ця зверхність), а навпаки, одразу на корпоративі можна було підійти, запропонувати чи обговорити якісь нові ініціативи / заохочення чи чого не вистачає, що вони самі і пропонували — і одразу ж на рахунок цього, в середині компанії постійно розвивають і інтегруються нові проце (ассесменти по лвевл апу наприклад), активна позиція по заохоченню школярів (навчання та техніка в навч. заклади) — Ольго, Павло дуже радий був працювати у таких чудових роботодавців, які дійсно роблять все на перспективу і явно це ті хто прислухаються до своїх працівників.
Ну і також вивчення ін. мов, забезпечення технікою для роботи (навіть самою дрібною), святкування та застілля, подарунки, а в мому випадку (ремоут), так як не міг відвідувати то мене просто вгощали віддалено піццою за рахунок компанії — пасіб Богдано Б., — здається дрібниця... але ж ні).

Всіх кого не назвав, я всеодно памятаю Вас, так що не засмучуйтесь, та до нових зустрічей)

Працював в ASD майже 2 роки, залишилось багато позитивних вражень та спогадів.
Особливо сподобалась робота в офісі (зручні місця, хороше технічне забезпечення), заходи в вигляді корпоративів та тімбілдингів та багато інших бонусів і «плюшок».
Також класно, що в даній компанії є круті професіонали у багатьох напрямках. Людям дають можливість розвиватись в плані кар’єри та можливість змінювати спеціалізацію.

Готовий порадити цю компанію іншим, в тому числі для початківців — велика кількість проектів (з можливістю світчитись між ними при бажанні), наявність внутрішніх технічних курсів, безкоштовні курси англійської.

Вирішила поділитися відгуком про свій досвід співпраці з компанією. Мій шлях в компанії розпочався у грудні 2020, що стало чудовою можливістю розпочати шлях в IT для початківця. На позиції маркетолога я пропрацювала 11 міс, до листопада 2021 і готова ділитися враженнями.
Компанія надає можливості професійного росту та особистого розвитку, сприяє навчанню співробітників. Менеджмент в компанії лояльний та доброзичливий, що допомагає драйвити атмосферу в компанії. Мені було дуже комфортно працювати з адмін командою, адже всі працювали на один спільний результат.
Імпонувало те, що працівнику було надано вибір формату роботи — гібридний з офісу або ж ремоут.

В мене залишилися лише позитивні враження від співпраці з компанією, однозначно рекомендую як місце роботи.
Іще одне, тут працюють надзвичайно круті люди! ❤️

Аліна, дякуємо, що поділилась своїм відгуком — дуже приємно! Раді позитивним враженням від співпраці, адже це взаємно❤️

На следующий день, после того как мне позвонили из этой компании, пришел на собеседование. Пока ждали технического специалиста, две очаровательные девушки по очереди задали мне один и тот же вопрос: «Расскажите о себе»... Пришел тех.специалист и после непродолжительной беседы сказал, что они свяжутся со мной, если моя кандидатура подойдет... Девушка HeadHunter проводила меня к выходу и «виновато» сказала, что она позвонит в любом случае, даже если ответ будет отрицательным ) . Замешательство вызвал тот факт, что не прозвучало ни одного технического вопроса ( ... И, конечно же, никто так и не перезвонил, хотя через пару дней пройдет уже 3 недели с момента нашей встречи... О ребятах скажу, что оставили самые позитивные впечатления.... Жду звонка, надеюсь, обещали ведь ;)

Підтримали: Kristina Shatina