Advanced Software Development (ASD Team)

Чернівці

15 липня 2022 13:28

Dmytro Novak, QA.

Довелося працювати в цій чудовій компанії і спогади лише позвитивні!;)

Отож, по-порядку.. на перед забігаючи хочу сказати, про високий рівень менеджменту і приклад того взагалі, що таке коли він є і коли він працює — ніякої бюрократії та сторонніх питань, лише робочі процеси, чого мені нажаль не довелося спостерігати до ціїє компанії.

— Все почалося з мого влаштування, сам процес пройшов дуже безболісно не дивлячись на всі мої побоювання, так як це був мій 1й майбутній досвід ремоуту і на кожному кроці завжди була допомога та розєяснення, підтримка і тд — велике дякую Юлії Д., що завжди була ’поряд’, також дуже в допомозі була ’вступна’ пдф-ка з метою, цілями компанії і тд. — одним словом, всі ті питання — навіть ті які ще не виникли — я знайшов там, що також допомогло моїй адаптації.
— На період анбордінгу та й всього випробовувального терміну був приставлений ментор (менториця Уляна К.) якому я також дуже вдячний, за терпіння, за поради і набуті навички.
— По проектах хочу виявити низький уклін Анатолію Ф. та Анастасії Ш., за Вашу менеджерську проактивну позицію, допомогу в спірних / не зрозумілих моментах (яких практично то й не було) та й всього робочого процесу, тому як при виникненні певних труднощів, завжди було приємно звернутися (і головне, що дійсно було до кого), та знати, що мій запит буде почутий та оброблений в найкоротші терміни.
— По частині оплати — завжди все прозоро, зрозуміло та вчасно. Допомога з ФОП і нюансами — Влад П.

Довелося відвідати корпоратив в свій час, так як писав вище, що я один з не багатьох хто був на ремоуті і хочу відмітити саме той момент, що люди дійсно раді були бути присутні, провести цей час разом, відгуляти та повеселитися, без всяких там негативних думок та упереджень. Вищий управлінській склад був привітний і не включав з себе біг-боссів як це зачасту буває в різного роду компаніях (що явно не є плюсом, ця зверхність), а навпаки, одразу на корпоративі можна було підійти, запропонувати чи обговорити якісь нові ініціативи / заохочення чи чого не вистачає, що вони самі і пропонували — і одразу ж на рахунок цього, в середині компанії постійно розвивають і інтегруються нові проце (ассесменти по лвевл апу наприклад), активна позиція по заохоченню школярів (навчання та техніка в навч. заклади) — Ольго, Павло дуже радий був працювати у таких чудових роботодавців, які дійсно роблять все на перспективу і явно це ті хто прислухаються до своїх працівників.
Ну і також вивчення ін. мов, забезпечення технікою для роботи (навіть самою дрібною), святкування та застілля, подарунки, а в мому випадку (ремоут), так як не міг відвідувати то мене просто вгощали віддалено піццою за рахунок компанії — пасіб Богдано Б., — здається дрібниця... але ж ні).

Всіх кого не назвав, я всеодно памятаю Вас, так що не засмучуйтесь, та до нових зустрічей)